• Navijač Dinama
    7.8k
    Šteta za Oršu
    Njemu tamo nitko ne garantuje da ce biti prva postava i da ce WBA se plasirat i igrat u Premiershipu
    A ovdje u Dinamo može svake sezone igrat u nekom europskom natjecanju i realno nema boljeg na toj lijevoj strani od njega u Dinamu(trenutačno)

    A ako je bilo govora za Dominika..
    Što se njega tiče mislim da je odavno prevazišao rangove u vidu ove seljoberije od lige i uprava ako ga vec prodaje da ga ne prodaje za "lake i male pare"
  • Nino Bule
    12.1k
    Jos otic u drugu englesku di ne znas kakvu ces poziciju imat prije eura mi se cini kao jako glup potez
  • SAS1987
    14k
    Šteta za OršuNavijač Dinama

    Pa nije prodan ili sam nesto propustio? On nikako ne smije biti prodan. Vazan je za klub i želi ostati u klubu.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    nije prodan ali sve je blize tome da ce bit.....meni uz Livakovica najdrazi igrac Dinama ne bih volio da ode bas kao i svaki navijac
  • Smotanihaker
    630
    Karacic potpisuje i do ljeta na posudbi u Lokomotivi.
  • deda
    29.6k
    Znači Stojke odlazi na ljeto.
  • marcio amoroso
    34k
    Karacic je pojačanje za Osijek ili Rijeku. Ne za ovaj i ovakav Dinamo koji ganja bodove u LP.
  • xavier
    11.4k
    Piše Junaci da je Milanu bolje da požuri sa svojih 30 milijuna (koje nije ni ponudio, ali Junaci tvrdi da se "opasno kuha" :roll:) jer će Englezi "sigurno ponuditi puno više"...izvor naravno nema ni za jedno ni za drugo :shade:
  • Neki tip
    19.6k
    v9isbg95izm8wx6m.jpg

    To ti sve govori..
  • Papastrumf
    10.7k
    Ljigavac droljivari pise kako je transfer od 30mil €. Onda pise da ce Milan platiti 20, mogucih 5 je kroz bonuse i jos 5 od sljedece prodaje. Mrtvi idiot!
  • Infinity
    15.5k
    Novinari nagadjaju svaki prijelazni rok. Mozda je i odbijanje novog ugovor isto nagadjanje.
  • Jaro
    6.1k
    a bonusi ce se isplatiti 5 kad milan osvoji serie A a 5 milja kad osvoji 3 puta LP :D

    ko Kovacic u Inter :D
    ah da i friendly na maximiru sigurno - posao ko kuca
  • Krizy
    38.4k
    Ako je istina da je Šitum prodan za milijun i 20% od sljedećeg transfera onda svaka čast :lol:
  • Jaro
    6.1k
    Milju ce zaradit Situm za placu ukupno a dinamo je vjerovatno dobio 0+20÷ od buduceg transfera
  • Krizy
    38.4k
    To sam i ja pomislio, pošto uvijek zbroje idioti :roll:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions