• Nemrem igra Dinamo
    854

    Ako netko tko se "predstavlja" kao moj prijatelj stalno sere po meni javno, sigurno ga ne bum pozval da mi dođe doma u goste. Nikakva cenzura, ali naše demokratsko pravo je takvima zabraniti pristup našem Maksimiru. Pa nek pišu i pljucaju koliko im srce želi iz kutka svoje sobe ili ureda.
    Toliko o ovoj temi, danas samo Dinamo! :heart:
  • criticus
    1.3k
    I to nije cenzura, vec zasto bi ti davao akreditaciju novinaru koji stalno laze i destabilizira klub? Koji ocito isti taj klub ne respektira vec pisa po njemu godinama.Crni86

    A nedavanje akreditacije novinare je jedan oblik cenzure. Ja shvaćam ljutnju i ogorčenost. Njega ne čitam već 10 godina radi toga. I to je moj izbor i snaga. Bojkotirajmo kupnju i čitanje SNa ili Germanijaka, to je naš izbor. Ali tanka je linija između zabrane zato što nešto laže do tog da zabraniš jer ti se ne sviđa šta piše, itd. Kažem, bilo kakva zabrana koja nema uporište u zakonu je ozbiljan presedan. I po meni, jedan otvoren i demokratski klub si to nebi smio dozvolit. Moj klub bi trebao imat povjerenje u mene da ću ga podržat i bit uz njeg, a da ću ignorirat klaune. Zabrane i crne liste vežem uz Mamića a ne uz Zajeca.
  • Jurki
    8.9k
    Najveci je apsurd da bu taj isti gnom droljivari dosel danas na presicu nakon utakmice i postavljal pitanja istom tom treneru za kojeg pise da bu smijenjen na temelju svojeg bolesnog mozga.
    Ajde Davorine picko objavi demantij kluba ako imas muda.
  • Pop corn
    5.3k
    Nitko neće oduzimali akreditacije dok je ova izabrana vlast u klubu
  • Olmic
    2.8k
    a mozete li ne pristati na intervjue od tih novinara? Mislim unosi ne mir, a za to nikakve posljedice ne snosi
  • rioda
    2.8k
    Oduzimanje akreditacija nema smisla, a nije ni u duhu našeg kluba i vodstva. Podmetanja će uvijek biti i najbolje je ovako promptno odgovoriti tako da im članak ni ne zaživi, a već su demantirani.

    Ostavimo to sve po strani, svi na Maksimir danas, idemo podržati ekipu u utakmici sezone! :strong:
  • Progressive overload
    63
    Ma jednostavno, na presici kad mu Olivari postavi pitanje Jakir treba odgovoriti: kaj nisi ti dobio otkaz u SN?
  • Jaro
    5.8k
    Ignorirat smece, ukinuti novinarsku akreditaciju jer to nije novinar vec pisac fikcije. Te nazovi gospodstine, a zapravo dopustanja da te pljuje i gazi ko stigne je dosta...
    Sportske su vec bile dugo na ignoreu dost velkom broju dinamovaca, ocito je vrijeme za ponovo isti obrazac - blok u browseru...
  • IceMan
    1.6k
    Ma kakvo ukidanje akreditacije. To je klasični autogol, ne smijemo voditi rat s medijima… to nema smisla.

    Al ono, promišljeno i u rukavicama, ne davanje prednosti kod intervjua, itd itd…

    Vjerujem da se može na “ljepši” način to odigrat.
  • Captain America
    14.2k
    Nego, koga od novinara smatrate najvjerodostojnijim kada piše o Dinamu?đole

    Tironi, Ledinski, Mati.
  • sanjinlego
    2k
    Na kraju, odnosno nakon završetka .. sve će biti jasno, tko laže a tko maže. Hoće li trener Dinama biti Sergej, Igor Biscan ili Igor Jovicevic ..

    Sutra članak, Olivari "Velimir Zajec želi sebe na klupi Dinama" ..
  • Jaro
    5.8k
    ma kakav ljepsi nacin? Onda bar napisi da lažu, doslovno objava: "Olivari i Krušelj lažu!" Ova porška treneru zvuči kao izjava kluba koja sprema pedalu treneru - u svakom klubu je tako - ide podrška treneru pa pedala...
  • rioda
    2.8k
    Znamo da poštovanja prema klubu nemaju, ali da nemaju prema čovjeku kojem je umrla majka prije par dana, to je baš teško dno
  • Krizy
    37.1k
    Nego, koga od novinara smatrate najvjerodostojnijim kada piše o Dinamu?đole

    Lesički i Olivari.
    Samo uzmeš u obzir suprotno od onoga što oni napišu.
  • Crle
    365
    Kaj se uopće živcirate oko Olivarija i Lesičkog. Pa najveća im je kazna što su oni oni, moraju živjeti takav život izmišljanja nekakvih nebitnih članaka i lizanje guzica okolo kako bi užicarili još koji cent. Nije ni njima lako kada žele biti neke veličine i glume nekakve znalce a sami su svjesni da su obični "novinari" koji manje više pišu neke nebitne članke.

    Likovi žive kao u onom filmu beskrajan dan. Sutra/prekosutra će opet isto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.