• Krizy
    38.4k
    5yl80t3mcognonpu.jpg

    Neki mladi kosovar na probi
  • Krizy
    38.4k
    Bleond Rexhepi. Ovako je loša slika bila već, na twitteru našao kad sam pretraživao o Dinamu.
  • Mališan
    1.8k
    PRIPREME: Tolić udaljen iz prve momčadi Lokomotive

    Talentirani veznjak Lokomotive Marko Tolić (23) udaljen je iz prve momčadi prvoligaša s Kajzerice. Razlog? Nije htio potpisati novi ugovor s "lokosima", a aktualni mu istječe u ljeto ove godine.

    Odluka vodstva Lokomotive i direktora Šikića jest da će biti na tribinama do daljnjeg, odnosno dok ne potpiše novi ugovor. Za Tolića se navodno interesirao i Dinamo.

    Ove sezone Tolić je eksplodirao i jedno je od najugodnijih iznenađenja HNL-a. U 19 utakmica zabio je deset golova i dodao dvije asistencije, iako je na početku sezone bio u drugom planu iza Sammira.

    Izvor - fb stranica Romantika
  • deda
    29.5k
    Izgleda da su pregovori oko Olma ipak ozbiljni ovaj put
  • Eduardo
    18.1k
    Samo da spomenemo, ako je netko propustio priču vezanu uz Milan.

    Spomenuti izvor tvrdi kako su klubovi među sobom sve dogovorili, odšteta je trebala iznositi 20 milijuna eura, uz dodatnih pet milijuna bonusa, ali sve je zapelo kod Olmovih agenata.

    Naime, isti izvor tvrdi kako oni traže sedam milijuna eura provizije i dodatni postotak od sljedeće prodaje.
  • Jaro
    6.1k
    sje@o ih uskok pa nisu stigli potpisat aneks te sad pokisavaju izvuc dio odstete od dinama...
    Po svemu za dinamo bi bilo najbolje da olmo odigra do kraja ugovora (pod uvjetom da ostane profesionalac do kraja) jer od love za klub ionqko nece biti nista...
    Nagrade od LP ili Lige uefa je ipak teze "legalno" izvuc...
  • LovroZG
    1.3k
    Kakve veze imaju Bara i Olmov stari s Mamićem i Dinamom? Nemojte bezveze lupetat...
  • Jaro
    6.1k
    mamica si spomenuo ti... 7 milja provizije uod tranfera velikog 20 milja je normalno... a ostatak ce otic na odstetu loksi za Sammira
  • LovroZG
    1.3k
    7 milja je provizija koja se traži od Milana, a ne od odštete koja ide Dinamu.

    Ak ti automatski misliš da sve pare koje uđu u klub i dalje nestaju onda nema smisla raspravljat s tobom.
  • Nino Bule
    12k
    Ja ga iz principa ne bi sad prodao do sljedece zime i nek grije klupu pa nek ide besplatno, nek se zahvali svojim divnim menadzerima
  • Kwedi
    3.8k
    When Dani #Olmo signed the first contract with #DinamoZagabria the club agreed with #Doyen (Juanma Lopez and Nelio Lucas, the agents who brought him free to Croatia) for 50% of the resale. Now however Croats do not want to keep the pacts. Arm wrestling

    https://twitter.com/NicoSchira/status/1218498174459023360
  • Nolifer
    7.1k
    https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/transferi/sastali-se-mamic-olmo-i-andy-bara-spanjolac-u-velikoj-dilemi-zove-ga-boban-ali-on-bi-radije-u-bundesligu/9866593/ a nemre bez njega nikako... mislio sam da će ovaj transfer biti iskorak i bez ovih, al očito sam se prevaril... :cry:
  • Jaro
    6.1k
    po dosadaanjoj praksi (vidjeno iz nekoliko optuznica i presuda) vidljivo je da kad je netko od familije ukljucen u posao, dinamo ostane kratak, a znamo tko je sd dinama... dok mi ne dokazu suprotno, nemam razloga vjerovati da je nesto promijenjeno... a
  • deda
    29.5k
    Ovo s Olmom lagano već prelazi granicu dobrog ukusa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions