• marcio amoroso
    36.6k

    Ja isključivo pričam o nastupima u reprezentaciji i znam da je u klubu rasturao.
    Baš zato to ne mogu da razumijem, očigledno je u pitanju bila psihička blokada.
  • reziser
    6.8k
    Tucakova izjava nakon izjednačenja: koji vam je kurac, što ste se usrali? i na kraju pobijedili :strong:
  • reziser
    6.8k

    vezano uz alilovica.... njegova draga gospođa je imala puno prstiju oko njegovog igranja u repki ;)
  • marcio amoroso
    36.6k

    To ne znam ali znam da je za repku branio katastrofalno. I znam da je u klubu branio odlično. Šta mu je smetalo ne znam.
    Ako je gospođa onda ok, gospođa mu je bome top :cool:
  • reziser
    6.8k

    gospođa je bila jako protiv njegovog igranja u repki i radila mu je probleme... i zato njegove obrane nisu bile kao na klupskom nivou.
    Možda je po izgledu top.. ali samo po izgledu....o ostalom nebih :snicker:
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ja samo o izgledu mogu pričati jer dotičnu ne poznajem.
  • Neki tip
    21.3k
    O tome kakav je Lino čovjek se može raspravljati. O tome kakav je trener je poprilično bespredmetno po mom skromnom sudu.Zambatine škude

    Bravo za cijeli post, ali evo izdvajam poantu.

    Nije mi se dalo raspravljati, baš nije, jer sam bio siguran da će odnekud iskočiti s krila mitski Smajlagić koji je "zapravo" za sve zaslužan (tad i nikad nigdje više).

    Drago mi je da si imao volje argumentirati, mada mislim da Červarovoj "oporbi" to malo znači.
  • Eduardo
    20.3k
    gospođa je bila jako protiv njegovog igranja u repki i radila mu je problemereziser

    Naravno da je bila jer je čovjek uvijek, baš uvijek bio označen kao glavni krivac za loše rezultate. Svi su ga konstantno napadali i pljuvali. Dopizdilo je i njoj, a na kraju i njemu.
  • Neki tip
    21.3k
    točno tako, zamijenilo se uzrok i posljedicu.. nije ona bila protiv repke pa je on loše branio, nego je branio ispod očekivanja nacije pa ga razapinjali, a zatim njoj prekipilo da joj muža vuku po blatu.
  • Eduardo
    20.3k
    otišlo je toliko daleko da je nakon poraza od Francuske vandalizirana kuća njezine majke. Tu je ona pogubila konce i nažalost je to sve ispalo jako ružno.
  • Eduardo
    20.3k
    To ne znam ali znam da je za repku branio katastrofalnomarcio amoroso

    I kao takav opet je imao u usporedbi s drugim našim golmanima najveći postotak obrana. Izbacili su podatke u studiju neki dan...

    BTW
    Utakmicu sa Srbijom, koja se igrala u ponedjeljak navečer, pratilo u prosjeku 762 tisuće ljude, čime je ostvarena gledanost u ukupnoj populaciji od 19,6% (AMR) dok je udio u gledanosti bio fantastičnih 41,1 % (SHR). U najnapetijim trenucima, kad su igrači predvođenim maestralnim Domagojem Duvnjak preokretali rezultat, uz glavni kanal RTL-a bilo je gotovo milijun ljudi! — RTL
  • marcio amoroso
    36.6k
    @Eduardo
    I kao takav opet je imao u usporedbi s drugim našim golmanima najveći postotak obrana. Izbacili su podatke u studiju neki dan...

    Samo dokaz kakvi su ostali bili.
  • vjerniero86
    82
    Naravno da je bila jer je čovjek uvijek, baš uvijek bio označen kao glavni krivac za loše rezultate.Eduardo

    Upravo tako, covjek je davao sve od sebe a to mu se jako lose vracalo. I kad je lose branio za repku, bio je medju najboljim golmanima svijeta opcenito govoreci. Naravno da je imao nekih propusta, ali je sigurno bio bolji od svih ostalih koje smo tada imali.
  • Majki2111
    3.2k
    Zadovoljan sam igrom. Obrana nam je jaka. Mada mi je u jednom trenutku zafalila 6-0 u drugom poluvremenu. Ne omalovažavam brutalnu našu 5-1, neg su Austrijanci dobroreagirali na poluvremenu pa mislim da je bilo potrebno malo reagirat.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Trade sezona je krenula.
    Crabbe iz Atlante u Wolvese za Teaguea i Grahama.
    Teague se vraća u staru momčad, tamo je bio top.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.