• Georg Koch
    3.7k
    Ima sta ljudi na Maksimiru?
    Mozemo li mi iz dijaspore nadati se nekom livestreamu?
  • ProudAndLoud
    85
    Skupljaju se ljudi, bit ce grmljavina!!
  • NitkoBitan
    12.3k
    Bemti zivot al je lijepo biti Dinamovac. Maznemo Rijeku na Ruji vjerojatno za titulu, u futsalu finale, u kosarci protiv Cedevite pa za kraj tjedna poslatica protiv Osijeka i zatim fetival Dinamovstine na Pesci (Kuslanova) u nedjelju, turnir BBBa, Boban, Shala, koncert i svasta nesto. I sve to u tjedan dana...

    Neka nove generacije vide gdje je pozitiva i gdje se slavi, a gdje su kompleksi i frustriranost.
  • Kaj je
    220
    Kakvo lijepo jutro, samo par sati sna, ali danas nije problem ni otići na posao mamuran. Hvala ti Dinamo za ovaj osjećaj, teško ga je za opisat, kaj je je, al miješa se sve - od sreće do prkosa u inat svima!! To ti tak ide i to ti je tak. Ugodan tjedan svima, lakše se diše
  • Jurki
    8.8k
    Nebi komentiral Mađara jer je bil los i ujebo utakmicu. Ali ona situacija iz prvog poluvremena i duela Kulena sa Rijecanima.. ono je mogel pokazati mirne duse po meni penal.
  • Brusa
    751
    ma nije... Slab kontakt je meni izgledao.
    Al s druge strane, ja očito nemam pojma, jer jedino meni nije jasno kako ono na h-vž nije penal. Čak i na njihovom forumu su pisali da nema penala...
  • Mali Zeus
    9.8k
    Što reći koju posluku porati. Nije bio smash and grab al nije ni daleko od tog. Al meni su takve pobjede i najdraže, dođeš kod nabrijanog protivnika, u kakti zmajevo gnijezdo, oni uvjereni da nas imaju i onda ih hladno dobiješ. To je kao kad loše znaš na ispitu i svejedno prođeš.

    Jebiga kad imaš takve jake glave u momčadi koje su sve prošle onda ovako pobjeđuješ. Istini za volju nisu oni imali neke super šanse iako su imali puno udaraca, pamtim samo onaj udarac u vanjsku mrežu i onu loptu koju je Nevistić vadio. Nismo mi bili niš posebno iskreno, al u drugom smo bili življi i tražili taj pogodak i po meni na kraju zasluženo dobili.

    Hvala Rijeka na finoj borbi al mi idemo po titulu ponovno. :)
  • M94
    513
    ma nije... Slab kontakt je meni izgledao.
    Al s druge strane, ja očito nemam pojma, jer jedino meni nije jasno kako ono na h-vž nije penal. Čak i na njihovom forumu su pisali da nema penala...
    Brusa

    Nije bio penal. Ni na Kulenu ni na Hajdukovcu koji je poceo padat prije kontakta.
  • mali M
    3.5k
    Ma ja sam se odma sa svojima pokefal da nije penal. Netrebaju nam takvi penali. Kule se s leđima oslonio na riječanina i gurao i "padao"unazad 5 metara. Moglo se suditi al nam zbilja netrebaju takvi kerefeki.... Ovak lijepo bez repova za nas pa nek im ljute suzice kapaju bez povezivanja sa sucem. Imali su nesuđen taj "penal", Hodžin crveni, Baturina je imao nesuđenih brdo faulova u prvom poluvremenu, dok oni nama nemaju jednu stavku za spočitati...
  • Jurki
    8.8k
    Ne velim da smo osteceni vec je meni to zgledalo ko da je mogel pokazati na kreč. Al kak veli @mali M bolje ovak, nebudu mogli kmečati da su osteceni i bude tisina.
    Stvar je u tome da vise nitko nije ziher kaj je a kaj nije penal.
    Sad treba stati na loptu, odraditi sve do kraja na nivou prvaka.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Sad treba stati na loptu, odraditi sve do kraja na nivou prvaka.Jurki

    Baš tako, mi smo već proslavili naslov, ali vjerujem da je ekipa s trenerom čvrsto na zemlji. Zadnje kaj nam treba je nekakav kiks protiv Osijeka i vraćanje Rijeke u igru. Znam da je par dana kasnije već prva utakmica finala, ali treba ući maksimalno. Mislim da Rijeka igra u Varaždinu prije nas i ako ne dobiju možemo već protiv Osijeka matematički osigurati naslov.
  • Mlađi referent
    10.7k
    U zadnjih mjesec dana odigramo 5 tekmi gdje apsolutno dominiramo, ali nas realizacija muči i drhti se do kraja. Onda dođe ona najvažnija tekma i odigramo loše, ali zato od 3 udarca, 2 uđu u gol. :rofl:

    Lijepo je vidit da nismo gubili glavu ni nakon 1:0, nismo igrali dobro, ali nisi imao dojam da će Rijeka u nekom trenu slomit utakmicu.



    Kad je Selahi ovo napravio znao sam da bu mu se obilo k’o bumerang, sad se vjerojatno osjeća k’o klaun
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.