• blue heart 72
    1.4k
    Ključni trenutak i preokret je započeo ulaskom Roga.
    Genijalnost Petka uopće ne treba isticati
    Prvaci 2023/24
  • San Lorenzo
    11.7k
    Sopić se hvata za broj udaraca, a ljudi lupali po golu iz svlačionice, ako se ne varam 3 u okvir.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Velike ekipe pobjeđuju i kad ne igraju najbolje. Jako dobre izmjene. Ako Roga posluži zdravlje biti će nam pojačanje. Još uvijek pršti od energije kad istrči na teren.
  • Droljo
    5.1k
    Ako Roga posluži zdravlje biti će nam pojačanjeMr Anderson

    Bit će nam, uz petka, uvjerljivo naj bolji igrač ako ga posluži zdravlje...
  • emilperska
    3.2k
    DNK kluba..
    Ili imas to ili nemas..
    Građanski to ima..
  • Nemrem igra Dinamo
    680
    Gard šampiona.
    Mentalitet pobjednika.
    Trenutak doktorske lucidnosti.
    Nadmoćniji suparnik na tribini.
    Dinamovo proljeće :heart:
    Sutra svi u Dvojku!
    Subota svi na Maksimir!
  • Noel
    4k
    Sve nam se vratilo u današnjoj utakmici. I onaj promašeni penal Petka protiv Tovara i 2 krumpira za poraz. I onaj nesretni Aek i sudačka nadoknada. I muka sa Biščanom i Jakirovićem. Baš luda sezona nakon svega prvaci emocije su ko zna gdje.. nema ih prazan sam. Živjeli svima sad možemo odmorit i čekat ljeto transfer rok i europski Dinamo.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Jel netko kod stadiona, ima li ljudi? Neke stranice pisu da ce bit docek kod stadiona. Dajte neku informaciju dok se jos nije kasno zaputit prema stadionu.
  • DiddyGuela
    970
    Oduzet sam.
    HVALA DINAMO!
    Kakav klub
  • Droljo
    5.1k

    Pa jel se nije gledala tekma kod stadiona?
  • Sajla
    3.5k
    IMG-20240505-212117.jpg

    nije moglo drugačije završiti! pod budnim okom Generacije '82, neopisivo veselje!
    prijenos je kasnio, neki su na mobitelima vidjeli da padaju golovi i to govorili okolo pa bismo pol minute čekali da ga vidimo svi i da krene erupcija... kad je pao drugi gol, oči pune suza, stisnute šake, nema dalje. kaj još može probuditi ovake emocije? samo Dinamo!
  • NitkoBitan
    12.3k
    Pa je, al to ne znaci da se planira i docek tamo. Kjz oce bit icega, vidim neke videe i pozive stranica al valjanih informacija nema. Nit klub, nit grupa, nit forumasi sa insajderskima...
  • emilperska
    3.2k
    Loptu na zemlju..
    Luda je sezona, treba dobit Osijek koji igra za Europu. Ali ekipa to zna, zna to i trener kojeg je konacno potrefilo vjv u najgorim trenucima zivota kad mu je mama umrla. Trener kojeg sam previse kritizirao, za kojeg i dalje mislim da nije rang Dinama, ali ako izvuce ovo, a ocito hoce.. Tko sam ja da mu sudim..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.