• Ali
    1.9k
    Titula je u Maksimiru !

    I da odigramo X i protiv Osijeka i protiv Belupa a dobijemo Rudeš mi smo prvaci...
    Dakle , gotovo prvenstvo, sad jos i kup
  • Dudu24
    146
    Prije tjedan dana sam otišao trbuhom za kruhom u Njemačku. Nakon tjedan dana suza, povraćanja, proljeva i tuge, napokon osjećam sreću

    Velike ekipe pobjeđuju i kad ne igraju dobro
  • Agramc
    5
    Volim samo Dinamo, alkohol i žene ništa vise u životu ne zanima mene!
  • Orc123
    5.2k
    Pokazalo se da protiv ovako jacih ekipa nemremo igrati sa 2 klasicne spice i bez pravih WB. I opet se pokazalo da na l. Beku mora igrati l. Bek! Ogiwara u tak malo minuta kljucna asistencija. Protiv istre, varazdina, gorice i slicnih kad se dominira posjedom mozes na wb igrat i sa krilima i sa ofenzivnim veznim ali na ovakvim utakmicama to je neizvedivo! Ova Rijeka je dobra ekipa i bili su bolji....moramo izvuci pouke jer ce nas sljedeci put kostati to.....pobjeda je tu, ajmo privesti to kraju kako treba...u kupu pokazati da smo bolji od njih a ne da nas izdominiraju opet! Ajmo Dinamoo
  • Krizy
    36.6k
    Palo Zmajevo gnijezdo
  • Benito
    598
    Kaj reć? Tata sjedi pored mene i sa suznim očima gleda slavlje igrača i boysa. To je to, dalje nema
  • Droljo
    5.1k
    Palo Zmajevo gnijezdoKrizy

    E, jesi zajeban....
  • Ludovic IX
    5.5k
    Hoxha pokopao rij3ku na rujevici..3 gola tamo ove sezone
  • jedan u nizu
    6.2k
    Ekipa, lagano pred Maksimir sada!!!
    Imate dva sata vremena da se doteglite :D
  • The Undertaker
    4.1k
    Mi ni sami ne znamo kako smo dovde došli. Slavimo pobjedu ali prvenstvo još ne. Samo najveći amateri slave prije nego je i matematički gotovo.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Cestitke svima :clap: Rutinski i pobjednicki.
    Necu puno srat, al moram istaknut Marka Roga - ovako igra igrac koji je spreman za igru poslije teske ozljede. Ulazi u duele, agresija je tu, cekamo samo prvu bombu :cool:
  • Marley
    881
    A sto reci, sto reciiii.... da mi je netko rekao da ce Hoxha biti junak utakmice, pa tko bi vjerovao...
    Ne znam sto napisati uopce. Tko ce spavat veceras.

    Hvala ti Bruno, ma ne bih ga mijenjala za ne znam kojeg i kakvog napadaca, jedan i jedini je, neponovljivi genije.
    Hvala Arbere sto si zasjao u trenutku kad je bilo najpotrebnije.
  • veselko tenžera
    1.4k
    Cijela sezona je stala u ovu utakmicu.
    Velika očekivanja
    Igra katastrofa
    Promašena taktika
    Govor tijela nikakav
    Promjenom formacije počne ličiti na nešto
    Petko nonšalancijom skuha kontru za penal
    Sudac usere
    Muka i jad, stoperi kiksaju
    Petkova genijalnost gol
    Ovi stativa i karambol i ipak ne uđe
    Uskrsne neočekivani junak
    Opet grčevita obrana
    Meni najdraži trenutak :scream: , Mišić promašuje loptu i skuha protivniku šansu
    Krv, znoj, suze i na koncu pobjeda!!!
  • superhik
    10.4k
    Mi ni sami ne znamo kako smo dovde došli. Slavimo pobjedu ali prvenstvo još ne. Samo najveći amateri slave prije nego je i matematički gotovo.The Undertaker

    Dobro daj malo te emocije ubaci u život jebemu
  • seljak86
    2.4k
    Za izgubiti titulu moramo izgubiti i igrati bar x ili i naravno i drugu utakmicu izgubiti, a oni sve to moraju iskoristiti pobjedama. To bi morao biti baš povijesni kiks. Ne povijesni HNL-a, nego nogometni povijesni kiks.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.