• Nemrem igra Dinamo
    652
    Prekrasno nedjeljno jutro... Idemo Dinamo, hrabro naprijed, za Jakira, za Kocha, sjećanje na Joju i za cijelu plavo obojenu naciju koja diše za vas kao jedan, do nove pobjede.
    Pokažimo svima tko je šampion :heart:
  • Ijayi Atiemwen
    548
    Pozdrav svima, Poreč nije spavo noćas, a vi kako 'te? :cool:
  • Petar86
    592
    Danas 1.put u zivotu pogledati uzivo Milana na San Siru, pa Dinama u utakmici sezone. Srce ko kuca od srece zbog Milana, a opet neka nervoza u meni zbog Dinama :sweat: Drzite se danas!!
  • cron1ck
    1.6k
    rijeka-dinamo83-101119-696x464.jpg
    Danas neka bude ovakav rezultat, samo drugi strijelci i ja zadovoljan :cool:
  • mali M
    3.5k
    Jel ide ko od vas danas do stadiona. Ja idem sam pa ako ima još solaša da se malo upoznamo i pogledamo skup tekmu
  • masacusec
    3.1k
    Danas 1.put u zivotu pogledati uzivo Milana na San SiruPetar86

    Jedan djetinjasti komentar...fuck milan, forza inter!
  • Petar86
    592
    bilo je tesko gledati Kaku sa 7 god., a ne zaljubiti se u Milan. Ajde barem se u vezi Dinama slazemo :sweat:
  • Heisenberg1986
    128
    Danas sam u loži s riječanima, vjerujem da ću im nakon utakmice stisnuti ruku i reći dobro ste se borili, vidimo se sljedeće sezone, a ne da moram trpiti podjebavanja i čekati da kiksnu kod Osijeka ✌

    Uzbudjen sam otkad sam se probudio, AJMOOOOOOOOOOOO AAAAAAAAAAAAAAA
  • Bosskovitz
    7.5k
    Nisam stigao slikati, ali lijepa poruka ekipe iz Vrbovskog na nadvoznjaku. Samo jako danas!
  • Dinamosaur
    977
    kaj piše? Samo jako danas! Ili..
  • Kepec
    4.8k
    Dinamo je već 20 godina (skoro) svaki put prvak. Fascinantna mi je doza patetike kod navijača najvećih rivala.
    Ovdje na forumu je ispisano 12 stranica na ovoj temi, pisalo se o taktici, hoće li Jakir izaći s 3 ili 4 odozada, pričalo se o gledanju utakmice ispred stadiona, prije se na temi ulaznice pričalo o dijeljenju karata Boysima. Rijetko koji, ako iti jedan, komentar o riječkim srbima, pravoslavcima i ostalim epitetima i predrasudama koje se vežu uz njih.
    Kada se radi o forumima ili fan stranicama Osijeka, Rijeke ili Hajduka prvo se kreće s mordorom, malograđanskim, slinamo, sudac domaći koji će suditi penal, sudac strani koji neće dozvoljavati to i to, krađa, novci, Mamić, pozivanje na smrt igrača po forumu (doslovno)...
    Pa već to sve mi je dovoljan pokazatelj tko je šampion, prvak i pobjednik. Tko gleda i navija za svoje, stoji uz njega i kada mu ne ide, a tko gleda koji će ga sudac zajebat i kako će naći novu uvredu/epitet za Dinamo i Purgere. Na nivou djece u osnovnoj školi.
    Svjestan sam da navijači ne igraju, svjestan sam da način pisanja po forumu i instagram ili FB stranici ne određuje prvaka. Prvaka određuju igrači na terenu, Nevistićeve obrane, Brunine majstorije, Mišićeve lopte...
    Ipak naši igrači i navijači su jedno, možda nekada nisu bili, ali sada definitivnl jesu i igrači to prepoznaju. Ovo je utakmica koja lomi, utakmica koja pokazuje Dinamo, Građanski, ozbiljnost i veličinu. Najtežih 90 minuta ove sezone, takve utakmice Dinamo voli.
  • Przunjer
    60


    “Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones.”

    - Kobe Bryant
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.