• NitkoBitan
    12.3k
    Vagala sam ici ili ne, s obzirom da mi je pod nosom, ali rekoh sama sebi, nemoj...Marley

    Ima zena i djeca na utakmicama, nema te cega bit sram/strah. Doduse prijateljska utakmica nije bitna tak da nisi nis ni propustila. Dajem ti preporuku za futsal finale u petak, to je dozivljaj za sebe koji se razlikuje od Maksimira. Mozes povest klinca za dzabe ak je mladi od 12 godina...
  • Marley
    871
    ma ne to, nego da se ne bacim preko ograde za igracima, ovako sam dosta euforicna osoba, ono gore nego djeca. Tekma i navijanje sve ok, to sam polozila. Ali dijete u meni bi silno htjelo na neko ovakvo "druzenje s igracima", a razum kaze *nemoj* :rofl:
  • Miro Vugrinec
    1.6k
    Gledao tekmu, inače pratim i drugu ligu pa poznam ekipu Sesveta. Ovo su bile uglavnom rezerve Sesveta, samo Duvnjak, Braun i Petrak od prvotimaca bili. Naša "budućnost" pokazala da je nikakva budućnost kao sto sam i mislio, nitijedan nije mogao raditi razliku ni protiv rezervi prosječnog drugoligaša, a kamoli da ima mjesta za prvu momčad. Duvnjak i Braun koji su također naša djeca 5 puta bolji kvalitetom po viđenom od ovih naših sto su sada u klubu. Znam, neki će reci jedna utakmica, uz to i prijateljska i ne treba suditi. Ali klincima koji dobiju šansu nastupiti formalno za prvu momčad Dinama sigurno ne nedostaje motiva i ne vjerujem da je u pitanju to sto je prijateljska, nego jednostavno nekvaliteta. Ne vidim trenutno kvalitetu igraca u nasoj školi kao nekada i mislim da iza 03 generacije koja je obećavala nema nitijedne ni blizu kvalitetne i da će nam klub sto se tiče proizvodnje mladih biti u velikom problemu
  • Marley
    871
    gdje se moze vidjeti sastav nasih? Tko je uopce igrao, bas mladjarija ili mijesano?
    Svakako ne zvuci ohrabrujuce ako su izgubili od prakticki druge momcadi Sesveta.
  • Orc123
    5.1k
    tko je igrao za nas?
  • Miro Vugrinec
    1.6k
    Sunta, cvetko, bakovic, gec, zebic(na desnom beku), kujundzic, Koščević, krkalic branio. Uglavnom sve mlađarija, nije mi se nitko dojmio da kazem da ima mjesta približno prvoj momcadi
  • jedan u nizu
    6.1k
    Naša "budućnost" pokazala da je nikakva budućnost kao sto sam i mislio, nitijedan nije mogao raditi razliku ni protiv rezervi prosječnog drugoligaša, a kamoli da ima mjesta za prvu momčad.Miro Vugrinec

    Igrali su prvomajsku utakmicu na proslavi lokalnog kluba.
    Mislis da je ta utakmica za suditi njihovu buducnost?

    Ako si gledao juniore u ligi na par utakmica, onda cu vjerovati misljenju.
    Ovako mi nema smisla suditi na ovakvom tipu utakmice.
  • miro
    3.2k
    Šteta za Duvnjaka da nije malo bolje "posložen" u glavi, vrhunski talent. Možda odraste, pa se vrati na pravi put
  • Miro Vugrinec
    1.6k
    Igrali su prvomajsku utakmicu na proslavi lokalnog kluba.
    Mislis da je ta utakmica za suditi njihovu buducnost?

    Ako si gledao juniore u ligi na par utakmica, onda cu vjerovati misljenju.
    Ovako mi nema smisla suditi na ovakvom tipu utakmice.
    jedan u nizu

    Gledao sam ih 100 puta sve ove klince, pratim mlađe kategorije i znam koja to dominacija mora biti na juniorskom nivou da budeš spreman za seniore Dinama. Mi takve dominacije nemamo ni u juniorima ni u kadetima i to je činjenica. Danas sam si samo potvrdio to mišljenje
  • miro
    3.2k
    kakvi su onda tek ostali klubovi...
  • Marley
    871
    Kakav je Krkalic? Jel brani on ista? Ima li uopce potencijala da bude drugi golman, jednom kad Zagi ode?
  • BBBaranja
    1.9k

    Gledao ga prošle sezone u Kustošiji u nekoliko navrata,bio je solidan..
  • jedan u nizu
    6.1k

    Ok, a da li dominiraju u juniorima?
    Naravno da svima treba prijelazno razdoblje i iskustvo da se prilagode na seniorski nogomet.
  • Nino Bule
    11.5k
    O cem pricamo juniori bez seniorskih minuta igrali protiv seniorske momcadi, naravno da ce prvih 10 utakmica bit nedorasli tom nivou, što tempom, što duelom. Šunta, cvetko i koscevic su ozbiljni talenti, di ce zavrsit ne zna nitko jer je taj prijelaz u seniore pipkava stvar i od 5 takvih "top talenata", jedan ostvari potencijal.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.