• Jos-Optimus
    292
    Mislim da Ademi neće početi, ali sam uvjeren da će ga zabiti kad uđe, u inat svima, kapetanski
  • Dinamosaur
    977
    nastavi igrat fifu
    Mozda jednog dana napredujes, a mozda i ja postanem inteligentniji u pol 3, ko zna...
    Trovanje je ovaj tvoj upis, pa cu ti na to odgovoriti kak ti velis, sirovinski:
    Lupaš ko otvoren prozor

    Ps.proveseli se koji put kad Dinamo pobjeduje
  • Dinamosaur
    977
    Mislim da Jakir neće mijenjat skoro niš. (ak budu svi zdravi)
    Možda Brodić od prve.
    Ide još jedna pobjeda!!
  • rioda
    2.6k
    Prilično sam siguran da Brodić neće startati, ne vidim što nam on može tamo donijeti. Puno logičnije je da to bude Kulenović
  • Dinamosaur
    977
    zato jer je Jakir govorio da ce ih rotirat, nikakve druge argumente nemam. Nit ih vidim,, slazem se da ostane Kule
  • Nemrem igra Dinamo
    643
    Siguran sam da ne bu bilo nikakvih kombinacija s promjenama formacije i igranjem na X. Konačno imamo taktiku s kojom dobro igramo, okomiti smo u tranziciji i stvaramo prilike. Potkrade se koja greška iza, ali to je tak kad igramo s trojicom u zadnjoj...
    Bio bi grijeh micati sada Vidovića, dečko je ušao u formu, zabija i pršti samopouzdanjem. Probao bi eventualno desno s RPG-om, ako je zaliječen do kraja, znači početnih 11 ovak:
    Neva - Max, KTC, Rile - RPG (Taki), Sučić, Miško, Baturina, Vidović - Petko, Kule

    Nadam se da bu u nedjelju konačno procurilo u napadu i da ćemo zabiti par komada, uostalom zadnjih 6 tekmi na Rujevici (od 2021.) smo svaki put zabili min 2 gola i imamo 4 pobjede i 2 neriješena.
    Tradicija se treba nastaviti, samo jako napadački od prve, hoćemo titulu i ove godine :cool:
  • jedan u nizu
    6.1k


    Oprosti, ali jedan trener nakon 7 mjeseci uzasne igre i lutanja. Nakon barem 5 anketa u medijima da li trrba dobiti otkaz i sta sve ne. Ako nakon toga ostane na klupi kojim cudom, i onda momcad konacno krene bolje igrati, promijeni se sustav igre i sve izgleda puno bolje.
    Ako nakon toga svega taj isti trener vrati momcad na prijasnje postavke i igra na x u utakmici u kojoj moze razbiti protivnika i maltene osigurati titulu, onda taj trener ne zasluzuje ostati na klupi tog kluba.

    Tu smo na temi u kojoj raspravljamo o sljedecoj utakmici.
    Zasto je losije komentirati da ce se drugacija formacija losije odraziti na rezultat, od toga da li u obrani treba igrati jedan ili drugi igrac.

    Tu smo da raspravljamo, da diskutiramo i iznosimo svoja mišljenja i ideje kako treba igrati.
    I sasvim je normalno 'kritizirati' trenera jer on vodi tu momcad. A nijedan trener nije, a sigurno i nece, imati 300+ stranica o sebi a da ga se ne kritizira.

    Uostalom, napisao sam da vjerujem da ce trener igrati kao i proslu utakmicu, i vjerujem da nije tolika kukavica i blefer da ucini ono sto sam spominjao.
    Ja smatram da je blefer i kukavica opcenito, kao i vecina foruma, ali vjerujem da i to ima neku razinu ispod koje nece ici. Ovi rezultati sigurno i jesu njegova zasluga, a ako se vrati nazad, past ce na taj nivo ispod kojeg ne smije pasti.
  • Bosskovitz
    7.5k
    ...onda taj trener ne zasluzuje ostati na klupi tog kluba.jedan u nizu

    Ovakav kraj rečenice je napisan već nekoliko puta ove sezone, potpuno opravdano, a on je i dalje ostao trener. Ne znam što me više može šokirati od njega ali neću otvarati tu pandorinu kutiju, nek je mir i rad i sretno na terenu!
  • Georg Koch
    3.7k
    Ako nakon toga svega taj isti trener vrati momcad na prijasnje postavkejedan u nizu

    Pa sta ako i vrati? Jel automatski greska ako odluci promijeniti sustav za ovu utakmicu?
    Da se razumijemo, ja ne bi mijenjao, ali razumijem i da promjeni, i svakoga tko to zagovara. Jer ima logike i jedno i drugo(nesto vise, nesto manje...)

    igra na x u utakmicijedan u nizu
    A zar ja zagovaram da ide na x? Ili ne znam bilo tko cak?
    Ili, zar promjena sustava automatski znaci da idemo na x dolje? Ne znaci i tocka.

    utakmici u kojoj moze razbiti protivnika i maltene osigurati titulujedan u nizu

    Da, moze. A mozemo i zavrsiti nesretno.
    Opet, da se razumijemi, ja sam uvjeren u pozitivan ishod(bar remi kao sigurno, a 80% mene je uvjeren u pobjedu).
    Rijeka je dobra i nije slucajno tu gdje je par kola prije kraja.
    I mi smo, i bolji smo, samo hocu se osvrnuti na upis "u kojoj mkze razbiti protivnika"
    K'o da sa Rudesom igramo.

    Pouka mog upisa bio je da se smanji bespotrebna, preuranjena negativa.
    Nitko ne kaze da ne treba kudit kad je vrijeme za kudit, ali bome treba i pohvalit kad je vrijeme za pohvalit.
  • ShanKu
    364
    Ja čekam svaku utakmicu gol Ademija, nikako dočekat.. ali protiv Rijeke bi to bila sasvim druga dimenzija slavlja :ok:
  • Crni86
    1.2k
    Vjerujem da ce Jakir izvest opet 352 i to najjacih 11 koji su iznijeli sve ove tekme sve od kup tekme s hajdukom. Mozda ce biti promjena, dvije i to igrac za igraca, pozicije se nece previse mjenjat. Od kad je Mauro pokupio treci zuti, Rile igra ljevog stopera sto mi je dosta indikativno da ce nam zadnja linija biti ista kao protiv varazdina i lokse. Desno ocekujem umjesto spikica RPG-a jer kada ih nejde Pjaca je jedini koji moze svojim potezom promjeniti tijek tekme.

    Ocekujem iducih 11: neva- max,ktc,rile- rpg,sucic,misic,bati,vidovic- petko,kule

    U toj fromaciji ja bi volio da na ljevom stoperu rađe krene Perkovic, ali zadnje tri tekme nema ni minute. U toj situaciji zadnja linija bi izgledala max,ktc,perkovic a na wb rile i rpg. Protiv Rijeke ocekujem tekmu kao protiv Hajduka. Oni ce biti otvoreni i trazit ce igru, napadat i sl. Tu ce biti kljucna nasa tranzicija kao i na poljudu u kup utakmici. Sa nekoliko munjevitih tranzicija kao tada mozemo do poluvremena rijesit tekmu. Vidovic mi se cini da vise dolazi do izrazaja kada napada na postavljenu obranu, dok mi se RPG-ova uloga u tranziciji na poljudu jako svidjela. Primjenit recept sa kup tekme na poljudu i biti malo koncentriraniji u zavrsnici i mislim da cemo do poluvremena osigurat pobjedu, pa cak i da cemo ih deklasirati.
  • Banana 2
    458
    Rijeka će nas napadat u tranziciji preko bokova.

    Igramo ili 4-2-3-1 ili 4-4-2 hibrid kao u kupu protiv Hajduka, vjerojatno nešto bliže prvome.

    Sumnjam da ćemo igrati 3-5-2 i ostaviti Rijeci slobodne bokove. To bi bilo suludo.
  • rioda
    2.6k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/jakiroviceve-dvojbe-i-brige-misic-obnovio-ozljedu-vidovic-sa-zamotanom-nogom-gdje-staviti-pierre-gabriela/129087

    Ničota o aktualnoj situaciji u ekipi, Mišić opet obnovio ozljedu, ali bi trebao igrati, Vidović isto ima manje probleme. Ostalo su nagađanja o sastavu
  • Majki2111
    2.6k
    Nije ako ti je plan nametnuti se. Dinamo ima čovjek na čovjeka po centrali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.