• Sajla
    3.5k
    Čeka nas 45. zaredom utakmica sezone.Zagi

    1 Superkup (iako ga broje u prošlu sezonu, ali pošto se igra nakon ljetne pauze, meni to nema smisla)
    4 kvalifikacije LP
    2 kvalifikacije EL
    10 Konf. liga
    32 HNL
    4 Kup
    pa će ovo biti već 54. utakmica sezone, a brojač će se 25.5. zaustaviti na 59.
  • Marcinko
    327
    Paok mu najmanje zamjeram. Golovi su bili čista individualna greška, gdje je Perković prije svih svaki put ostavljao slobodnu drugu stativu, uz to nisi ni imao sreće kad se lopta odbila od Sučića. Nakon što smo smanjili na 3 1 i imali egal mi smo nastavili napadati(što je valjda sramota za PAOK) i oni su praktički iz prve prilike/kornera u drugom pol dali gol. Penal posljedica kontranapada i individualne greške Mišića, uz to je Špikić imao meč loptu, a ne znam kako je trener kriv što ovaj ne može zicera zabiti.
  • Mihaljević
    8.2k
    Pusti Frende, da je Bišćan napravio ovaj rezultat i od -5 i sedmog mjesta na tablici doveo Dinamo do titule i europskog proljeća, srušio Betis u sred Španjolske stavljali bi ga u istu rečenicu sa Bjelicom i Vahom. Uostalom treba nam biti bitnije što predsjednik i igrači misle o treneru a ne forumaši. Loš trenerski rad vidite u rukopisu Hajdukove momčadi i sastavljanju momčadi Leke i Karoglana, za kojeg sam tvrdio da je 4 klase lošiji od Jakira, tad sam bio ismijan, ali eto valjda su oni bili upravu.

    Prije Soluna sam napisao da ispadamo jer u gostima, Dinamo sa ovim igračima ne može izdržati, tu tekmu jednostavno izgubiš zato što nemaš ekipu za Europu a ne zato što si loš trener. Kule, Bernauer, Kaneko, Nevistić, Brodić, Špika... To su sve igrači koji imaju bitnu ulogu u momčadi, a za Europu nisu niti će ikada biti. Može njih dovesti Jakir, Šimić, Mamić činjenica je da su to igrači koji za Dinamo nisu. Sutra da se opet ponovi Grčka mi bi opet popušili pet komada pa taman trener bio i Pep Guardiola - NEMAMO KVALITETU ZA EUROPU.

    Jedino pojačanje u posljednje dvije sezone je Ronael, i to je igrač za budućnost, a u tom periodu Dinamo je napustila cijela jedna generacija Orša, Ademi, Livi, Ivanušec, Šutalo, Ljubo, TM vrijednost svih njih zajedno u tom trenutku oko 60-70M€, a dovedeni nekakvi Japanci, Kosovari, drugoligaši i prosječni HNL igrači, i onda se ljudi čude Pragu i Solunu, nije to ništa za čudit. Ne bi se čudio sekunde da nas Rijeka dobije na Rujevici , ali za to nije krivac Jakir već ljudi koji su krojili Dinamo posljednjih prijelaznih rokova.

    Ako osvojimo HNL i Jakir ostane i dobije igrače poput Miereza, Modrića, Lovrena, Šotičeka, Čavline i par francuskih kapitalaca, i Dinamo nastavi loše igrati u Europi - teraj ga u tri kurca ukratko. Ali sad da ga se napada zbog Europe za koju očito nemamo momčad mi jednostavno nije jasno, mislim drhtimo pred Lokomotivu u Kranjči pred punim stadionom, a očekujemo uspjehe u Europi.

    Osvojit HNL, POJAČATI SE (Ne prinovama poput Tibora i Brodića) , i onda suditi jel' pukovnik ili pokojnik. Do tad čvrsto na zemlji.
  • Mali dioničar
    14.2k
    i Dinamo nastavi loše igrati u Europi - teraj ga u tri kurca ukratko. Ali sad da ga se napada zbog Europe za koju očito nemamo momčad mi jednostavno nije jasno, mislim drhtimo pred Lokomotivu u Kranjči pred punim stadionom, a očekujemo uspjehe u Europi.Mihaljević

    Znači nemamo momčad za Europu, a ta momčad pobijedi sa dva razlike doma i Spartu i Paok pa u gostima dobije po 4 i 5 komada.

    srušio Betis u sred ŠpanjolskeMihaljević

    Kako nemamo momčad za Europu ako je momčad izbacila Betis.
  • Banana 2
    446
    Nemamo momčad za Europu. Ni kvalitete ni karaktera. Karakter smo najbolje vidjeli u uzvratu protiv PAOK-a.

    Kvalitete fali u obrani i na krilima. Ako odu Baturina i Petković, falit će i u sredini. Nadam se da obojica ostaju.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Tako se govorilo da nemamo momčad ni za hnl, pojačanja, pripreme, bla bla...sad je osam pobjeda u nizu ostvareno sa ekipom koja je bila tu i na jesen.
  • Banana 2
    446
    Na jedva smo izvukli ovu sezonu. Odlaskom Petkovića ili Baturine ćemo biti u ozbiljnim problemima i u HNL-u. Ristovski i KTC još godinu dana stariji, a Mišić još manje motiviran.

    Ako uđemo u LP, a ne pojačamo obranu i ne unesemo (tehnički potkovane) brzine na bokove, bušit će nas kao u najgorim danima.
  • mali M
    3.5k
    da je Bišćan napravio ovaj rezultat i od -5 i sedmog mjesta na tablici doveo Dinamo do titule i europskog proljeća, srušio Betis u sred Španjolske stavljali bi ga u istu rečenicu sa Bjelicom i VahomMihaljević

    Kakva floskula... Bišćan bi bio na etiketi kao i Jakir. Ovo je samo vaša mantra dok ga branite. Kažeš da ga je sa sedmog mjesta doveo so titule, a ne spomeneš da ga je Jakir i doveo do 7 mjesta. Ista momčad koja je bila sedma sad ti gazi prvenstvo. Ista momčad koja se sramotila u skupini konf. Lige izbaci Betis. Ajde nemoj pliz. Svima nam je drago da se izvukao iz drekeca, svi ćemo mu dat priznanje za rezultat, ali imao je zaštitu i povjerenje kakvu nitko od Zokija još nije imao. Ja ti garantiram da smo ostali sa Belim da bi nas prije iščupao i posložio i mirnije završio sezonu. Ali to je sad u sferi šbbkbb pa netrebamo o tome. Zašto uvijek Jakirovi branitelji izvlače Bišćana iz rukava nikad neću shvatiti. Bišćan je preuzeo posljedicu za svoj rezultat dok Jakir 3 puta zbog nečega nije. Meni je u načelu drago da je Zeko bio smiren i ostavio ga jer bi ušli u kružni tok da smo i njega smjenili. Ali Jakir je samo imao jako puno sreće sa odštetama i okolnostima u klubu da je preživio ono što bi malo tko preživio kao trener Dinama... Ajde sretni smo al ne kenjkaj bezveze...
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Ljudi ajmo Malo positive,pa svi smo zajedno,bas svi ovdje a i na tribinama oninkoji su u mogucnosti,zazivali ovu situaciju. :heart: I docekali je ,a sad Daj boze da izdrzimo do kraja i u najtezoj sezoni uzmemo sve i zborimo se za nesto sto se cinilo nemoguce. I zbog onih momaka sto su pratili u grckim prdekanama, u inat onima koji su punili dzepove i sustavno nas unistavali.
    Ja sam uvijek bio kriticara Jakira nakon balkanija. Frustriran Kao vecina. Ali nemoze on biti kriv za paok. Pa koji god formaciji izabrao,koga god stavio na teren ,cinjenica je da su igrali kao da namjerno zele izgubiti. Tu je i Miško izgledalo poput amatera. Imali smo sansu nokautirati ih,stali na loptu i mrtvih zicer špike za prolaz. Jebiga kako tako vratili smo se u utrku za titulu, nije sve bajno ,Ali pustili su ga ,Dali mu priliku iz ko zna koji razloga. Sigurno jer se trebalo platit otpremnina,nije bilo zamjene a i nakon biscana nije lako otpustit drugog trenera i istih sezoni. Za sad dobar potez. Cinjenica ,a ako ne uzmemo naslove onda treba vidjet jel to taj put i da li je on taj koji nas treba voditi. Idemo dobiti reku u grotlu i sve ce biti dobro
    Dinamo Zagreb über alles
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    U temi sergej jakirovic :rofl:
  • jedan u nizu
    6.1k
    Ako osvojimo HNL i Jakir ostane i dobije igrače poput Miereza, Modrića, Lovrena, Šotičeka, Čavline i par francuskih kapitalaca, i Dinamo nastavi loše igrati u Europi - teraj ga u tri kurca ukratko.Mihaljević

    Pa ovako se govorilo vise puta.

    Ako ostane tijekom reprezentativne pauze, poslozit ce, ako budu lose igrali - otkaz.

    Ako ostane tijekom druge pauze i ako budu lose igrali - otkaz.

    Ako ostane nakon priprema i budu losi - otkaz.

    Ako ostane nakon prijelaznog roka i budu losi - otkaz.

    Pogodi sta? Nakon svega navedenog su bili sve losiji i dolazile su nove floskule da mu treba ovo ili ono.

    Ne zelim vise citati o tome da mu treba sad prijelazni rok sa SDom. Da mu trebaju cijele ljetne pripreme. Da mu treba Modric, Lovren, Batistuta i Rivaldo.
    Previse je toga bilo da opet prolazimo kroz isto.

    Ako ostane - ostane. Manje se zivciram sada kada bolje igramo i kada imamo novu vlast (za razliku kada je Vlatka bila alfa). Ali ako ostane ne zelim vise slusati dai treba ovo ili ono. Onda neka ostane ali bez alibija.
  • Peškaman
    2.6k
    Puno toga sam pročitao ali da se raspravlja treba li trener ostati ukoliko osvoji dvostruku krunu,to nisam.
  • Danko
    597

    Zaboravljaš da je belom petko grijao klupu a topić bio u prvih 11 na poljudu.
    Ak zbog ničega, onda zbog toga mu sretan put i mirno more želim i što dalje od dinama.
  • Mihaljević
    8.2k
    Ali ako ostane ne zelim vise slusati dai treba ovo ili ono. Onda neka ostane ali bez alibija.jedan u nizu

    Da trener dobije dobru momčad nije alibi, nebitno odluče li se za Jakira nagodinu ili nekog trećeg. Svaki trener u klubu kao što je Dinamo prva napadačka opcija ne smije biti npr. Kulenović, ne smije biti bez ijednog ozbiljnog stopera (Čast Theu već ima 34g i neće još dugo u ovoj formi) i golmana koji varira sa formom. Krznar, Kopić, Bišćan i Čačić su imali momčad za Europu i LP - nisu napravili nikakav uspjeh. Jakir nije imalo i to je činjenica. Sa ovom momčadi ja nisam uvjeren da mi lagano možemo izaći sa Rujevice neporaženi, kad ne možemo izaći neporaženi sa Rujevice, šta onda očekivati od neke Alianz Arene i San Sira nagodinu?
  • Mlađi referent
    10.7k
    Krznar, Kopić, Bišćan i Čačić su imali momčad za Europu i LP - nisu napravili nikakav uspjeh.Mihaljević

    Još malo pa ćemo doći do toga da Dinamo ima dvije uspješne sezone u povijesti, 1966/67 i 2020/21

    Daj molim te elaboriraj ovo. Nije uspjeh ući u LP, proći grupu EL, dobit Chelsea, West Ham u gostima?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.