• Dinamosaur
    976
    osnovna postavka je da će WB opet bit više uz terenMlađi referent

    Jel mozes objasnit svima nama nogometnim analfabetima koja je to osnovna postavka "uz teren"
  • obelix
    85
    Iako sam zagovaratelj ogiware i rpg-a, jasno je da ih nije pametno stavljat u ovu tekmu jer se vracaju od ozljede. Vjerujem da Ce od iduće sezone obojica biti u prvih 12-14 igraca...

    Sada bih postavio ovako:

    Neva
    Rile KTC Perkovic
    Spikic Misic Sucic Hoxha
    Baturina Vidovic
    Petko

    Arbermi nije dobar, ali ne znam kog drugog u 3-4-2-1 postaviti...mozda Max stoper pa Perkovic lijevi WB, ali to je velika rupa.

    Ili jednostavno rpg ili ogiwara ipak hahhaha

    Pobjedom do titule! Jer dvije tekme u zadnja tri kola necemo, nemremo, ne smijemo kiksat
  • NitkoBitan
    12.3k
    Drzat se dva napadaca, pogotovo jer su nam i Petko i Kule korisni u skok igri. I Vidovic i Hoxha starteri? A tko ce ih mijenjat u drugom poluvremenu kad niti jedan ne moze odradit 90 minuta tempa koji bude zahtjevala utakmica.
  • obelix
    85
    Tu sam zamislio Baturinu ko desetku, a Vidovic moze biti druga spica i imat vise slobode naprijed,
    a usput biti prva linija obrane lijevo , a i Petku je lakse odigrat laznu devetku...no dobro, svi znamo da nebu tak. Nisam gadao Jakirovu formaciju vec stavio po zadnje gledanom kak bih volio da bude ...Kulenmoze mijenjat Vidovica, a rpg ili ogiwara hoxhu...
  • Droljo
    5.1k
    Droljo brate, izjaviš da bi bilo šteta ne iskoristiti momentum i onda bi promjenio formaciju. Rotiraj igrače sukladno protivniku ali ne mjenjati nešto što nas nosi do titule...mali M

    Mislio sam na vidovićev momentum. Krenuo ga gol. Nebi se tu puno mijenjala formacija.
  • Jos-Optimus
    292
    Ne mogu vjerovati da bi neki ljudi Vidovića ostavili na klupi, dečko je trenutno u formi i grize, neka se Rijeka zamara kako njega braniti...i Kulenović je rođen za ovakvu utakmicu, prošla na Rujevici bez Petka mu je bila prva prava gdje je pokazao da se na njega može računati. Nema straha, samo jako i hrabro
  • NORTE
    9.3k
    Iako je od kupa promijenjena formacija mi moramo bit svjesni da na Ruji prije svega ne smijemo izgubit, jer mi smo sada prvi.

    Ja bih radije 4-2-3-1 nego riskirao .
    Nije to igra na bod nego razum, ionako dolje idemo pobijedit jer smo jači.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Pobjednička momčad se ne mijenja. Možda jedan, dva igrača, ali da jezgra ostane ista.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Ako trener izade sa 'starom' formacijom, nakon sto sa novim sustavom izgledamo puno bolje, onda ce to svima biti znak da nije trener za dinamo, pa makar osvojio duplu krunu i ligu prvaka.

    Koji god trener, u ovakvoj situaciji, izade na Rujevicom na bod, treba odmah pakirati kofere .

    S tim receno, vjerujem da ce Jakir ostati pri ovoj formaciji i da cemo gledati istu postavu kao protiv Varazdina. Uz jedino dvojbu Spikic-Kaneko, rekao bih.

    Nema smisla mijenjati formaciju sada kada konacno uz posjed, stvaramo i velike sanse. Prije smo imali 70% posjeda, ali 2 velike sanse po utakmici. Sada imamo 5+ velikih sansi, a pitanje je vremena kada ce se otvoriti i da cemo imati vise iskoristenih prilika.


    Volio bih da se za tjedan dana opet cuju oni izraubani vicevi, gdje tata u Rijeci budi sina ujutro i kaze "ustaj sine, 7 je", a sin odgovara "nije valjda opet Oršić". Nasa forma i rijecka nesigurnost sigurno moze dovesti do 5 komada u njihovoj mrezi.
  • Mlađi referent
    10.7k


    Ja kužim da se ti trudiš zatrovat bilo kakvu razmjenu mišljenja, tvoji upisi se generalno svode na to, uglavnom su izrazito neinteligentni i sirovi, ali možeš bolje od ovoga, od seciranja svake riječi napisane u pola 3 ujutro. Niz*, pogreška kod upisa, znači stajati udaljeniji od gola da ti objasnim na tebi prihvatljivom jeziku jer sve drugo je previše apstraktno za osobu tvoje inteligencije.
  • Georg Koch
    3.6k
    Par dana prije utakmice, u danima gdje zivimo prelijepe i odlucujuce trenutke sezone, gdje se nakon svih sputavanja, zavrzlama, problema unutar i van kluba kroz cijelu sezonu, i svega, nalazimo na prvom mjestu i sami krojimo svoju sudbinu za ovu a bome samim time i za iducu sezonu/e, mi mozemo citati nekolicinu upisa koji se svode na to:
    Ako trener promijeni formaciju tj vrati se na staru, te i ako i uzme duplu krunu, "NIJE TO-TO"...
    A ne, vas ce pitati za promjenu formacije, vas ce pitati hoce li i kako uzdici Sucica sa backupa do prevaznog igraca od kojeg ocekivamo jako unosan transfer kroz par sezona...itd itd.
    Gdje prestaje logika pocinje trovanje i negativa iskusnih managera sa Zone.
    Dajte ljudi, jeste li realni?
    Kad je lose-lose je, i sve okej, svi cemo kritizirati, i treba.
    Ali kad je dobro, pogotovo kad je odlicno s obzirom na sve, stvarati negativu i bespotrebno filozofiranje, bas nema smisla.
    Nema!
  • Paggini
    7.1k
    Poanta trenera je da analizira svaku iduću utakmicu i prilagodi ekipu, formaciju i način igre toj utakmici. Ako Jakir odluči da se za Rijeku bolje vratiti na staro, to je njegova odluka i odgovornost s kojom živi i umire, jbg. Ako prođe, bravo taktički magu, ako ne prođe odjebi iz svetinje sjebo si sezonu.
  • Banana 2
    446
    Vratio bih četvorku.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Joj daj, pusti te priče. Ako vrati na 4 iza i popuši biti će nek odjebe iz kluba jer nije nastavio s 3 iza, ako ostane s 3 otraga i slučajno popuši isti ti stručnjaci će reći da odjebe jer nije vratio na 4. Trebate prestat razmišljat o nogometu ko igrici. Tko god je igrao nogomet zna da nije samo do trenera nego je i do igrača, protivnika, sreće i još nekih faktora.
  • Paggini
    7.1k
    Ako vrati na 4 iza i popuši biti će nek odjebe iz kluba jer nije nastavio s 3 iza, ako ostane s 3 otraga i slučajno popuši isti ti stručnjaci će reći da odjebe jer nije vratio na 4.Mr Anderson

    Pa kriv je svakako ako krivu formaciju s krivim igračima postavi u odnosu na Rijeku. Pod tim mislim ako bude igrao na X i spuši bezveze gol u 90. minuti. Sve ovo ostalo naravno stoji
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.