• Mali Zeus
    9.7k
    Svi smo vidjeli. :D :D
  • tigric
    152
    Kako ce to oni točno raspodijeliti? Imaju metar za to koliko netko voli Dinamo ili?
  • seljak86
    2.4k
    Na svakom gostovanju se sa ograde proziva poimence i bilježi prisutnost. :joke:
  • Jurki
    8.7k
    Kaj se karti tice mislim da nema ko kaj reci i prigovarati tak dugo dok nebu "pod dobar dan" prosjek gledatelja doma 15 hiljada (sa sjebanim brojacima). I kad se budu obliznja gostovanja Kranjca, Vz, Gorica rasprodavala kak velis keks.
    Dobra je odluka da ide udarna ekipa.
    Do nedavno je trebalo ljude puskom tjerati na stadion. Evo zadnja na Maxu (slobodni dan je bil) pa je bilo cca 7 tis ljudi.
  • NitkoBitan
    12.3k
    I da je bila slobodna prodaja (+ prvokup za godisnjake) ne bi mi palo na pamet ic jer znam da ima onih koji vise zasluzuju biti tamo.

    Neki engleski klubovi imaju sistem prodaje po kategorijama gdje prednost imaju oni koji imaju vise utakmica u nogama (sto domacih sto gostovanja), al i po tom sistemu bi prednost dobili oni koji ce ovako dobit karte preko Ilice. Nije navijacka skupina druzba Pere Kvrzice nego jedna organizacija u kojoj se zna tko sta kako.

    Stvarno ne razumijem one koji propituju i kritiziraju ovu odluku.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Drago mi je da će ići udarna ekipa, al mi je opet krivo zbog onih koji idu na svaku tekmu, a nisu dio jezgre ili same grupe.
  • NitkoBitan
    12.3k
    al mi je opet krivo zbog onih koji idu na svaku tekmuKeyser Soze

    2 finala futsala u razmaku od 3 dana, najbolje da ce neki navijac sjest i plakat zbog propustenog kaveza na Rujevici :rofl:
  • Tom Hanks
    2.6k
    najbolje da ce neki navijac sjest i plakat zbog propustenog kaveza na RujeviciNitkoBitan

    Kakav je ovo glupi upis?
  • NitkoBitan
    12.3k
    Sarkazam. Kazem da ne treba zalit ljude koji se propustit Rujevicu jer itekako ima navijackog materijala ovaj (produzeni) vikend.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Kako ce to oni točno raspodijeliti? Imaju metar za to koliko netko voli Dinamo ili?tigric

    Imaju ti nešto kao detektor. Odgovaraš na pitanja o Dinamu i onda detektor procijeni koliko voliš Dinamo na temelju odgovora i načina na koji ih daješ. High tech stuff.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Bez obzira na produženi vikend nije svima futsal ista razina kao NK Dinamo a onda ga neće moći gledati iz razloga koji je Keyser već naveo
    I ja sam da grupa ima karte ali nažalost ima ljudi koji će izvisit radi toga
  • Sajla
    3.5k
    gleda se i koristiš li popuste u fan shopu ili plaćaš po punoj cijeni ;)
    ići će 412 najglasnijih i skupa s igračima ušutkati Rujevicu.

    Luda je igra koja počinje,
    Volim u vjetru plave zastave!
  • deda
    28k
    Naravno da će izvisit. Ako je potražnja tisuću izvisit će 600 etc. I neka, neka ljudi budu gladni Dinama i gostovanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.