• dzg7
    267
    Klub dao boysima sve karte za rujevicu
    Super potez :clap:
  • Paggini
    6.9k
    Svaka čast ljudima u klubu! Žao mi je što neću ići, al idu ionako zaslužniji od mene.
  • don
    1.8k
    Nezaustavljiva lavina ne staje :heart: :strong:

    ➡️ Informacije o ulaznicama za navijače Dinama za derbi utakmicu 33. kola SuperSport HNL-a HNK Rijeka - GNK Dinamo

    Nedjelja, 5. svibnja u 19:30 sati

    ️ Stadion Rujevica

    ️ Dinamo je na raspolaganje dobio 412 ulaznica za gostujući sektor.

    ➡️ Nastavno na mali broj dostupnih ulaznica, GNK Dinamo je postigao dogovor s Udrugom navijača Dinama koja okuplja Bad Blue Boyse i odlučio ustupiti njima sve ulaznice koje će oni otkupiti i raspodijeliti među sobom.

    Ove sezone svjedoci smo sjajne podrške BBB-a, ne samo na domaćim već i na gostujućim utakmicama. Njihovom podrškom rušili smo rekorde posjećenosti stadiona u Kranjčevićevoj i Velikoj Gorici, a u težim danima izborili svi zajedno nekoliko krucijalnih pobjeda.

    Uvjereni smo u stopostotnu podršku naših navijača i vjerujemo da s njihovom gromoglasnom podrškom tijekom svih 90 minuta možemo ostvariti novu, sedmu prvenstvenu pobjedu u nizu!

    6913f88b-4a5c-4249-82bc-934a674cbe36.jpg
  • Paggini
    6.9k
    Ali ova fotka Kuleta je masterclass fotografiranja - od kadriranja, hvatanje emocije i trenutka, pa i ova kiša još pomogne.
  • Big Daddy
    187
    Nastavno na mali broj dostupnih ulaznica, GNK Dinamo je postigao dogovor s Udrugom navijaca Dinama i odlucio joj ustupiti sve ulaznice koje ce oni otkupiti i raspodijeliti među sobom.
  • Hnlovac
    229
    Ajmo sad zatrpat klub s molbama da se organizira praćenje prek platna, prek instagrama , maila , svega
  • Droljo
    5k
    bolji od menePaggini

    Ne lupetaj
  • din
    228
    odlična ideja, neko zajedničko gledanje!
  • Hnlovac
    229
    Ma nije sam moja, više se ljudi sjetilo pa da ne berem sd zasluge
  • Mali Zeus
    9.7k
    :clap: :clap: :clap:

    Ti mater, od rata s navijačima do tog da klub daje grupi sve karte.

    Kaj je ovo ljudi ovi, nek me netko produdi.
  • Paggini
    6.9k


    hahah dobro malo ispada dramatično, editat će se, ali zaslužniji svakako
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Ulica vodi klub :lol: :heart: :cheer:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.