• Crusades1986
    9.8k
    Plavi lavovi top :up: , bella ciao flop. :down:Nolifer

    Vrhunska analiza, kao i uvijek
  • Nolifer
    6.7k


    A kaj je? Nekaj te žulja? Ili moramo svi isto mislit o istome?! :smile:
  • Mr Anderson
    5.4k

    Daj naporan si više u tri p.m. od tvojih stručnih analiza tko bi kaj trebao igrat do toga kaj bi se trebalo pjevat. Odi prati Cibonu, a pusti Dinamo na miru.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Jako si pametan, od svega kaj se događalo ove sezone, ti bi zahvalnicu za naslov slao Dabri. Otkud izlazite samo?
  • Jurki
    8.7k
    A jebote kaj da covek napise nakon ove tekme?
    Nekome mozda jos jedna tekma u nizu kak i realno jeje.
    Meni je ova tekma ipak malo vise. Da ne serem o patetici itd.
    Kad Dinamo dolazi u VŽ to je za mene praznik, jer je to moja tekma doma.
    Od tekme pol kurca nisam videl (jbg tak je kak je). :rofl:
    Srce mi se rasteplo od srece kak je 3 frtalja stadiona a vjerojatno i vise drukalo za Dinamo. Mozda smo tihi al nas ima.

    Uzeli smo 3 boda. Ostalo.. koga boli kuki.
    Next on the road to the title is šugavi grad.
  • Danko
    569
    Danas smo zakinuti za čisti penal na baturini, nije da kmečim, ne daj bože, ali ide mi na živce neznanje naših sudaca.
  • Ali
    1.9k

    Pa nije on sam, ali da su nas centimetri dijelili kod mjegova dva idarca od -4 jesu...
    Pa nisma rekao da je htio ili kaj vec ... ali da nas je pomazio je...
  • Crni86
    1.1k
    prekrsaj je bio, ali je zapoceo van 16 metara tako da nije rijec o penalu.
  • Crni86
    1.1k
    pomazila je i njih sreca u prvom dvoboju u varazdinu tako da smo sada kvit. A na kraju pomazila ih je i danas jer smo mi imali jedno 2,3 prilike koje su bile sto postotne.
  • cibona
    1.4k
    Evo javlja se moralna vertikala, osoba koja u svaku argumentiranu raspravu s ostalim forumasima uvodi prostacki i malogradanski rjecnik.

    Svatko ima pravo na svoje misljenje, a forum sluzi upravo za razmjenu misljenja. Niti se ti trebas sloziti s mojim misljenjem, niti ja s tvojim.
  • dzg7
    266
    O čekam vi pričate kakva bella Ciao i naprijed plavi lavovi imaju veze,smijeh kaj vi pričate
    Otkad se to pjeva ,znam za werder 07 vjv i prije ali se bas dugo nije pjevala
  • miro
    3.2k
    Pjevala se još u 90ima
  • Bosskovitz
    7.5k
    Uveo bih na razini lige kažnjavanje klubova za ovakvo tretiranje navijača na kakvo smo već nažalost navikli, ali je ili ekstremno bezobrazno, ponižavajuće i neprofesionalno kao na tribinu s 1.500 prodanih ulaznica staviti jedan jedini ulaz na kojem samo dvije osobe provjeravaju ulaznice, ili u potpunosti neopravdano i kontraproduktivno kao guranje kornjača i drzanje ljudi na gostujucoj tribini 15-20 minuta nakon utakmice da postanu nervozni, iako su prije toga proveli cijeli dan u gradu bez naznake incidenta, a 70% stadiona su bili gostujuci navijaci.

    Bas me ljute ovakve stvari. Ne bismo trebali izbjegavati navijačke tribine da bi nas tretirali kao normalne ljude nego bi to trebao biti minimalni standard.
  • Danko
    569

    "If a defender starts holding an attacker outside the penalty area and continues holding him inside the penalty area, the referee must award a penalty kick. "
  • Yovitssa
    344


    Bella Ciao je pjesma koja slavi pobjedu nad fašizmom u Italiji (u originalu je pjesma koja slavi neki poljoprivredni pokret ako se ne varam iz početka 20. st.) i ukoliko nisi simpatizer nacizma i ustaša ne znam zakaj bi te ta pjesma trebala smetati...

    Sad sam je i ja upecao i gadim temu ideologijom i politikom... :groan:

    Lijep dan u Varaždinu, 3 boda se pišu i to je nabitnije, krasna sinergija juga i istoka i Riletov herouzam na kraju kao šlag na tortu!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.