• Gražvydas Mikulėnas
    11.7k
    freudian slip donio pobjedu

    Ajde sutra svi srusiti dvojku

    2/3
  • Nemrem igra Dinamo
    601
    Kaže naš dobri Jakir:
    Dečki su odigrali dobro, pobijedili, čestitam im na tome, pogotovo zato što je ovo bila doista zahtjevna utakmica, u Varaždinu nikad nije bilo lagano, naglasio je Dinamov trener Sergej Jakirović neposredno nakon prvenstvene pobjede u gostima protiv Varaždina s 1:0.

    – Mislim da smo većim dijelom kontrolirali utakmicu, očekivali smo Varaždin u ovoj formaciji, u niskom bloku, s brzim izlascima preko Marka Dabre i Domagoja Drožđeka. Nisam bio zadovoljan prvim poluvremenom, u zadnjoj trećini nismo šutirali ni centrirali da ih tako pokušamo staviti pod još veći pritisak. U poluvremenu je bio naglasak na tome i odmah je Gabriel Vidović zabio fantastičan gol. Manje-više smo kontrolirali situaciju, imali preko Frana Brodića i Petra Sučića meč loptu, nisu realizirali. Imao je Varaždin priliku preko Dabre, nije realizirao. Osvojili smo tri boda i to je jedino važno.
    Novinare je zanimalo kako trener Jakirović vidi Brunu Petkovića u ovoj novoj formaciji s dvojicom napadača.

    – Jako je dobar, to odgovara cijeloj momčadi. Petković ima slobodu, to jako dobro koristi, mogao je nekoliko puta šutirati, ali to je jače od njega, više želi asistirati. Volio bih da češće puca – dodao je trener Jakirović.
  • bluepower86
    777
    Dosta tih izlika samo je radio svoj posao,ne moras iznosit decka od par godina poput nekog psa,mogao ga je jednostavno uzet za ruku i izvest na lijep nacin.Da je uletjela ekipa s zapada ili juga bilo bi svega.
  • Ali
    1.9k

    Baš tak, ako osvojimo pehar prvaka hnl, trebamo dio love od nagrade poslati Marku Dabru , realno četiri boda nam je donio u ovoj sezoni hnl. Naravno ne namjerno nego zzz je falilo danas da ona presjecena i zaobilazenje Nevisitica zavrsi u golu, a onda sam se sjetio penala na maksimiru...
    Hval Marko, veliki si centarfor, volim takve naoadace (ala Mark Viduka) , znam da te ne veseli tih par centimetara kak si fulao ali nama pino znace. Zelim Ti pimo srece i da ti se vrati bilo slikedeci vikend ili onaj nakon njega da ti to sve udje
  • Peškaman
    2.6k
    Je li netko zna kako ide ona novija pjesma što je danas pjevana.
    Mislim da je na melodiju pjesme iz one serije La Casa de Papel.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Je li netko zna kako ide ona novija pjesma što je danas pjevana.
    Mislim da je na melodiju pjesme iz one serije La Casa de Papel.
    Peškaman

    Ako mislis na ovo:
    ''i naprijed plavi, i naprijed plavi, i naprijed plavi, naprijed plavi naprijed plavi plavi plavi lavovi, vole vas vasi purgeri''

    Ta pjesma nije nova, vec je dosta stara i ne pjeva se cesto u zadnje vrijeme.

    Ne znam na koju drugu mislis, ali ako kazes da je melodija na pjesmu, pretpostavljam da mislis na ''bella ciao''
  • miro
    3.1k
    Mene je iskreno iznenadilo, nisam to čuo baš dugo
  • Zagreb1992
    1.3k
    Kad se sjetim te pjesme i one koreografije sa Werdera ...drago mi je bilo čuti danas tu pjesmu da se opet pjeva
  • Nolifer
    6.7k
    Plavi lavovi top :up: , bella ciao flop. :down:

    No na kraju se pišu tri boda danas. Igra mi je ok, bitno da se nitko nije ozljedio.

    Konačno u par tekmi sad igrali u 3-4-1-2 :ok:

    A da je mogao još koji gol pasti, mogao je. No nadam se da su nešto sačuvali i za Rijeku.

    Pa da to bude to. Tako da, Rijeka mora pasti!

    :victory: :cheer: :strong: :fire:
  • cibona
    1.4k
    Pjevali su pjesmu na melodiju belle ciao? To veliki propust i palac dolje ako se mene pita.

    Zna se kome je posvecena ta pjesma i što ona predstavlja, a boysi bi trebali biti (barem se tako predstavljaju) potpuna suprotnost tih ljudi kojima je ta pjesma posvecena.
  • Papastrumf
    9.8k
    Majko mila…
  • agramZ
    2.3k
    mislis na melodiju alla mattina appena alzata? cuj zna se sta predstavlja, kljucaj temu, dolaze politicari..
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Majko mila, sta se ovdje u zadnje vrijeme moze sve procitati...

    Rile ne valja
    Šta klinac hoce redar je heroj ulice
    Boysi i bella ciao

    Ključajte temu kvari prekrasan cijeli dan u VŽ

    Da i nesto konstruktivno napisem,Bernauer je odigrao fantasticnu tekmu osim one jedne greške u 1pol.
  • superhik
    10.3k
    Kad misliš da si pročitao svašta na Zoni...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.