• jedan u nizu
    5.8k
    "svojim nogometom se buni ..."

    Kakvi genijalni zakljucci vrlih novinara.
  • emilperska
    3k
    Tko je na kvizu dns?
    Lesi i Droljivari kao napete puske..
  • rioda
    2.2k
    Napominjemo kako će sutra u 9 sati biti organizirana konferencija za medije na kojoj će sportski direktor Marko Marić medijima pobliže objasniti sportsku politiku kluba prezentiranu na sjednici IO.

    Cijelo priopćenje o sjednici IO
    https://gnkdinamo.hr/hr/vijesti/clanak/priopcenje-gnk-dinamo56
  • Jurki
    8.5k
    Ovo je nestvarno da klub organizira presice vezano na sportski sektor, prijelazni rok i skauting. Stvari koje su do nedavno bile nezamislive.
    A novinari nemaju 3 ciste s kim se pregovara i o kojim se igracima radi.
    Bilo bu traceva kad prijelazni rok pocne... ko i svake godine... do sad su fulavali skoro sve..sad ako pogode za jednog igraca bu puno.
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Zna li netko hoce li biti uzivo prijenos?
  • mali M
    3.4k
    Napominjemo kako će sutra u 9 sati biti organizirana konferencija za medije na kojoj će sportski direktor Marko Marić medijima pobliže objasniti sportsku politiku kluba prezentiranu na sjednici IO.rioda

    Ovo osim što me iznimno raduje, nemogu da ne spomenem što je Sopić rekao u zadnjem intervjuu. Ako se klub već kao institucija otvorio i bude transparentan prema medijima, nadam se da će ti isti mediji pokazati zrnu pristojnosti i poštovanja i oni se isto pripremiti za svoj dio posla tj. za kvalitetna i razumna pitanja.
  • Jurki
    8.5k
    nadam se da će ti isti mediji pokazati zrnu pristojnosti i poštovanjamali M

    Mislim da je previse ocekivati pristojnost i postovanje od Lesija, Droljivarija i Nicote koji su sramota novinarske struke.
    Malo kad razmislim, nikad i nicim nece oprati ono kaj su nasrali po klubu zadnjih godina.
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Izgleda da nema prijenos nigdje,ocekivao sam na Dinamo+
  • superhik
    10.2k
    Napominjemo kako će sutra u 9 sati biti organizirana konferencija za medije na kojoj će sportski direktor Marko Marić medijima pobliže objasniti sportsku politiku kluba prezentiranu na sjednici IO.rioda

    Čekamo da @deda odradi svoj posao i dodamo gospodina Marića kao admina na temu Transferi na Zoni
  • mali M
    3.4k
    dodamo gospodina Marića kao admina na temu Transferi na Zonisuperhik

    daj zamisli kad bi ga @Orc123 @Banana 2 i ekipa zatrpali sa prijedlozima i argumentima za ili protiv nekoga :lol: :lol: :lol: :lol: (šalim se momci).
    btw Orc nam se popravio, ili je jednostavno kao i mi toliko razočaran bio ovaj zadnji prijelazni rok da nije imao snage ići punom snagom na temi. :lol: Orc očekujem te na ljeto u punoj spremi i da sa posljednjim zviždukom i našom proslavom naslova tvoj prvi upis na temi Transferi bude: "već kasnimo sa pojačanjima" :lol:
  • Mali Zeus
    9.4k
    Uz obavezne uskličnike, molim lijepo.
  • mali M
    3.4k
    Uz obavezne uskličnike, molim lijepo.Mali Zeus

    :lol: ma dobro to sam dao na slobodnu interpretaciju, može i koji ljuti smajlić i slično kako bi se jače naglasila važnost izjave
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Trenutno nam je kolega Banana u turbo modu :lol:
  • Orc123
    5k
    razlika je u tome da sada vjerujem da ljudi koji su u klubu imaju jasnu viziju i da su naucili puno iz ova dva prijelazna roka u kojima je sudjelovao i sam Maric. Konacno, klub je stabilan...normalno da cemo opet biti nestrpljivi i dat pokoju kritiku ali sam siguran da ovi ljudi znaju posao. Zna se tko je kocio transfere, sad znam da Perasica i ova dvojica nemaju utjecaj na njih, hvala Bogu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.