• Sajla
    3.3k
    Ulaze u Ferenc.Mali dioničar

    super, imat će para za Hoxhu ;)
  • Krizy
    35.5k
    Najduži niz bez poraza u svim natjecanjima, od uvođenja UEFA-inih klupskih natjecanja (1955.–56.):

    48 - Benfica (1963. - 1965.)
    45 - Dinamo Zagreb (2014. - 2015.)
    45 - Rijeka (2016. - 2017.)
    45 - Bayer Leverkusen (2023. - 2024.)
  • Droljo
    4.8k
    A koliko je arsenal imao one sezone kad su osvojili bez poraza. Pretpostavljam manje zbog kupova ili šta?
  • Infinity
    15.2k
    Gubili su kupove, gubili su u Europi. U samoj ligi su imali niz od 2 + 38 + 9 utakmica bez poraza.
  • javolimtebejako
    648
    faul Jacksona na Tomiyasu sinoć na Arsenal - Chelsea

    prošao bez kartona. suci u engleskoj nesposobni ko naši iz HNL-a
  • mali M
    3.4k
    Nekad se u engleskoj znalo da se igra grublje i da suci "puštaju" igru. Al u zadnje vrijeme sve češće s njihovih tekmi gledam ovakve gafove ko u HNL-u. Moj osobni stav i dalje je da je VAR pokvario, uljenio i maknuo trud sudaca da budu bolji. Ovako imaju glupu obranu da im neznam VAR soba nije ništa javila, a oni nisu vidjeli. U načelu se svi boje nešto suditi, što bi nekada bez razmišljanja sudili, ali sad se boje da će ih analiza ispljuvati da će ih VAR pobiti itd.. Vidjelo se na ovim stranim sucima kod nas. Čvrsto i sa samopouzdanjem donose odluke i VAR ako je baš jako vidljivo ih korigira. Kod nas se najbolje čulo ovo prepucavanje preko slušalica sudaca i VAR sobe. Ko djeca, e daj mu to sudi, ma Mile šta radiš, mileni ja bi to sudio, vuče ga , vuče ga itd... VAR soba mora začepiti gubicu i šutjeti osim kod ozbiljnih povreda pravilnika. Nemaš ti šta suflirati glavnom tokom igre. Glavni opet odgovara pred strukturama, a ne oni. Ne slažeš se s nečime što je glavni pustio i pao je gol, onda mu ljepo kažeš sad dođi pogledaj 5 sekundi prije dal je bio faul i dal ćeš priznati gol. A ne da vrištiš u slušalicu faaaaaaaaaaul.. VAR sobe su nam užasne i neznaju posao, a glavni suci su se zbog toga uljenili i ne usavršavaju se nego čekaju da netko drugi odradi posao. Da imam viška love i vremena, zbilja bi otvorio firmu sa sportskim sucima koje bi usavršavao i onda sklapao ugovore sa savezima (kojeg god sporta)... pa bi mi suci izletili iz firme kao i svaki drugi djelatnik ako fuša. Da vidiš kako bi brzo našli znanja i sposobnosti da rade svoj posao najbolje što mogu.
  • ShanKu
    343
    Ja to gledam tak, pametnija tehnologija, gluplji ljudi.... u nogometu, u prometu, u običnim poslovima.. svejedno :grin:
  • Jurki
    8.5k
    onda niti jedan tvoj zaposleni sudac nebi smio na more..
  • mali M
    3.4k
    onda niti jedan tvoj zaposleni sudac nebi smio na more..Jurki

    bili bi tako dobro plaćeni da bi ljetovali po inozemstvu.. :lol:
    šalu na stranu, već sam sto puta rekao, da suci zauzmu stav, ne dopuste pljuvanje i gaženje po svojoj struci i povuku crtu sa ponašanjem, jako bi se brzo igrači i liga prilagodila da nema arlaukanja, unošenja u facu i prijetnji i počelo bi se normalnije odnositi prema sucima. Posljedično ti suci bez straha i sa više samopouzdanja krenu suditi i sve se krene dizati. Po meni je prvi korak povratku kvalitetnog suđenja, beskompromisno sankcioniranje igračke nekulture. Moraju se kažnjavati stvari kojima nije mjesto na nogometnom terenu i kojima pokazuješ malim klincima, budućim generacijama kako se pravi sportaš mora ponašati. Kad igrači začepe i prekinu sa prijetnjama, prestat će i navijači, pa će onda ponovo i smjet na more...
  • don
    1.4k
    :zip:


    IMG-7708.jpg
  • DrawTube
    2.8k
    Ma HNL je zakon. La Liga i ostale lige petice će nam samo postajati sve manje relevantni
  • Nousername
    613
    bolesno.Bas me zanima kako ce reagirati ovi svi igraci Reala,Barce i Atletika kad cuju da moraju iz iovako zgusnut raspored jos svako malo putovat u Ameriku pa natrag
  • Oluja
    3.6k
    Ovo je gadljivo ali bilo je samo pitanje vremena kada će se ovakve stvari poč.eti češće događati
  • Krizy
    35.5k
    Salzburg bi po prvi put od 2012./13. mogao izgubiti naslov.
  • Facke
    2k
    Grbic ostal na klupe denes.Nije valjda da je nakon 9 tekmi zgubil poziciju prvuga golmana?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.