• Keyser Soze
    8.1k
    Slavija kiksala i sad su na -4, jako smo blizu direktnom plasmanu u play off LP, samo da je uzet titulu.
  • Krizy
    35.5k
    Odlična utakmica Modrića.
    Vasquez izborio 11m za prvi gol, zabio drugi gol pa asistirao za 3:2.
  • Captain America
    13.4k
    Jude im je dvaput ubio nadu u osvajanje boda :heart:
  • Zagreb1992
    1.2k

    Fascinira me da jedna liga poput Španjolske nema goal line tehnologiju ...Strašno nešto
  • NitkoBitan
    11.9k
    Negdje sam procitao da ovi iz la lige nisu imali/htjeli dat 3 milje eura za tu tehnologiju.

    Nakon ove situacije ce ju imat od iduce sezone haha. Izgleda da su mislili da mogu oni to sve obavljat i "rucno", e pa ocito su bili u krivu.
  • GaijiZG
    583


    Blizu smo tek ako Dynamo Kijev dobije Šahtar, a mi Rijeku.
  • Infinity
    15.2k
    Tad smo blizu direktnom plasmanu.

    Ako Shakhtar bude prvak i ode u grupu LP, mi mozemo kao prvak s najvecim koeficijentom u kvalifikacijama ici u play off. Ne bi startali od drugog pretkola.

    Mozemo biti zadovoljni s ovim odlukama UEFA-e, jer ce pogodovati klubovima poput nas i Shakhtara, tj. klubovima koji dolaze iz slabijih liga, a ostvaruju dobre rezultate. Tako na osnovu vlastitog koeficijenta dobijas bolji plasman. Prvak Hrvatske igra drugo pretkolo LP, ali ako Dinamo bude prvak Hrvatske onda je izgledno da Dinamo igra play off LP.
  • deda
    27.7k
    Inter i službeno prvak Italije. :clap:
  • Zagreb1992
    1.2k
    Zasluženo..ove godine su fakat izdominirali u prvenstvu
  • Dudu 9
    141
    Nadam se da Pioli konačno odlazi.
    Milan se ovako nije sramotio u derbijima ni kada je bio u najgoroj fazi, sredinom prošlog desetljeća kada je bio kod mid table klub
  • Droljo
    4.8k
    Bravo inter! Napokon došli na svoje. Nadam se da svi treneri ostaju a pogotovo u milanu i juventusu. :strong:
  • Mali Zeus
    9.4k
    Druga zvjezdica.
  • Georg Koch
    3.4k
    https://youtu.be/k9E6xLmGSTg?si=KQWi7mH3ZN6jH-Wj

    Na 6:30 "penal" koji je skrivio Livi.
    Ali zasto je ovo penal?
    Covjek je prije opucao, nego usao u "duel" sa Livakovicem.
    Nije mi jasno ovo nimalo...
  • miro
    3.1k
    nikakav penal

    slična situacija kao u tekmi protiv Argentine, samo što je ovo još više izmišljen penal
  • Mali dioničar
    14k
    Pitanje je dana kad će i NK Osijek pod Gazprom. :razz:

    Ulaze u Ferenc.


    Ruski energetski div Gazprom ulazi na novo sportsko tržište, a čini se da je odabir pao na slavni klub iz susjedstva, mađarski Ferencvaroš!

    Pregovori o velikom sponzorstvu dobro napreduju, a navodno bi sve moglo biti dogovoreno za nekoliko tjedana.

    To će donijeti ogromnu financijsku injekciju Ferencvarošu, a Rusi su otišli korak dalje te dodaju da će se budžet mađarskog kluba povećati na ogromnih 50 milijuna eura!

    Primjera radi, Ferencvaroš je prije dvije godine potrošio upola manji iznos, 25 milijuna eura, na plaće igrača, a s novim sponzorstvom otvara im se velik prostor u budžetu za nova pojačanja,


    https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/ruski-gazprom-ulazi-u-ferencvaros-barata-se-iznosom-od-50-milijuna-eura---844503.html
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.