• Big Daddy
    171
    Stoji tko vec u redu?
  • Big Daddy
    171
    Za sada jedna jedina osoba ceka ispred.

  • BBBaranja
    1.9k
    Moze li mi netko uzeti jednu karu za jug danas?
    Primopredaja na futsalu u petak..

    EDIT: rješeno
  • Peškaman
    2.6k
    Ovu temu treba pod Unesco zaštitu staviti :lol:
  • Ovo ono
    20
    Ako ima netko da ide danas po ulaznice za jug, a dolazi u petak na futsal, trebao bi dvije ulaznice pa riješimo sve u petak uz pivicu..
  • Sixthway
    255
    Očekivao sam da će se brže razgrabit karte , VŽ je uz KC jedno od najbližih gostovanja van ZGa.
  • superhik
    10.3k
    Očekivao sam da će se brže razgrabit karte , VŽ je uz KC jedno od najbližih gostovanja van ZGa.
    36m
    Sixthway

    Vjerojatno zato što klub u 21. stoljeću nema online prodaju ulaznica , nešto što bi stavio kao uvijet za SHNL licencu, nego se moraš snalaziti na sve strane

    Uzmimo za primjer Goricu koja je imala online prodaju i koliko brzo su tamo išle ulaznice.

    Uostalom, nemamo ni uvid koliko se ulaznice prodalo pa zapravo i ne znamo tempo prodaje.
  • NitkoBitan
    12k
    Na karatani je bio red od 20tak ljudi do nekih pola 12 a poslije toga su ljudi povremeno dolazili. Po mojoj procjeni ostat ce nesto sitno sto ce otic u cetvrtak il petak.
  • Big Daddy
    171
    Zna tko koliko je otislo? Zg i Vž?
  • Ivan0302
    219
    Vjerovatno nas dosta čeka za prijevoz isto, uključujući i mene koji još čekam i onda ću za kartu vidjeti tek.
  • Big Daddy
    171
    ma sjednite svi na vlak, najbolje!
  • Dinamosaur
    956
    Oko 15h nije bilo nikog na karatani a rekli su da karata ima jos dosta.
    Ak se netko brinuo dal ce stici poslje posla uzet kartu neka slobodno krene
  • Sixthway
    255
    mislim da je dio I u tome što ne žele da gostujući navijači uzmu većinu karata za sve tribine. Nemaju ni pola navijača/simpatizera koliko je imao Varteks. Al slažem se s tobom u vezi licence. Ako rudeš može mogu i oni s većim budžetom, a to ide i Lokomotivu.
  • Jurki
    8.5k
    mislim da je dio I u tome što ne žele da gostujući navijači uzmu većinu karata za sve tribineSixthway

    Kaj je onda bolje da bude praznih mjesta? Sami su si krivi za situaciju u kojoj se nalaze i to se nebu promijenilo nikad.
    Nema nikakvog opravdanja kaj nemaju online.
    Zele da na utakmice dolazi vise ljudi, ali se neke stvari ne micu s mrtve tocke. Onlajn prodaja je minimum toga kaj trebaju napraviti da se ljudima olaksa kupnja karata. Isti klinac ko Loksa.
  • bskvorc7
    6
    U vž-u se vise ne prodaje jug
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.