• Sixthway
    255
    nemoj mene ja navijam za nogomet
  • rioda
    2.2k
    Nažalost to je isto jedan od propusta prošlog vodstva kluba. Stvarno je Dinamo prerijetko gostovao na sjeveru Hrvatske. Recimo u Pleternici su gostovali čak šest godina zaredom
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Da je barem online kupovina za Varazdin, rasprodali bi sto posto. Kad bi ljudi vidjeli kako ide prodaja karata, povukli bi i ove neodlucne.

    Ovako ja i dalje vjerujem da ce brojka biti vrlo blizu rekorda od 10 400 gledatelja.
  • ksapi
    2.1k


    Pa mislim da je dovoljna vijest za to da je ostalo 100tinak karata za jug od 1500 dostupnih, a do tekme su još tri dana. Ako to nije nekom dovoljno onda ne znam ni kako bi ga online prodaja povukla.
  • IceMan
    1.5k
    Mislim da dosta utječe i ova nepopularna trenutna prognoza.

    Sad je dva dana kiša i zima je, ovi neodlučni se boje prognoze i kalkuliraju.

    Da je sunčano i vruće i tako najavljeno u subotu opet vjerujem da bi to bila (još) i bolja brojka.

    Ovak (nažalost) dosta njih gleda prvo na to pa se onda odluči za polazak.
  • Big Daddy
    170
    Jug ce uonako planuti, i to odmah sutra, samo me zanima kak ide istok na kojem ce biti 99% našhi!?
  • ShanKu
    343
    prognoza je vec cijeli tjedan dobra za subotu u Varaždinu, sad za drugdje ne znam jer ne pratim.. ali u Varaždinu bu dobro ;) navalite po ulaznice sutra
  • IceMan
    1.5k

    Pa ja vjerujem da će i on biti pun.
    Dosta ljudi ovdje očito ima naviku kupovat ulaznice na dan tekme, evo jučer sam bio 45 min u redu kod ticket pointa, ak onda nije otišlo 400-500 karata samo u tom vremenu nije ništa…

    Posle mene koš bila kolona 60-70m i nije bilo osobe koje je kupila manje od 4 karte…
  • NitkoBitan
    11.9k
    Sutra odlaze jug i vjerojatno zapad. Sto se tice istoka vjerujem da ce ga bit i na dan utakmice ali se treba zaputit u Varazdin na vrijeme jer bi se moglo dogodit kao tovarima da se rasproda istok par sati prije utakmice.

    Izlet na lijep subotnji dan, samo se na vrijeme zaputit i nece se ostat bez karte za istok. Lako se ubije vrijeme uz setnju i odlazak u neki lokalni restorancic/birtiju.
  • din
    216
    "Ti kažeš u Međimurju ima dosta tovara, a ankete pokazuju da je Međimurje najplavija županija u Hrvatskoj."

    Mogu iz prve ruke potvrditi da je to istina, zaostala tekma protiv Varaždina u srijedu je došlo barem 50 ljudi iz Međimurja koje ja znam, makar se znalo kakvo vrijeme će biti. Ima tovara ofc, ali Međimurje je definitivno plavo.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ima tovara ofc, ali Međimurje je definitivno plavo.din

    Jarni i Melnjak
  • rioda
    2.2k
    Melnjak nije iz Međimurja
  • Mr Anderson
    5.3k
    Melnjak nije iz Međimurjarioda

    Nego otkuda je?
  • rioda
    2.2k
    Nedeljanec, tj. Krkanec kraj Varaždina, a inače je i bratić od Roga.

    A Jarni je dosta rano otišao iz Međimurja i uzeo "tovarsko državljanstvo", vidi se to i po naglasku koji forsira.

    Inače iz Međimurja su npr. Vabec, Ladić, Lesjak, Bogdan, Štefulj, Pokrivač...
  • Big Daddy
    170
    u svakom slucaju, izrod
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.