• Mr Anderson
    5.3k
    Riječani unaprijed kmeče na izbor sudaca.
  • DrawTube
    2.8k
    preventivno kmečanje. Vidi se da više vjeruju u našu titulu nego njihovu pa se već uzima alibi i opravdanje za neuspjeh

    Ništa manji kmečavci od šarana ili tovara.

    Jedva čekam kad strani sudac odsudi derbi koliko će se kriviti suci
  • SjevernaStrana
    640
    Nije im smetao Kolarić prije tri tjedna kad nije prekinuo igru nakon Radeljićevog nokauta Smakaja pa su dali gol i prošli u finale kupa?
  • Zagreb1992
    1.2k
    Ček ne kužim ..pa ovo je derbi ..kaj nisu za derbi strani suci ?
  • Jurki
    8.5k
    Vjerojatno je neka dubioza u financijama ako uzimaju za predsjednika čovjeka iz tog područjaMr Anderson

    Ako je ovo upola tocno a vjerojatno je.. onda bu uskoro u Splitu omiljena disciplina trcanje po rivi bez prepona. :rofl:
    Divota.
  • rioda
    2.2k
    To su suci za ovo kolo, Bel sudi Varaždin - Dinamo, a Kolarić Lokomotiva - Rijeka. Kolo iza toga je derbi sa stranim sucima.
  • Zagreb1992
    1.2k


    Zabrijao sam da je već sad derbi sa Rijekom ahhah

    Kolarić Loksa Rijeka ..a ovima vise igrači sa kartonima..a on bi ih mogao u džepu zaboraviti
  • Eduardo
    17.3k
    Zrinski dobil licencu za 1.ligu, Šibenik ne, interesantnoimmerwieder

    Slaven je dobio UEFA licencu za što točno? Do kojeg kruga oni mogu igrati euro natjecanja u Koprivnici?

  • mali M
    3.3k
    ja kad gledam ovaj stadion SB dođe mi da plačem.. ma za 99% njih u Hr. A brate mili napravi montažni stadion za 5-8.000 ljudi za valjda 2 mil eura i ako igraš europu idi na najbliži pravi stadion. Jednostavno si nemogu pomoć da razumijem S.Brod ili Karlovac ili Koprivnicu ili Zadar itd, uglavnom ti manji gradovi, da naprave montažne lijepe manje stadione koji ih ne koštaju puno, a dobio bi se osjećaj "nogometa".. ova igrališta sa jednom kilavom tribinom ili "prekrasnim" nasipima su otužna žešće... kao da igraš 1.zagrebačku ligu... Imaš montažni pa brate mili ako ćeš krcati svaku tekmu 8.000 ljudi onda popričaj ozbiljno sa gradom da se gradi pravi jer očito ima interesa. Nemogu shvatiti ovakav amaterizam...
  • dumitrumitu
    511
    trošak klubova na plaće igrača Osijek baš ima loše rezultate u odnosu na plaće.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Mi baš previše trošimo na plaće igrača, ustvari imamo previše igrača na sisi.
  • Captain America
    13.4k
    Varaždin je digao plaće 50% za ponovno 6. mjesto...
  • Jurki
    8.5k
    Mi baš previše trošimo na plaće igračaMr Anderson

    S obzirom kakvog je renomea Dinamo kao klub, 21 milja eura nije puno. Nije problem ta suma za place, vec kak si i sam rekel kolicina igraca koja pojede te novce. A masa tih igraca ne donosi apsolutno nist korisnoga.
    Nebi imal bas nist protiv da imamo nekoliko igraca ranga npr Baturine ili Petka pa da se onda na takve igraca potrosi ta suma.
  • NKDZ86
    231
    Od jugoslavenovog "stadiona" bolje izgleda Hitrec Kacijan, pomoćni naš teren. Strašno.
    Jad i bijeda, da bar odu u 2. Ligu
  • sanjinlego
    1.9k
    Ma tko to nama ne priča s predsjednikom već 3 mjeseca? Joj, joj .. gdje su sada svi ti novinari, slinari?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.