• Bosna86
    11.7k
    Za dvije g ne nauciti bar nesto jezika (bez obzira na tezinu naseg jezika), mi nije odlika radisnosti.... Momku puno srece, mozda nas iznenadi
  • Infinity
    16.5k
    Gledao sam te korejance u Zepcu, jednog il obojicu, ne sjecam se sad jesu li oba igrala, al primijetio sam vise puta da zastanu na travnjaku i dok im Bjelica nesto govori on/oni tijelom gestikuliraju da ne znaju sto im govori. Ovi prvotimci su ludovali na njih, netko je u jednoj situaciji cak glasno opsovao nesto prema jednom od njih kad je ovaj prema Bjelici pokazivao da ne zna o cemu prica. Mislim da ce ta jezicna barijera jako utjecati.
  • Krizy
    44.1k
    Although it is not officialized, we are in a position to confirm that Atlético de Rafaela sold Matías Godoy and that Matías's destiny would be Dinamo Zagreb of Croatia.

    We only need to know the final amount and what percentage will be left to "La Crema" for a future sale.

    The player today January 10, turns 18, and falls within the framework of the law that allows his transfer.

    Prenose argentinci da Matias Godoy dolazi u Dinamo, vidjet ćemo, 18.1.se otvara prijelazni rok u HNL-u.
  • Nino Bule
    13.9k
    Ako argentinac dolazi ima smisla da se rijese gavre. Petko, kulen i argentinac nek dijele minute
  • deda
    32.8k
    Gledao sam tog malog na Youtubeu. Opak igrač, danas navršio 18, TM ga procjenjuje na 2 milijuna, zainteresiranih je cijela lista. Nekako sumnjam da ćemo ga mi uhvatiti, ali ajde dao Bog.
  • Krizy
    44.1k
    Novinarski transferi [UPDATE]:

    Horkaš - ZRINJSKI (posudba) ✅

    Lešković - LOKOMOTIVA (posudba) ✅

    Pinto - FAMALICAO (posudba) ✅

    Šitum - KAYSERISPOR ✅

    Šutalo - Olimpija Ljubljana (posudba)

    Gvardiol - Roma

    Nikolić - Roma

    Ademi - Betis, Monaco

    Olmo - Barcelona, Atletico, Chelsea, Tottenham, Milan, Monaco

    Moro - Monaco, Ajax, MLS

    Majer - CSKA M., Getafe

    Gojak - Getafe

    Kadzior - MLS, Trabzonspor, Konyaspor

    Hajrović - Luton Town, Turska

    Oršić - Lyon, Valencia, Dinamo Moskva, WBA, MLS, Kina

    Gavranović - Birmingham, Trabzonspor, Hajduk, MLS

    Petković - Barcelona

    Andrić - Istra, Varaždin (posudba)

    Ako sam nešto zaboravio napišite da dodam, zapisao sam većinu onoga što su novinari pisali ovih dana.
  • Infinity
    16.5k
    Neki neostvareni transferi ne moraju biti novinarska laz. Za Kadziora je potvrdjena ponuda iz MLS-a, kao i za Orsica iz Kine i MLS-a. Ponude su odbijene i idemo dalje.

    Pisanje o Hajduku i Gavranovicu je izaslo iz ciste provokacije, da tako nazovemo. Netko je iz Hajduka davao interviju i bio je upitan od strane novinara sta misli o Gavranovicu na sta je ovaj rekao da je Gavranovic dobar igrac. Novinari od toga napravili pricu, a forum se zavio u crno, ne moze nam Gavro otici u Hajduk. Smijesno od prvog dana.
  • Krizy
    44.1k
    Naravno da su neki transferi propali a bilo je nečega, ali zapisujem sve, i ono gdje je bilo pregovora i ono što nema smisla (Gavro), ali su i za Gavru prenijele SN iz potpuno izvučenog konteksta
  • Infinity
    16.5k
    Ma za Gavru kazem cisto da se smire oni koji su se uznemirili zbog piskarala :rofl:
  • deda
    32.8k
    Nije mi jasno što je s Vinkom Soldom, nigdje se ne spominje. Čudi me da taj dečko ne dobiva priliku. Ipak je osvojio neko prvenstvo.
  • Eduardo
    20.4k
    United ponudio 12.500.000 funti Birminghamu za klinca od 16.god., Judea Bellinghama.

    Prodaju njega pa im Dinamo ne traba tražiti 'simboličnu' odštetu za Gavrana. Iako, i bez toga oni imaju love.
  • Smotanihaker
    702
    Sutra u SN. Bilić kupuje Oršića. Za 10 milijuna.
    Olmu se nudi novi ugovor na pet godina. 1.5 milijuna po godini.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Samo nek nam Oršu ne diraju :pray:
  • deda
    32.8k
    Postoji li neki igrač kojeg SN nisu prodale ove zime, i to po dva puta?
  • deda
    32.8k
    Ovaj Kayserispor gdje su kao otišli Prosinečki, Šitum i Kvržić navodno nema ni za biber. Svi transferi su upitni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions