• Gražvydas Mikulėnas
    11.6k
    Zaključajte ovu temu do kraja prvenstva :lol:

    ajmo ljudi plavi vikend je pred nama, budite dobri prema ženama i curama kroz tjedan a onda jako

    petak- Futsal Dinamo razvaljuje Pulu
    subota- zaplavimo Varaždin i napravimo korak dalje
    nedjelja- Futsal Dinamo pred punom dvojkom slavi ulazak u finale

    Dobro jutro svima
  • NitkoBitan
    11.9k
    Trener o kojem je ispisano preko 300 stranica na forumu a tu nije ni godinu dana... Ako postoji osoba na svijetu koja se ne treba hvalisat dobrom odlukom to je on jer na jednu dobru ima nekoliko losih (za koje nema komentara). Jos postoji sansa da sa najskupljim i najboljim rosterom u ligi zezne i prvenstvo i kup tak da... osminu finala u miki maus ligi ne racunam, to je nebitno.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    dobar plan brate,
    A vi kako te:cool: :heart:
  • Krizy
    35.6k
    Pobijedimo tekmu, pljuvačina po treneru. :strong:

    Never change zona, never change.
    Mali Zeus

    Pročitaj mu izjave, stvarno sramotno šta čovjek govori.
    Mene je sramota za njega, definicija susramlja iz udžbenika.
  • don
    1.5k
    pa ja se svima nama divim, zona je nest sto se ne moze objasniti, to se treba dozivjeti.
    Uzivajte i pustite negativu vise u ovako dobrim vremenima za klub, negative smo imali dovoljno ove sezone i stvarno vise za nju nema mjesta, pogotovo danas kad smo posebno svi ponosni jer smo navijaci Dinama. Pustimo strucne ljude kojima smo dali glas sa razlogom da urade ono sto je najbolje za klub i oni znaju puno vise od nas, nas je posao dati klubu bezuvjetnu podrsku i kako bude na kraju - bude.


    ajmo ljudi plavi vikend je pred nama, budite dobri prema ženama i curama kroz tjedan a onda jako

    petak- Futsal Dinamo razvaljuje Pulu
    subota- zaplavimo Varaždin i napravimo korak dalje
    nedjelja- Futsal Dinamo pred punom dvojkom slavi ulazak u finale
    Gražvydas Mikulėnas

    sve je rekao.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Šta ne spominje Hoxhu za kojeg je pljunuo milijun eura?San Lorenzo

    Zato što je možda Sergej htio Brekala, ali se prošla garinatura uprave pobrinula da on ne dođe,kao i za Titratouia. Ima li smo Sučića u pogonu u istoj sotuaciji kao i alžirac, koji se može pokazat(i pokazao se hvala Bogu) ali ćemo ga osporavat i oduzimat da je to Jakirovo djelo, nego da je to djelo Daria Šimića i Bišćana, pripisivanje nekig imaginarnih zasluga, iako je pomenuti igrao u Zrinjskom kod upravo toga Jakirovića, i kojeg je upravo toga Peru Sučića gledao dugogodišnji član i bivše garinature koji ga je htio u Dinamu i koji je iz egzila preporučio ga tadašnjoj upravi na što manju financijsku štetu samoga kluba.



    Usporedba narativa o Vidovićevom "odgovoru" novinama, i ovoga od jučer je idealna. Dva totalno drugačija shvaćanja.
    Jedan je mali povrijeđeni dečko, kojeg svi gaze, heroj kojeg trebamo a ne zaslužujemo, a ovaj drugi je krkan, seljačina, Mamićev slugan, prevara...
    Tongo Doumbia

    Jednom ćemo radi kave sa mlađim Z.M-om prigovarat cijeli život i nazivat ga Mamićevcem, a kad se igrači koje dobrano volimo, cijenili smo ili cijenimo, javno zahvaljuju starijem Z.M-u ili toliko sazivani Bjelica, vjerovatno najbolji naš trener u modernijoj povijesti, sasvim opravdano naravno, ali kad rekne "pozdravite mi "Šefa" ili kad obrne ploču, postane licemjer i pojede ruku koja ga je hranila, onda je on džek,legenda i etiketa Mamićevca tu apsolutno ne vrijedi. "Opraštamo "ružne" prošlosti svima, ali ne i nekima"



    Sektaši se ovdje, samo da se ispuni valjda neka norma osobnog shvaćanja i nekakvog principijelstva, da se ispuni nekakav vlastiti ego jer u tome smo mi kao narod najjači, udaramo kad je neko na podu, gazimo ga još više, a uvijek udari idu na one psihički slabije od sebe.

    Ademi odigra dobar derbi protiv tovara, jučer protiv Lokse također odigrao korektno-dobro, međutim da nije, bilo bi valjda 20 komentara kritike samo njemu i Jakiroviću koji ga je ubacio u igru, Ademiu koji se u jednoj težoj situaciji, u kojem se nalazila tada tribina tako i sam klub i klupski rezultat i stanje u istome, vratio, odjebao kinesku lovu i došao, iako i sam avjestan da ne može vise ponudit maksium i 90 minuta ponajboljeg zadnjeg veznog ove lige ikada, jer mu je "prime" prošao.

    Međutim zašto bi mi to cijenili, jer cijenit nekog je postalo očito loše, a sektaški kriziriajući i skakajući u takve iste vagone ( kuda svi tud i mali Mujo) ispunjajemo svoje strasti, punimo vlastiti ego i našu osobnu pohlepu.
  • mali M
    3.4k
    sektaši vs. odvjetnici... FIGHT!!! (glas iz MortalKombata al još sa Amige)
    a jesi ga izdramio na N-tu... Ako je Jakir nešto zeznuo i netko to adresira, ne može odgovor biti "zeznuo je onaj drugi"... to ne mjenja činjenicu da je Jakir nešto zeznuo. Isto tako, kada nešto dobro napravi, u redu je da ga se pohvali. Ali opet ponavljam, neki ljudi kao da zaborave da su na forumu. Tu se raspravlja, ima se različita mišljenja, neki se slože, neki zarate.. evo recimo ti si brate nabrojao sve nenogometne stvari koje je Jakir napravio, kakve veze ima Ademijeva "žrtva" i način koji je Bjelica komunicirao. Velik broj tu ljudi zamjera Jakiru (ponavljam se ko papagaj al eto) način na koji vodi utakmicu. Njegove reakcije na situaciju na terenu, njegovo ne preuzimanje odgovornosti.. Trenutno ga rezultat mazi, ali ne zaboravimo da je uvijek netko tko ga čupa jer ne pokazuje on taktičku dominaciju svaku tekmu. Pa pobjeđujemo sa golom razlike većinu. Trenutno ga vadi Kule i ne manje bitno Nevistić koji mu je spasio rit u najmanje 4 tekme.. Da je samo jednu Nevistić podbacio kad brani jedan na jedan u zadnjim sekundama već bi se pozdravili od titule..
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    jebi ga, zato je Nevistića vratio na gol, da nam spašava guzicu, golman si, ako ti pucaju - obraniš hahahha. Mislim, ako je drama njegov post, zamisli tek kolika je drama pričati o tome da igrači, koje je gle čuda on stavio u prvih 11, "spašavaju njemu guzicu".

    Puno je tu nepravilnosti, ja se uopće ne smatram odvjetnikom niti se stavljam u te, maloumne, "ako si bio za Bišćana moraš biti kontra Jakira" koševe. A tko je, neka mu je dragi Bog na pomoći.
  • Banana 2
    398
    Mene je Dalić naučio poniznosti i strpljenju sa trenerima.
  • mali M
    3.4k
    golman si, ako ti pucaju - obraniš hahahha.Tongo Doumbia

    kao jedan od predstavnika golmana, samo ću reć da je ovo jako površna izjava! Kao samo se baci i neka te pogodi lopta.. :rofl:
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    A onda je ovo površno tumačenje. Poanta je bila, vjeruje da je on bolji izbor za vrata, on obrani nešto vrhunski, spasi cijelu ekipu, navijače, klupske ambicije, i to se tumači kao " spašavanje rita ".

    Dalić, isto tako, nema tri medalje, ritove su mu spašavali Subašić i Livaković.
  • mali M
    3.4k
    ma šalim se, ako nisi shvatio, sad si otišao u dubiozu sa objašnjavanjem, a mislio sam da je kvalitetna fora..
    Uglavnom, golmani će se smijati.. :lol: (nap.a. opet se šalim)
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Ma znam da nisi mislio ovo, nego govorim u globalu. Nastavno, mislim da je Nevistić odličan. Čupa svaku tekmu, nema šta.

    Nego ono, "javno mnijenje" je da mu igrači konstantno spašavaju guzicu. Pa dobro, nek mu onda krenu kontru udarat i nespašavat, to znači da mi gubimo utakmice..
  • mali M
    3.4k
    ma ja sam se više referirao na ovo da je zaslužan za pobjede. ma je, ima niz, ali treba uzet u obzir da nije da smo izdominirali 5:0 svaku tekmu.. puno se ispromašujemo i onda neva spašava i bude to na knap.. ma već što je skupio hrabrosti promjeniti taktiku je dobio ogroman plus od mene, ali nije zato postao preko noći Capelo...
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Jasno, ali je izašao iz nekih okvira i dobro gura. No dobro, konfuzna sezona, konfuzne odluke.

    Idem sad, dok mi nije netko opet, sedamdeseti put,spominjao Prag ili Solun, unatoč tomu što ja ovdje nisam nikad imao orgazam na nijednu pobjedu, niti kukao kao plačipička nad porazom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.