• xavier
    12.1k
    Ide mi na živac ovo spominjanje puštanja igrača džabe. To je već treći u nizu. Tko god da to radi, novinar ili netko iz kluba treba pod hitno u Vrapče jer šteti ugledu kluba. Čovjek sa dvije noge i dvije ruke vrijedi nekog vraga, pa onda i nogometaš. Ako ništa drugo jednog janjca.deda

    Pa nije baš nužno tako. Da se radi o komadu starog namještaja koji ne koristiš, baciš ga u šupu i nek stoji, ali igraču isplaćuješ plaću i ako se radi o nekom tko uopće ne igra niti su velike šanse da će zaigrati u dogledno vrijeme, a nitko ga ne želi kupiti, onda je itekako pozitivna stvar "dati ga besplatno". Ne ciljam tu na određenog igrača Dinama nego samo kažem da dosta toga ovisi o okolnostima.

    Ovo puštanje igrača ispod cijene zbog toga što on to "zaslužuje", to je pak sasvim drugi par rukava i naravno da nema nikakvog smisla.
  • deda
    32.7k
    Da Xavi, ali to ne vičeš i objavljuješ na sva zvona. Pa zar jedan Gavranović stvarno ne vrijedi ni 500 tisuća odštete? Šitum je drugi par opanaka.
  • xavier
    12.1k


    Pa nisam ni rekao da to trebaš objavljivati, dapače, samo kažem da postoje sasvim realne okolnosti u kojima je riješiti se određenog igrača "besplatno", zapravo povoljno za klub jer je alternativa plaćati mu ugovor do kraja bez da imaš ikakve koristi od njega.

    Napisao sam gore da se ovo moje ne odnosi na konkretnog igrača Dinama nego da govorim hipotetski.
  • Eduardo
    20.3k
    vraga je drugi par opanaka. Sam si rekao da čovjek s dvije ruke i noge vrijedi makar nešto. Šitum je igrač kojeg Bjelica koristi, gdje god je potrebno. Ima svoju tržišnu vrijednost i treba ju naplatiti. Nije on igrački ništa zadužio Dinamo da bi išao za simboliku ili džabe. Plati i nosi.
  • deda
    32.7k
    Ma da, ne kažem da Šitum ništa ne vrijedi, ali pobogu koliko vrijedi ako Gavran ne vrijedi ništa. Onda ovog trebamo platiti da ga odvedu i još ga dostaviti tamo.
  • markoli
    1.7k
    Ja i dalje vjerujem u Gavru, gol ga stvarno nije išao prvi dio sezone, ali dao bi mu šansu još ovo proljeće da odradi, jer realno osim njega i Brune nemamo tu neke alternative.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Za mene je Gavranović igračina ali je problem što Bjelica preferira drugi tip napadača.
  • Eduardo
    20.3k
    Ma da, ne kažem da Šitum ništa ne vrijedi, ali pobogu koliko vrijedi ako Gavran ne vrijedi ništa. Onda ovog trebamo platiti da ga odvedu i još ga dostaviti tamo.deda

    Gavranov glavni problem je plaća. Da se radi o manjoj cifri sumnjam da bi ga tako olako nudili.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ja mislim da je klub dovoljno zaradio i da mu ta Gavranova plaća ne može biti problem. Osim toga mu je netko dao tu plaću. Bezveze mi je da se netko tjera nakon jedne neuspješne polusezone.
  • Eduardo
    20.3k
    znaš što je problem? Ja se slažem u potpunosti, ali problem je što naše mišljenje ne vrijedi ništa i ne možemo utjacati na to :meh:

    Siguran sam da bi Gavran opet bio na razini, samo kad bi uhvatio kontinuitet utakmica i kad bi ušla koja u gol, otvorilo bi se onda.
  • Kwedi
    3.8k
    ili neka krene Bjelkan igrat s dva napadača :smile:
  • marcio amoroso
    36.6k
    Nije ni to loša opcija. @Kwedi
  • xavier
    12.1k


    Problem s Gavranom je činjenica da je backup na poziciji na kojoj igra samo jedan igrač u prvih 11. Mislim naravno na poziciju napadača u većini modernih sustava. Kad si recimo prvi backup na poziciji srednjeg veznog igrača gdje imaš 3 mjesta u prvih 11, onda se i taj backup itekako naigra.
  • Eduardo
    20.3k
    BTW - Gazzette dello Sport navodno opet piše o tome da Roma želi Gvardiola i Nikolića...
  • marcio amoroso
    36.6k

    Da, ali ne vidim da se on buni.
    Imam dojam da ga se hoće da riješe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions