• Eduardo
    20.3k
    Gavran, Hajduk :sweat:

    Kadzior, MLS?
  • Krizy
    43.5k
    hahahhaa a da, to za Gavru je toliko nestvaran pokušaj da sam i zaboravio.
    Kadziora je htio netko iz MLS-a, tako su pisali, mislim Chicago?
  • Dino
    2.7k
    Ovo s Kadziorom u MLSu mi nikak nema smisla, covjek ima 27 godina, ima jos vremena za napredak, steta bi bila otic tam
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Župarić iz Rijeke je otisao u MLS,Portland..

    Sad sam čito Barca za Olma nudi 10ak miliona i bonuse...pa za te pare daj Bože da mogu kupit kućicu na adventu a ne Olma
  • Krizy
    43.5k
    ma novinarska posla, ne ide sigurno tamo a i nikako ne ide vjerojatno
  • xavier
    12.1k
    Takvo je doba godine. Utakmica nema, a treba svaki dan napisati neki tekst. "Zanimanje" klubova za nekog igrača je ionako veoma relativan pojam. Da, većina klubova "prati" jako puno igrača, ali to ne znači da ih sve žele i kupiti. Upravo iz tog razloga je velika većina tekstova u "sezoni kiselih krastavaca", zapravo samo naklapanje novinara i podloga je najčešće samo "rekla kazala".

    Dok ne dođe do nekih konkretnih razgovora, ne treba uopće trošiti previše energije na takve glasine...
  • Eduardo
    20.3k
    Ma i mi navijači grintamo za svaki k****... Realno, da ovi ne lupaju svakodnevno raznorazne bisere mi ne bi imali u ovo vrijeme o čemu trkeljati. Njima klikovi, nama zabava za mase i svima dobro.
  • Dino
    2.7k
    Valjda bi ona cijena na transfermarktu trebala bit neka donja granica, kaj barca bas tolko podcjenjuje Dinamo

    nikako ne ide vjerojatnoMaliVesad

    Nadam se da bu tak, decko nam drzi HNL
  • Krizy
    43.5k
    Španjolci pišu da Betis želi Ademija.
  • Eduardo
    20.3k
    Roma navodno želi Joška Gvardiola i Maria Nikolića, ako ne sad onda na ljeto.
  • Eduardo
    20.3k
    Španjolci pišu da Betis želi Ademija.MaliVesad

    Navodno im je prioritet veznjak argentinske reprezentacije Guido Rodriguez iz meksičke Club Americe, ali propadne li on, prebacit će se na nekog iz dvojca Renato Tapia i Arijan Ademi.

    Trenutačan odštetni zahtjev je 10.000.000 eura, ali kako mu ugovor istječe u lipnju, Betis je ponudio dvostruko manje i čeka odgovor. America nudi novi, poboljšani ugovor pa se još ne zna kako će se situacija razvijati.
  • Eduardo
    20.3k
    Škotski mediji nagađaju kako su Steven Gerrard i društvo ozbiljno zagrizli za Dinamovog Lovru Majera i Osijekova napadača Mirka Marića.

    Lovro Majer pak nekoć je bio na radaru Celtica te je također jako zanimljiv Rangersima. Škoti prenose kako će 12.000.000 funti biti dovoljno za obojicu, ali ne poznaju izgleda dovoljno dobro maksimirske pregovarače.

    12M Funti za ovaj dvojac? Koliko Osijek cijeni Marića, odnosno koliko Dinamo 'traži' za Lovru? Nekako mi ovo zvuči wau :gasp:
  • Neki tip
    21.3k
    vise puta sam procitao da bi Marica prodali za cca 5 mil Eur. 12 mil funti je cca 14 mil Eur, dakle oko 9 za Majera.
  • Smotanihaker
    702
    Prosinečki želi Šituma.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions