• Dragon1Warrior123
    3.3k
    neka ga nosi, ako treba i mi ćemo platit haha

    ali sad ozbiljno, bio mi je drag onu sezonu prije što je ošo u Lech jer nam je bio jedini dobar bek, no sad je realno samo višak... to i lik samo zauzima mjesta mladima

    no u tom slučaju bi nam trebao novi desni/lijevi bek ako se ne vjeruje Moubandjeu ili Moharamiju
  • Eduardo
    20.3k
    no sad je realno samo višak... to i lik samo zauzima mjesta mladimaDragon1Warrior123

    Jedini kojima je uzeo mjesto su Moubandje i Pinto, pa nek se zapitaju malo...

    drag mi je Gavran, žao bi mi bilo da ode tamo. Ako sad ostanemo bez njega, na ljeto bez Petka nadam se da nam se neće obiti o glavu.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    to je, ali ja vise to govorim jer je dobivao neke utakmice gdje bi ja radije Gvardiola ili Marina vidio. (Iako Marin treba jos puno žganjaca pojesti da bi igro prvu ligu konstantno)
  • Navijač Dinama
    8.3k
    bez brige stari
    pa imamo Kulena i dal sad netko zna jel Ćuze špica ili je krilni napadač? Uglavnom trebaju mlađi dobijat šanse i skupljat iskustvo i izrastat u prave igrače
    Primjer radi sjećam se finala kupa u Varaždinu, Rijeka i Dinamo prije 4 godine cini mi se i tad sam tek cuo za Olma i izrastao je u igračinu(što jeste ) e sad samo da ovi ne potvrd suprotno i naravno da ih Uprava Dinama ne proda prijevremena
  • Eduardo
    20.3k
    ti bi s Kulenom i Ćužeom kao s prvim opcijama ušao u pohod na LP?

    Olmo je izuzetak, ne praksa. Mi pričamo o idućoj sezoni, ne o tome što će biti za 4 sezone.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    pa jebiga ne znam onda ne prodavat jednog od ova dva(Petko/Gavr) ili ako se vec prodjau neka se dovede napadač ako ne indetične jačine i spreme kao Petković onda igrač upola dobar kao recimo Petko..para se ima i para ce se dobit moze se dovest napadac..ako se Olma prodane za 35 kako spominju za 5 mogu napadaca dovest i vise nego solidnog ofanzivca e sad poznavajuci nasu "upravu" nece valjda nac izgovor i rec da se nema para a sto vjerujem da ce i bit slucaj jer ce "doticni" pokrast i podjelit blizoj i siroj familiji ....
  • xavier
    12.1k


    Nemoj se ljutiti, ali stisni tu i tamo točku ili zarez jer je ovako stvarno teško pratiti što želiš reći.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Ma znam,to je valjda nalet nekog adrenalina ili nečega..
  • Majki2111
    3.2k
    Petkovića i Oršu ne prodavat. Gavro metne uvijek nski gol Rijeci i Hajduku. Andrić je višak. Mali neka se razviju isključivo uz starije igrače ne kao okosnica momčadi. Ako vimislite umjesto Oršu i Petka stavit Ćužeta ili nekog kupit koji je SAMO UPOLA DOBAR KAO PETKO, onda se možemo pozdravit sa proljećem u LIGI PRVAKA.
  • nkdz
    885

    Petkovića ces tesko zadrzati i tesko da ce on jos dugo htjeti ostati.
    Gavro koliko god da mi je uvijek bio dobar igrac u ovoj formaciji i stilu igranja kakav Bjelica voli nije bas svoj na svome i jednostavno njegova placa ne opravdava ulogu koju on ima u sastavu.
    Dinamo je jednostavno osuđen na traženje i izmišljanje igraca jer tesko da ce neko pojacanje koje nađemo odmah biti na razini Petka
  • Eduardo
    20.3k
    Prosinečki želi Šituma.Smotanihaker

    Čitam sad za Šituma... Najbolje da ih sve damo džabe ili da stave natpis sve po 5kn. Kakve jebene zahvale za igrače tipa Šitum? Smiješno...

    SN ne navodi koliko iznosi ponuda turskog kluba, ali dodaju kako su Modri spremni pustiti svojeg igrača za simboličnu odštetu kao svojevrsnu zahvalu za sve što je pružio u dresu Dinama.

    Ove sezone Šitum je skupio 13 nastupa za Dinamo, a pritom je upisao i dvije asistencije. Njegova tržišna vrijednost iznosi 850 tisuća eura, a ugovorno je vezan s klubom iz Maksimirske 128 do ljeta 2023. godine.
  • deda
    32.7k
    Ide mi na živac ovo spominjanje puštanja igrača džabe. To je već treći u nizu. Tko god da to radi, novinar ili netko iz kluba treba pod hitno u Vrapče jer šteti ugledu kluba. Čovjek sa dvije noge i dvije ruke vrijedi nekog vraga, pa onda i nogometaš. Ako ništa drugo jednog janjca.
  • Kwedi
    3.8k
    šitum friško potpisao ugovor, netko fino omastio brk rikvercom s obzirom na kvalitetu
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ili nekvalitetu :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions