• reziser
    6.8k
    Prva utakmica s VAR tehnologijomcron1ck

    svi ste zazivali VAR, zar ne? zakaj bi sad bio cirkus?
  • Kwedi
    3.8k
    Pogledaj engleske ili talijanske terene i još na to dodaj cijelu podobnu/nesposobnu sudačku organizaciju pa ponovo pitaj zakaj bi bio cirkus
  • reziser
    6.8k

    ja sam od samih početaka bio protivnik VARa....
    a i dalje sam protivnik....
    bez obzira kaj on donosi neka poboljšanja i ispravlja eventualne propuste
  • Navijač Dinama
    8.3k
    ja kako sam čito on ce biti glavni u VAR sobi sad da li je on smo instruktor ili šta vidit cemo

    A ja sam za VAR u HNL ,da guba sa juga napokon prestane kmečit poslije ovih j*benih 15 godina ,da vide da Dinamo na fer i korektno suđenje i donošenje odluka moze biti Prvak pa me onda interesuje koga će onda krivit kad ne buduu mogli osudjivat i prigovarat sucima "tati" i HNS..
  • reziser
    6.8k

    s VAROm ili bez VARa...oni će kmečati
  • Navijač Dinama
    8.3k
    i to što kažeš/kažete
  • Eduardo
    20.3k
    Zanimljivo, SN pišu da bi Fran Karačić mogao završiti u Hajduku. Ušao je u posljednjih 6 mjeseci ugovora. Vrijednost na TM mu je 1.5M€.
  • deda
    32.7k
    Novi igrač HNK Gorice postao 20-godišnji litavski vezni igrač Paulius Golubickas. Mladi Litavac došao je u redove velikogoričkog prvoligaša na posudbu do kraja aktualne sezone, uz opcija otkupa ugovora u ljetnom prijelaznom roku. Uzeo je dres s brojem 21 a prve minute za svoj novi klub odigrao je u subotnjem remiju (2-2) s Lokomotivom u prijateljskoj utakmici. Golubickas je u HNK Goricu došao iz redova Suduve, aktualnog prvaka Litve, u kojoj je također bio na posudbi, budući da je od ugovorom s litavskim niželigašem Dainavom. Jedan dio karijere proveo je i u Engleskoj, gdje je bio član mlade momčad Yeovila. U HNK Goricu dolazi nakon sezone u kojoj je za Suduvu skupio 36 nastupa, postigao osam pogodaka i podijelio četiri asistencije. Za reprezentaciju Litve debitirao je u ožujku prošle godine, a dosad je skupio sedam nastupa.
  • deda
    32.7k
    Marko Tolić ipak potpisao novi ugovor s Lokosima na 2,5 godine.
  • reziser
    6.8k
    Nakon rukometnih i vaterpolo uzbuđenja i uspjeha, vrijeme je da se okrenemo onom zbog ceg smo tu, a to je dinamo!

    na žalost samo HNL..šteta za evropu, ali kaj je tu je
    idemo u koprivnicu... :heart:
  • Neki tip
    21.3k
    Ova Zona zbilja okuplja fanatike..

    Ne čudim se puno, ali evo osvijestio sam ponovo da sam i ja jedan takav.
    Upravo shvatih da se toliko veselim pocetku 2. dijela sezone da ću sa zanimanjem popratit čak i uvodni susret, najneatraktivniji od svih, Inter - Istra. :nerd:
    Ok, teško da ću baš gledati tekmu, ali sigurno aktivno pratiti rezultat. A ne kladim se.
  • deda
    32.7k
    Zboriš dobro. Mislim da ću ja definitivno pogledat. Na kojoj je tekmi VAR jel se zna?
  • deda
    32.7k
    A so, ja mislio jedna po kolu. Super
  • Nino Bule
    13.8k
    Auf kakav nas cirkus ceka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.