• San Lorenzo
    11.1k
    Meni kod tog Kolarića nije jasan kriterij. On je kao sudac koji pušta igru, a nekad ne daje čiste žute kao na derbiju na Maksimiru u prosincu, a nekad kao u Gorici daje olako žuteCosey

    Očekuješ kriterij od suca koji prošle sezone nakon pregledavanja vara u kojem jasno vidi da se igraču Belupa lopta od leđa odbija u ruku, svira penal, jučer na utakmici istih suparnika ni ne pregledava var za Uremovićevo igranje rukom.

    Sva je sreća na ona tri derbija sa stranim sucima, jer reži me tupim nožem ako oni i dalje ne bi bili živi u utrci za naslov da su imali Kolarića, Čulinu ili Lovrića u tim utakmicama.
  • Eduardo
    17.3k
    Koliki je Rijeka imala prosjek broja gledatelja u sezoni kad su postali prvaci?
  • Keyser Soze
    8.1k
    4700, nisu imali sjever.
  • Eduardo
    17.3k
    e, vidiš... Zaboravio sam tu činjenicu.
  • DrawTube
    2.8k
    Zanimljivo mi je kako su i Rijeka i Osijek (iako Rijeka tek godinu/dvije) imali ultrase na Istoku. Međutim Istok Ruje je nakon prelaska Armade na Sjever nastavio dobro navijati a Istok Pampasa kokičari
  • Nino Bule
    11.3k
    Jebiga pampas je veci stadion a osijek trenutno klub s manje "standardnih navijaca", na pocetku sezone kad su punili stadion u europi dobra je atmosfera bila, sad je cijelo stanje oko kluba drugacije nego u rijeci di je euforija.
  • jedan u nizu
    5.8k
    Nema sumnje da bi Pampas bio preko 90% pun svaku utakmicu da igraju bolje, ili da su u nekoj borbi za naslov kao za vrijeme Bijelice.

    Isto tako nema sumnje da bi Rijekina posjeta bila manja da zaostaju 10-15 bodova i da nemaju nikakve sanse za naslov prvaka.
  • San Lorenzo
    11.1k

    Mogu se oni jebat u sljedećoj sezoni, jači gotovo sigurno neće biti, a mi gotovo sigurno nećemo biti u poluapokaliptičnoj situaciji kao što smo sve do prije 40ak dana.
  • Herñan Crespo
    79
    Ne razumijem zasto pise „samo“ 5.782 gledatelja na osijek istra. Mislim da je to solidna brojka i realna.
  • Majki2111
    2.6k
    Isto tako iluzorno je pričati kako bi novi Maksimir bio pun svaku tekmu. Zagreb nebi napunio NOVI Maksimir. Isto kao što Osijek ne puni Pampas ili Rijeka Ruju.
  • NORTE
    9k
    Ne razumijem zasto pise „samo“ 5.782 gledatelja na osijek istra. Mislim da je to solidna brojka i realna.Herñan Crespo
    Zato što imaju novi stadion, bore se za Europu, imali su tri pobjede u nizu i sve u gostima, kolo prije pobijedili Hajduka na Poljudu i Kohorta slavila rođendan.

    To je ok brojka, ali se kao i za Rijeku precijenjuje.
  • jedan u nizu
    5.8k
    Isto tako iluzorno je pričati kako bi novi Maksimir bio pun svaku tekmu. Zagreb nebi napunio NOVI Maksimir. Isto kao što Osijek ne puni Pampas ili Rijeka Ruju.Majki2111

    Rijeku gleda 6382 gledatelja prosjecno, sto je 77% kapaciteta. Grad je velicine 128k ljudi. Recimo da onda 4,9% Rijecana ide na stadion.

    Osijek gleda 7269 gledatelja prosjecno sto je 55% kapaciteta. Grad je velicine 96k ljudi. Recimo da onda 7,5% stanovnika ide na stadion.

    Rijeka ima nesto vecu bazu navijaca i u igri su za naslov.
    Osijek ima novi stadion pa ih to privlaci.
    Dinamo ima nebrojeno vise navijaca. Ima nebrojenu jacu povijest i sve. Ali ajmo za neku glupu usporedbu uzeti prosjek Rijeke i Osijeka kao gradova i usporediti sa Zagrebom. Sjedinit cu prosjek od 4,9% od Rijeke i 7,5% od Osijeka i uzeti onda da je to 6,2% stanovnika Zagreba koji bi isli na stadion.

    Po toj nekoj recimo nesuvisloj racunici i usporedb, na stadion bi u Zagrebu dolazilo 47 500 ljudi (s obzirom na 767k stanovnika).
    Novi Maksimir bi privukao vise ljudi od sadasnjegm kao sto Pampas privlaci vise ljudi od Gradskog vrta.
    Borba za titulu, zanimljivije prvenstvo i konacni izgon kriminalaca iz kluba bi privukla vise ljudi kao sto Rijeka privlaci.
    Dodaj na to enormno vecu povijest, tradiciju i bazu fanova Dinama, mozes zakljuciti da bi na Maksimir doslo i vise od 47 000 ljudi.

    Naravno da ne mislim da ce dinamo privlaciti 50k ljudi na stadion, ali da ce posjeta biti daleko veca nego sad, definitivno hoce.

    Nitko ne prica da bi Maksimir bio pun svaku tekmu. Ali naravno da trenutno stanje na tablici, i atmosfera u, i oko kluba igra veliku ulogu na posjecenost. Tako da dinamo ima potencijala da bude pun svaku utakmicu, ali realno ce biti slabije popunjen, ali i dalje daleko vise nego sto je sad.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    prvih par tekmi bi sigurno bilo sve puno, ali bi onda ta euforija vjerovatno splasnula kako bi vrijeme prolazilo i dosli bi do nekog odredenog prosjeka koji bi manje-vise bio na svakoj tekmi.
  • Eduardo
    17.3k
    Sahitijeva draga se "pobunila" što je traku oko ruke jučer dobio Uremović, a ne njezin mezimac.

    20240421-144833.jpg
  • bluepower86
    711


    Vecu glupost dugo nisam procitao
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.