• Cagica111
    18
    Sve to stoji, nije lokomotiva za bacit, nece bit lagana utakmica al opet kazem mi smo Dinamo i tako se trebamo postavit.tocka
  • serbus
    3.5k


    Mi jesmo dinamo ali ako te Lokomotiva tri puta čeka i svaki put te školuje kontrama i mi opet krenemo na isti način očekujući drugi rezultat smo naivni.

    Onda ti ni trener netreba ni struka ja se nadam da je bilo dosta i da smo položili razred u kojem je Čabraja razrednik.

    Tako da nadam se drugačijem pristupu taktici nego zadnjih nekoliko susreta.
  • Cagica111
    18
    pa nismo sa njima igrali na ovaj nacin…al okej nema smisla raspravljati ovdje
    Hocemo pobjedu :)
  • Big Daddy
    170
    Nadam se da nas nece kao i svaku tekmu u ovoj sezoni ubiti s kontrama i polukontrama., nadam se da su Jakirovic i ekipa konacno naucili. Kad ih tu zaustavimo, pojest cemo ih!
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Sutra ocekujem potpunu ludnicu na tribinama jer sutra ako pobjedimo dolazimo na prvo mjesto barem privremeno i onda prebacujemo pritisak na Rijeku koja nece imat pravo na kiks.

    Zato purgeri zovite sve koje se dvoume, pravac stadion i gurajmo navijanjem igrace do nove pobjede i budimo mali kotacic u svemu ovome.

    Idemo po sve pobjede do kraja sezone i idemo po duplu krunu.
  • Mrvica
    3.2k
    Ne mogu reć da nisam nervozan jer svi znamo šta je Lokomotiva protiv nas ove sezone, isto tako ne sumnjam u dečke da će odradit posao koliko god me pere nervoza. Danas ratnički po 3 boda, kao što su mnogi rekli mi smo Dinamo i tako se treba postavit od samog početka. Sretno treneru i sretno igračima, nadam se da će se pobjednički niz nastavit!
  • Dubbbrava
    161

    Bez brige nebuš jedini, ja sam u Gorici na zapadu nabrijo barem 100 ljudi svojim ponašanjem tako da i danas imam istu misiju, ajmoooo!
  • Blueshadow86
    869
    Lokomotivu danas dobijamo glatko.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Nema teoretske da ćemo se mučit 4/4 utakmice s Lokomotivom

    1:3 ide danas
  • dzg717
    937
    Ako opet stanu u visoki presing nama, bit ce problema
  • Mihaljević
    8k
    Loksa je u Kranjči u HNL-u zadnji puta izgubila 23.11.2023. , bit će teško, ali ako sljedeće tri tekme preživimo - prvaci smo. Vidara daje.
    pxl-240923-103708257_1oHwTyG.jpg
  • Orc123
    5k
    Danas prolazimo lagano ..... Imam taj predosjecaj
  • cron1ck
    1.5k
    Ako danas dobijemo oce to biti prvi put ove sezone da ćemo biti prvi? Barem na kratko
  • Big Daddy
    170
    To majstore, to cijenim, SAMO TAKO DALJE!!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.