• Crni86
    1.2k
    Vecina medija najavljuje zadnju liniju rile,max,ktc gdje ce vjerojatno Ktc biti ljevi bek u obrani. Kod lokse se u spici najavljuje uglavnom jos jedan nas bivsi igrac, Kastrati.
  • don
    1.8k
    danas pobjeda bilo kakva, ako treba i na misice i bez neke igre jer takvih ce utakmica biti do kraja i s nase i sa Rijekine strane, samo je pitanje tko ce imat srece da uvalja gol vise.
  • rioda
    2.6k
    To mi nema baš smisla, nadam se ovakvom rasporedu
    Bernauer - KTC - Rile
  • Crni86
    1.2k
    tome se i ja nadam iskreno.
  • Nogo
    1.3k
    Nevistić, Berni, Theo, Rista, Sučić, Mišić, Baturina, Vidović, Špikić, Petko i Kule

    Igramo opet s 3 iza
  • Ivdzo11
    3k
    Ma ocekivano, sta bi sad da vratimo na jednog napadaca, a Petko toliko vani se izvlaci, ne bi zabili gola do prekosutra
  • ivosivo
    167
    Opet nema Ogiware u prvih 11
  • Laugreano
    1.3k
    Zasto bi trebao bit?
  • Mihaljević
    8.2k
    Evo baš u ovakvoj bitnoj tekmi će Ogiwara igrat, a nije igrao prvih 11 protiv Varaždina prošlu.
  • Orc123
    5.1k
    Ziheras, reko sam....covjek je praznovjeran i vidi se da nema m.da promijeniti formaciju cak i onda kad krpas pozicije! Ocekujem da ce obrana biti na streljani nakon izgubljene lopte! Jedino se nadam da cemo brzo im neki gol uvaljati inace smo naebali....drzi se ko pijan plota ko da su momci zaboravili igrati 433 a to su svi i najvise igrali u ovoj momcadi!
  • NitkoBitan
    12.3k
    Pobjednicka momcad se ne mijenja, zlatno pravilo.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Nema Roga ni na klupi?
  • Peškaman
    2.6k
    Kad vidim da igramo u ovim rozim dresovima, odmah mi muka dođe.
  • ivosivo
    167
    Slazem se da nije igrao, ali danas je idealni protivnik za to, utakmica u kojoj je potrebno puno povratne trke, mislite da ce Vidovic sa svojom brzinom uspjeti zatvoriti svoju stranu? Ja nisam bas siguran, ali nitko sretniji od mene ako me demantira
  • Mlađi referent
    10.7k
    Ziheras, reko sam...Orc123

    da je promijenio na 433 i kiksao, onda bi se reklo da je ziheraš koji se usrao i dirao pobjednički recept jer se bojao Lokomotivine tranzicije.

    Odabrao je, odgovarat će za dobar ili loš rezultat. A mi se Lokomotivi nemamo kaj prilagođavat, nego otvorit gard i napadat svih 90
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.