• Jurki
    8.5k
    dal ocjenjuje netko te suce? Koja mu je to vec greska? I to nize greske iz utakmice u utakmicu.
    Panjina glupa.
    Edit: treba mu neko javiti da su tovari ispali iz trke za prvaka da se ne blamira bezveze.
  • Praskaton
    1.8k
    Jedva čekam da se u hnl sudi neki penal za igranje rukom.Nakon ovoga i onog s nase utakmice(3 situacije igranja rukom) ja stvarno ne znam u kojoj to poziciji je ruka kažnjiva
  • Danko
    552
    Kolariću samo fali natpis tommy na majici.
  • rioda
    2.2k
    Kakav nogomet u Koprivnici, ne znam dominira li više nogometna neinteligencija ili fizička nespremnost obje ekipe
  • don
    1.3k
    kakav amaterizam od kluba je Slaven

    edit: naravno da je kolaric svirao kraj 5 sekundiprije kraja i nije pustio kontru...

    Jel ima tko broj od kolarica da ga pitam nesto?
  • DrawTube
    2.8k
    Kolariću pošto obraz
  • jedan u nizu
    5.8k
    Sl. Belupo - Hajduk

    minuta utakmice 90'+4, rezultat 0:1

    Slaven Belupo stisce poprilicno, Hajduk pokusava kontrama nesto napraviti.

    Kaze komentator:
    ''ovo je pravi run and gun nogomet, jedan kontra na kontru nogomet, samo se leti na sve strane. Hajduk zeli sto je moguce prije, ranije zabiti taj drugi pogodak koji bi utakmicu odveo u mirne vode''

    minuta 94 a Hajduk zeli sto ranije zabiti drugi gol da odvede utakmicu u mirne vode.
    komentator, svaka ti cast
  • San Lorenzo
    11.1k
    Slaven bio bolji, Perišić nemože šprintat, sudac uvalio zviždaljku u žvale prije vremena na kraju oba poluvremena.
  • Jurki
    8.5k
    Teski kiks Slavena. Nadam se da bu dogodine drukcija lista sudaca.. makar znam da nebude..
    ovoga panja su ocito premalo natiravali po kuruzištima z vilama.. mozda bi se onda nafcil suditi.. kakve pizdarije radi.. ja nebi ni pijan delal.
  • deda
    27.7k
    Bome Kolarić je postao od velikog talenta teški mufljuz. Ne sjećam se da je on nama normalno sudio.
  • badjibadara
    1.7k
    Patrik Tovarić
  • Jurki
    8.5k
    ja se ne sjecam koju je on utakmicu zadnju dobru odsudil. Bilokome.
    Panjina nema pojma a ko fol top sudacki potencijal.
    Bolje da su mu tam na nekoj nizeligaskoj utakmici noge potrupali nego kaj sudi prvu ligu.
    Ovo je sramota kaj radi.
    Ili ne zna kaj radi ili namjerno to radi.. ne znas kaj je gore.
  • Cosey
    434
    Meni kod tog Kolarića nije jasan kriterij. On je kao sudac koji pušta igru, a nekad ne daje čiste žute kao na derbiju na Maksimiru u prosincu, a nekad kao u Gorici daje olako žute.
  • Ali
    1.9k
    Kolariću paniću sami sebe zaplicemo...
    Strasno, frajer je prvo pokazao na penal (mislim da sam vidio ruku kako je pokazao na 11m) i onda bi valjda VAR ako ima dvojbi morao ga pozvati dati mu tzv. drugu priliku pa da se izvuce da je djelić sekunde prije dirala ga lopta u kuk... mislim to pravo da se prije odbila od tijela ima smisla kada se odbije, ali ovo da je isao gledati vidio bi da je ruka bila u visini glave i da je stoper povlaci i kao da u rukometu odigrava rolicu iza leđa, dakle nije ga pogodila neg je lik doslovno promijenio smjer i obranio cisti pogodak , lopta je isla u lijevi golmanov kut a zavrsila.pokraj desne stative u korneru. I kreten od kolarića , promojeni odluku bez gledanja snimke u korner ??? Bas me zanima hoce li sada snimke kaj su pricali izaci u javnost...
    A dodatno ovo sviranje prije isteka nadoknade, mada kak je Belupo los da je produzio 20min tesko da bi zabili ...
  • SjevernaStrana
    640
    Hajduk - Osijek x1
    Istra - Rijeka x1
    Dinamo - Varaždin x3
    Slaven Belupo - Hajduk - x1

    U nepunih tjedan dana HNL-a na četiri utakmice smo vidjeli 6 igranja rukom i to vrlo različitih od kojih nijedno nije kazneni udarac, možda neke i nisu kažnjive (tko će ga znati više), ali izuzev situacije u Splitu gdje je Fran Jović samo došao do VAR ekrana i vratio se na teren nismo imali ni uključivanje VAR-a...

    Dvije ruke nisu suđene protiv onih koji su terorizirali javnost i zazivali strane suce, jedna nije suđena protiv onih koji su zadnjih dana počeli masovno kmečati i tražiti izgovore za potencijalno neosvajanje titule, a tri ostale nisu suđene onima kojima navodno domaći suci pomažu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.