• Mlađi referent
    10.4k
    Nevistić
    Bernauer KTC Živković
    Ristovski Mišić Sučić Vidović
    Baturina
    Petković Kulenović

    S tim bi istrčao, asimetričnost na krilnim bekovima, jedan ofenzivniji, drugi defanzivniji.
    Falit će nam stoper ljevak, i to ozbiljno, ali kadar je takav kakav je.

    Kulenović prije Brodića, čisto jer mi je Kulenović bolji igrač bez lopte, tim mi bolje odgovara Petkoviću, ali sve je to šunka-sir.
  • Teofil Kateran
    844
    Sutra nam je najvažnija prvenstvena utakmica do kraja izuzev Rijeke naravno. Perković bi nam sutra jako falio u formaciji s 3 stopera, zato bih volio sutra ovako:

    Nevistić - Ogiwara, KTC, Bernauer, Ristovski - Mišić, Sučić - Vidović, Baturina, Špikić - Petković
  • Eduardo
    17.4k
    Kad vidim Špikića muka mi je, kad vidim Kaneka nije mi ništa bolje, kad vidim Hoxhu nije mi dobro... dajte nešto bez krila.
  • Olmic
    2.7k
    kaj je falilo Spiki protiv Varazdina?
  • Eduardo
    17.4k
    jedna solidna tekma ne briše mi traume iz prošlosti.
  • ShanKu
    343
    top (i realna) izjava vikenda, a tek je počel... :sweat:
  • Crni86
    1.1k
    S obzirom da nema Gabriela i Perkovica najvece pitanje je ljeve strane. Nadam se da ostajemo u dosadašnjoj formaciji. Gust nas je gledat u 352 i vratilo nas je na staze uvjerljivih pobjeda. Ne treba mjenjati pobjendicku formulu.

    Neva-rile,ktc,max-spika,sucic,misic,bati,ogi- kulen, petko
    Defanzivno 442 di se ogi spusta u zadnju liniju i to onda izgleda rile,ktc,max,ogi. Do sad su nas kontrirali ove sezone jer nam je napad bio jalov, ukoliko mi ispred njihovog gola budemo na razini kao zadnjih par tekmi i trkacki budemo na razini nece biti problema s njihovom kontrom.
  • Sportskifanatik
    359
    mozda 4 4 2
    Izbaciti spikica i staviti Kulenovića
  • Banana 2
    398
    Neva-rile,ktc,max-spika,sucic,misic,bati,ogi- kulen, petko
    Defanzivno 442 di se ogi spusta u zadnju liniju i to onda izgleda rile,ktc,max,ogi.
    Crni86

    :up:
  • veselko tenžera
    1.3k
    Čemu prilagođavanje Lokomotivi? Nisam od onih koji će sutra najavljivati plitak potok, ali ne vidim razloga da se nešto zatvaramo sutra.
    Hajduk, Gorica, Varaždin i Istra su nam u 3. krugu prvenstva (ili ranije) pravili probleme pa su u zadnjih 3 tjedna otišli presretni što nisu poraženi s par komada više u mreži.
    Utakmica je domaća, pritisak s tribina, Vidović na LWB, ostali na svoje pozicije i pustiti talent da se razmaše.
  • rioda
    2.2k
    Nisam mislio da će mi ikad biti drago što Duje Čop ne može zbog kartona igrati protiv nas :grin:
  • Cagica111
    18
    tako je
    Ne znam zasto se 90% nas postavlja tako da je lokomotiva Real
    Respekt svakako al mi smo Dinamo i samo jako i samo hrabro
    Zadnjih mjesec dana nam je putokaz, ne vidim razlog zasto sada stati i prilagođavati se lokomotivi
    Cvrsto, agresivno i odlucno
    Po pobjedu !!
  • Brusa
    679
    zato što smo se puno puta opekli ove sezone, a protiv lokse pogotovo. Jbg tako je.
  • San Lorenzo
    11.2k
    Protiv Lokomotive smo ove sezone igrali nekih 290 minuta kad se uračunaju sve sudačke nadoknade...u vodstvu smo proveli 2 minute, od 97.-99. u prvoj utakmici na Maksimiru. :eyes:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.