• mlinchica
    1k
    Bati je na vrhuncu, Gabi odličan, Miške odličan, Petko redovno, Max na desnoj strani s 3 jednako dobar kao i u sredini.
    Greška Thea nije ništa što nismo znali da je moguće, njega samo treba malo više odmarat, čovjek je izvukao cijelu sezonu na full energiji. Max je pun samopouzdanja i treba posložiti zadatke prema njemu, dati mu povjerenje i odgovornost, a odmarati Thea (ne mislim na klupu već ga odmarati u igri), da izvuče još kaj može do kraja sezone. Trebamo njegove mišiće protiv Osijeka i u 3 utakmice protiv Rijeke.
    Eto, kad prilagodiš igru, malo igračima koje imaš, malo protivniku,.. Da je bar netko do tog otkrića došao ranije.

    U slučaju da nam se sve posloži i uđemo direktno u LP, Bati ostaje 100%. Mislim da sada imamo dovoljno sposobnih ljudi koji će se za to pobrinuti. Kao i za neku kombinaciju ostanka Gabija.
    Bati, Gabi, Sučić, Stojke i Kača, Vrba -> zlatna mladost za sljedeću sezonu, samo da su zdravi. Dodati još par internacionalnih pojačanja (napadača i stopera) + novog trenera i možemo biti zadovoljni. :strong:

    Kako biste ih posložili protiv Lokse? Mislim da ipak ne bi trebali s 3 iza igrati (Perkovića neće biti, Rile se vraća desno,…), bojim se njihovih kontri.. Theo je stvarno već umoran, Rile mi je isto nesiguran natrag u toj formaciji za cijelu tekmu.
  • San Lorenzo
    11.1k
    Kako biste ih posložili protiv Lokse? Mislim da ipak ne bi trebali s 3 iza igrati (Perkovića neće biti, Rile se vraća desno,…), bojim se njihovih kontri.. Theo je stvarno već umoran, Rile mi je isto nesiguran natrag u toj formaciji za cijelu tekmumlinchica

    Neću biti nimalo iznenađen ako umjesto Vidovića krene Ogiwara, baš zbog Loksinih kontri.
    A kako bih ih ja posložio...
    Nevistić - Pjer, Teo, Max- Špika, Ogiwara- Mišić, Sučić, Baturina- Petković, Kulenović.
  • über alles
    1.5k
    Kaj se tu sve nece procitat...
  • Riot
    1.7k
    Ajde ajde mora bit malo tenzija inače će nam tribina postat premekana.. pa smo nedavno u Splitu slušali neki pjesmuljak o frituli od nekih 4-5 djevojčica, a sad u Gorici neka u sred tribine drzi krpu moleci Baturinu za dres, još ćemo počet hvalit kad ne bude pirotehnike ni uvredljivih pjesama i poruka.. Ee nekad smo bili HC
  • mlinchica
    1k
    Ok, obrambeno bi bilo logično Ogi/Gabi zamjena ali ja sam uvjerena da se Rile vraća u prvih 11, a onda mi je bolje da su 4 iza nego 3 (s njim desno). Ili bih odmorila Thea, a Rileta na stopera, koliko god to bilo nepopularno. :grin:
    Neva - RPG, Rile, Max, Ogi - Špika, Mišić, Bati, Gabi - Petko, Kule :eyes: Ima li šanse?
  • Crni86
    1.1k
    Baturina: “Jako dobra utakmica. Do tog primljenog pogotka. Po meni je nedopustivo da s igračem više primimo pogodak, to je nešto što ćemo morati popraviti.”

    Uz igru odusevljava ove polusezone s izjavama i svojom zreloscu.
  • luka modic
    608
    Kakva je sad ovo tema oko napadanja klinaca koji napadaju ljude sto snimaju,pa to je tako oduvijek ali eto ocito sa rastom brojke na tribini dolaze novi ljudi koji su neupućeni i misle da su dosli na neku family friendly tribinu pa ispadaju drame oko necega sto je normalno,zna se oduvijek da snimanja na tribini nema i da slazem se da penzionerima koji nisu upuceni to treba objasnit na drugi nacin ali sigurno je bolje da se na sve takve stvari reagira nego da nam na tribini bude brdo ljudi sto snimaju i ponasaju se kao da su na nekom školskom dječjem turniru a ne na sjeveru maksimira
  • AC1593
    491
    samo cu rec da su neki 30-40+ probali, i cekali su vani te klince, pa su sve na glavu padali sa stepenica kod ticket pointa. Pazite da vam se isto ne desi.
    Sto se tiče snimanja, pozabavit cemo se i s tim, znat ce svako na sjeveru da nema snimanja. A onda kad neko ne bude to postovao znat ce sta mu slijedi. I sad se nemojte uhvatit tu za ovo sta pisem i ne shvacajte to kao nekakvo izdrkavanje i prijetnje, ali morate znati da je sjever navijacka tribina, tribina Bad Blue Boysa, na kojoj postoje određena pravila kojih se treba pridržavati. Svi su dobrodosli dok se pridrzavaju tih pravila. Jos smo mi jako blagi bili prema svima i trudimo se naucit svakog covjeka kako se ponasa na navijackoj tribini, ali osobno sam vise puta vidio bahacenje od tih "starijih" prema mladima kad ih se lijepo zamoli da prestanu snimat. Zato se desi da nekad nema strpljenja za takve situacije. Svakako ce se truditi ubuduce da se svakom pristupi na normalan nacin, a na svakom od vas je da se ponasa u skladu s pravilima sjevera.
  • Juznjak
    3k
    Zanimljivo kako dosta tih pametnjakovića zna stat usred kopa, ali zato ne znaju (uglavnom se prave da ne znaju) da nema jebenog snimanja. Meni se ne da niti psovat nekom nešto, niti išta slično, spustim ruku onom tko snima kraj mene i samo kažem da nema toga na sjeveru. Još se nitko do sad nije začudio zašto to radim niti me pitao išta. Znači takvi se prave pametniji od velike većine ljudi koji su tu došli da taj sjever i izgleda i zvuči što je bolje moguće. Osim toga, i slike i videi što grupa objavi nakon svake utakmice su i više nego dobri. Također, (nažalost) postoje i portali koji objave ogroman broj slika sa svih tribina pa tako i navijačke i samim time mogu vrlo lako dovest u neke neugodne situacije ili opasnosti ljude koji se jasno raspoznaju. Mislim da ne postoji veća glupost koja može past čovjeku na pamet na sjeveru od te da krene snimat oko sebe.
  • rioda
    2.2k
    Što više gledam gol Varaždina, to više mislim da ima elemenata da se dosudi faul u napadu. Taman u trenu kad KTC dodaje loptu Nevistiću vidi se da ga Drožđek odgurnuo. Nije neki intenzitet, ali dovoljno da izgubi ravnotežu.

    Druga stvar, što je s rukama? Prva čista, druga još čišća, zašto to nije suđeno?
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Meni je iskreno iznenađujuće da netko nije već ispetardirao barem jednog malog balavca u glavu na sjeveru već sam im nekoliko psovao mater kad su bili bahati i jebali mater ljudima i nabrijano psovali da se stanu i zagrade ove kaj baklje pale
    Baš se vidi na njima da ih se još nije našutalo pa nemaju to u pozadini glave kad se deru na nepoznate ljude
    Probirštift

    A vidi ovoga, ponosno si stavio tu profilnu, a petardirao bi balavce umjesto da ih zagradiš...stara kuka bit će. Tolerancije na sjeveru na ponašanje koje su neki donijeli sa sobom ima i više nego dovoljno. Prije nekih 15 godina budi siguran da ti s tim gardom ne bi palo na pamet da se spustiš niz stepke, a kamoli da staneš u srednja 3 sektora.

    Malo korigirajte te kurčevite tonove. Nije sjever zatvorio istok nit je sjever kriv dijelu navijača što ne mogu tamo ili na skuplji zapad. I više nego dovoljno razumijevanja ima za ljude koji bleje u mobitel pola utakmice i ne otvaraju usta. Pa i za to selfiranje i povremeno fotkanje. Nema potrebe da se svaki incident ovdje razvlači sad tri dana i da ispada kao da tamo haraju neke bande koji tuku vas "umjerene" kad svi znamo da nije tako. Ovakvim stvarima nije mjesto na internetu jer bi ti netko onda ovdje trebao objasnit zašto nemaš šta slikat po navijačkoj tribini.

    Ima tu ljudi koji su ranije bili na drugim tribinama pa su se normalno uklopili, gledaju utakmicu normalno. Navijaju kad im se navija i to je to. Radi se problem gdje ga nema.
  • superhik
    10.2k
    Ne pišite svašta na javnom forumu!
  • Mali Zeus
    9.4k
    Prvo poluvrijeme dobro, drugo pad i opet smo morali strepiti, al sve ok, tablica napokon kompletirana.

    Već se sad znojim oko nedjelje. Ako dobijemu tu jebenu Lokomotivu sve je moguće.
  • Crni86
    1.1k
    Mali kiks i Strukana koji je ubrzao sa suđenjem faula na Baturini za crveni karton, a Martin se snašao i uposlio Petkovica koji je bio sam pred Zelenikom.

    Zanima me sada ako netko zna, da je sudac pustio prednost i dinamo zabio gol, da li bi Jelenic i dalje dobio crveni karton?
  • Droljo
    4.8k

    Nemam pojma al mi se čini da je petko bio u zaleđu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.