• Krizy
    35.5k
    U zaostaloj utakmici 5. kola Dinamo dočekuje Varaždin koji se nalazi na sedmome mjestu s 33 boda. Dinamo je drugi s 63 boda, iza Rijeke.

    Dosad smo s Varaždinom odigrali 14 utakmica u HNL-u te ostvarili 10 pobjeda, 3 neriješene i poraz. Gol razlika je 30-9.
    Kući smo Varaždin pobijedili u 6 utakmica i jednom remizirali, uz gol razliku 15-3.

    Zadnju utakmicu protiv Lokomotive, Varaždin je igrao u sastavu:

    Zelenika - Vukčević, Jelenić, Ba, Boršić - Postonjski, Lusavec - Mitrovski, Belcar, Šego - Dabro

    Zbog akumuliranih kartona ovaj susret će propustiti Postonjski.
    Ristovski, Živković, Perković, Mišić, Vidović, Kulenović i Emreli će propustiti Lokomotivu ukoliko dobiju žuti protiv Varaždina.

    Dinamo je u odličnoj formi u domaćim natjecanjima, gdje je posljednji poraz pretrpio na otvaranju polusezone protiv Lokomotive (0:3).
    Nakon toga je Dinamo upisao 13 utakmica bez poraza, uz omjer 11-2-0 i gol-razliku 28-6.
    1. Kakav rezultat očekujete? (162 votes)
        Pobjeda Dinama
        98%
        Neriješeno
          1%
        Pobjeda Varaždina
          1%
    2. Idete li na utakmicu? (162 votes)
        Da
        65%
        Ne
        35%
    3. Vjerujete li u novi naslov prvaka? (162 votes)
        Da
        97%
        Ne
          3%
  • Zagreb1992
    1.2k
    Jedini poraz od Varaždina je bio onaj pod Ivankovićem ? Kad nam je trebalo za rekord neki ako me dobro služi sjećanje
  • blackbully
    4.4k


    Pod Bjelicom 2019. u 9. kolu, 1:0. Na klupi Olmo, Petković, Gvardiol, Ademi, Moro...
  • Mr Anderson
    5.3k

    To je bilo protiv Varteksa.
  • Mrvica
    3.2k
    Kad god smo upisivali bodove unaprijed, nije dobro završilo. :lol:
    Dok sudac ne odsvira kraj, najbolje ne podcjenjivat nikoga.. Dečkima želim puno sreće i nadam se da će nastavit sa pozitivnim nizom i da će nastavit gazit dalje pa da nam ovo bude najslađa titula!
  • ShanKu
    337
    Nikako se ne smije upisivat bodove unaprijed, izbit to kaj prije iz glave... Imamo primjer kod kluba iz Splita, osvojili su sve živo ove sezone, a vidi ih sada :sweat:
  • NitkoBitan
    11.8k
    Glasanje na izborima pa odlazak na utakmicu Dinama, moze li bolje? Drago mi je da se vracaju vremenske neprilike pa da vidimo tko je "pravi" navijac. Lako je dolazit na utakmice kad je sve divno krasno. Dinamo nas treba svaku tekmu do kraja.
  • Marley
    787
    Kakvo upisivanje bodova, pa jos imam traume od zadnjeg susreta koliko je bilo stresno :roll:
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Da, zadnji susret s Varaždinom nije bio baš "walk in the park". Varaždin imao penal i onu veliku šansu pri kraju tekme. Srećom Neva je bio na visini zadatka. Vjerujem da ćemo u srijedu gledati puno mirniju tekmu nego tad.
  • Bosskovitz
    7.3k
    Drago mi je da se vracaju vremenske neprilike pa da vidimo tko je "pravi" navijacNitkoBitan

    Drago ti je da bude ružno vrijeme pa da bude manje ljudi na stadionu? Zašto, pobogu? Ne bi li bilo neusporedivo bolje da je prognoza za srijedu otprilike kao današnja i da ovdje neki raspravljaju treba li otvoriti gornje tribine ili ne?
  • ksapi
    2k
    Vidim vec je pocelo ovo tko ima veci kurac i tko je veci navijac, cim smo ušli u seriju dobrih posjeta par mjeseci :rofl: i meni je to glupo razmisljanje
  • jedan u nizu
    5.7k
    Vidim vec je pocelo ovo tko ima veci kurac i tko je veci navijacksapi

    Tako je.
    Netko ce ove godine biti na 20 utakmica, ali nece biti na Varaždinu u srijedu.
    Netko drugi ce biti na 3 utakmice i na Varaždinu po kiši.

    Pogodi tko ima veci k..ac? Ovaj sa Varaždina naravno.

    Di si bijo 24'-e?
  • serbus
    3.5k
    Onaj tko je išao na sve sigurno ne bi to trebao nabijati onom tko dođe na jednu, pet , deset tekmi jer nisi zbog toĝa došao na dinamo.
    Svi dolaze ili bi trebali doći zbog dinama... Tako da svi sa dobrim namjerama dobrodošli ...
    Neka i naše euforije ....
  • mali M
    3.3k
    Žal mi je ko cucku kaj nemrem doć.. taman sam ulovio ritam i sad imam sastanak odbora čijeg sam član...
  • Sixthway
    254
    ja putujem sat i pol do Zagreba,stadiona i nazad toliko , I idem na maksimum sve kaj mogu(preko 23 ove sezone)al srijeda mi ne odgovara zbog posla ,zato sam morao sve kup utakmice propustit. Da neki dinamovci samo znaju koliko odricanja neki ljudi rade koji žive dalje da bi došli na utakmicu , I kad čujem neda mi se ali mu se da kad igramo u Europi ali dobro.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ma mislim da kolege iskljucivo ciljaju na Dinamovu publiku u ZG, ne ove vani ZG-a. Ta ekipa van ZG-a da dođe na 10 utakmica godišnje treba i to cijenit, koliko toliko.

    Općenito priča o generalizaciji( kako nekako općenito tako i za Dinamo) mi je glupa i promašena.

    Ne postoji "dinamomjer" sa kojim možemo mjeriti koliki je netko navijač, koliko je dao za klub i koliko ga tko voli, nebitno da li se sa tom osobom slagali u nekim ideološkim, svjetonazorskim i općenito drugim stvarima.

    Jel po tome moj (ili nečiji drugi)stari koji je na Maksmiru bio zadnji put 2010, a član je kluba preko 40.godina i svaku tekmu u tih zadnjih 14 godina isprati na TV-u, a nije iz ZG, ni blizu ZG, manji navijač od naprimjer nekog tko ima godišnju, na svakoj je tekmi je, iz ZG-a je i član je 5 godina zaredom, mislim da nije, a vi kako hoćete.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.