• Captain America
    13.3k
    Nitko nije nudio jakirovicu hoxhu i zivkovica, on ih je sam izricito trazio i mjesecima vrbovao da ih dovede u dinamo.cibona

    Čovjek nije SD već trener i sigurno ne prati tržište kako to radi neko poput Bota, Nikoličiusa ili Marića. Jakir je doveo ono što je smatrao najboljim mogućim, a da je u njegovoj moći. Ovako možeš reći da je i Bjelica diletant jer je u Osijeku htio osvojiti naslov s Damjanom Boharom, Mariom Jurčevićem i Matom Milošem. Ona 3 morona u upravi su morala dovesti SD nakon Šimićevog odlaska i taj SD je morao Jakiru reći da ima kvalitetne opcije za te 2 pozicije.

    Već je 100 puta prožvakana priča da trener ne može biti SD, a pogotovo trener koji ima samo 2 pomoćnika, ali ajmo je opet zavrtiti jer nismo dugo.

    Da, jakir lose bira i procjenjuje igrace i nije trener za Dinamo niti ce ikada biti.cibona

    Sučić, Perković, povratak Thea i Kulenovića su sramotan izbor igrača koji čine trećinu najjače momčadi u odnosu na prvu utakmicu koju je vodio.
  • cibona
    1.4k
    Sucica nije doveo jakirovic, već biscan. I nije jakirovic stvorio niti sucica niti perkovica nego ih je poceo koristiti tek kada nije imao druge opcije. Perkovica su šikanirali i biscan i jakirovic.

    Što se tice Sucica, cak i nakon tih velebnih priprema on nije bio u prvoj postavi nego je to bio Ademi. Tek kada je shvatio da mu gori pod petama i kada se vise nije mogao ignorirati ademijev poluveteranski nogomet, odlucuje posjesti ademija na klupu i uvesti sucica, a vecina forumasa je to mjesecima zagovarala.

    Ali siguran sam da jakir u glavi ima viziju da poluveteran ademi ponovno zaigra u prvih 11 protiv rijeke.

    Dolazak theophila je jedini potez za koji mu skidam kapu. A sto se tice kulenovica, ja i dalje smatram da on nije kapacitet za onaj dinamo kojeg zelimo gledati u buducnosti. Medutim kule je odlican decko i drago mi je da je konacno proigrao.

    Za kraj, Jakir je populist bez obraza i meni osobno je jedan od najomrazenijih trenera kojeg smo imali u posljednjih 10 godina.

    Jakir je doveo ono što je smatrao najboljim mogućimCaptain America

    Eto i ovo je problem i dokaz zasto on nije trener za Dinamo.

    Svaki trener koji misli da bi nam 25godisnji igrac Slaven Belupa s 3 gola u polusezoni mogao biti najbolji moguci izbor u trenutku kada nam glavni konkurent bjezi 8 bodova, nije trener za dinamo.

    Zivkovica da ni ne spominjem. Odlucio je u najbitnijoj polusezoni u vatru gurnuti decka koji ima 10ak profesionalnih utakmica u nogama. Sramotno. Jamir je glavni krivac za psihicki lad Zivkovica. Oduzei mu je 6 mjeseci razvoja koja se nikada nece moci vratiti.
  • Dudu9
    423
    Pa glupe su izjave da je trener izabrao Hoxhu, on da može birati uzeo bi ivanušeca a ne igrača slaven belupa, nema tu biranja jednostavno uprava i sportski sektor ti ponudi igrača, za kojeg mogu izvojit manje novce ko što su dogovorili sa slaven belupom 900k odštetu, ili misliš da se za takve novce mogu dovesti Oršić, Ivanušec, Mierez itd
  • cibona
    1.4k
    Za takve novce se moze dovesti puno bolji igrac od hoxhe vjeruj mi. Uostalom, jakir si je odavno zacrtao da zeli bas hoxhu i nikoga drugoga.

    Dubokoumni inteligentni razgovori za dolazak hoxhe krenuli su jos u 10. mjesecu.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Ok, htio je hoxhu, opet nije on potpisao dovodjenje, mogli su mu reci da to nije igrac vrijedan Dinama, da se ne ide u taj posao i zivio rodjo.
  • austrijanac
    2.6k
    da se ne ide u taj posao i zivio rodjo.IstinaZaDinamo

    Zašto je u intervjuu rekao da mu dobro ide i da mu ne treba SD?
  • Jurki
    8.5k
    mogli su mu reci da to nije igrac vrijedan DinamaIstinaZaDinamo

    A ko to tocno? Podnar i Tomacic koji nemreju s google mapsom najti Pampas ili kuvertarka koja se cereka kad nam doma trenera školuju Čabraja i Čop?
  • Mlađi referent
    10.4k


    "Prije svega želim naglasiti da sam ja trener, a ne sportski direktor! S obzirom na situaciju surađujem maksimalno sa sportskim sektorom i Upravom. Imali smo puno sastanaka na tu temu, svjesni da nije nimalo lako dovesti igrača koji zadovoljava čitav paket. I financije, njegove, menadžerove, odštete, gledamo da to bude igrač za prvih 11, da nam donese razliku u kvaliteti i znamo da, jednostavno, nemamo pravo na grešku.”

    Jakir vam je dao toliko elemenata za pljuvanje kao trener, a vi se uhvatili toga jer je loš SD :groan:
  • austrijanac
    2.6k

    Ma ne znam stari, borim se sam sa sobom na ovoj temi.


    Tak nebitno na kraju krajeva, izabrali smo ljude koji će donositi odluke nakraju i to je jedino bitno i mjerodavno.
  • Jurki
    8.5k
    gledamo da to bude igrač za prvih 11Mlađi referent

    E Jakire i ti si se prijal Hoxhe.. rakete koju je Šikic prvom prilikom ispalil iz Lokse u Koprivnicu.
    Belupo nas je dobro odskoloval..dali Crnca i Šakotu za dzabe a platili slabiju verziju Kastratija za 1,3 mil eura.
  • Mlađi referent
    10.4k


    Za mene je tu jasno, dok ne osigura duplu + 80 bodova, ja bi ga rađe maknuo, nego gledao dalje. Ostvari li te uvjete, on je za mene napravio više od realnosti ove momčadi i podržat ću ako ga uprava ostavi (a mislim da će ga ostavit i samo s bilo kakvom titulom).

    Ono kaj je svakako pozitivno kod njegove smjene je kaj će otkupit sve grijehe i dat mir tko god dođe nakon njega. Jer Jakirović je po zonašima, kriv za sve, a nije zaslužan ni za što! Dakle kriv je jer se Boško ozljedio u Šibeniku, jer Ogiwara ima probleme, kriv je jer je Vidović ispao iz forme, a nije zaslužan jer se vraća, kriv je jer je prodao Ljubičića koji ne može uhvatit prvih 11 u AEK-u, krivnju Šimića (kojem se klicalo kad ga je doveo, imali smo i dva tabora borbe tko će uzet zasluge za Jakira) je prebacio na Vlatku i sad znamo da ga je zapravo ona dovela i samo radi nje je tu, on je kriv jer je Nevistić imao loš period, a nije zaslužan jer se digao, on je kriv jer je morao bit SD itd.
    Inače, dobra stvar je što znamo da Jakir kao SD i ključan čovjek koji donosi odluke kod transfera je kriv za Živkovića, ali nije zaslužan za RPG-a! Baš kod tog transfera njegova nije bila zadnja, dok kod ovih promašenih jest.

    Da ode, bio bi to divan dan u kojem bi toliko toksičnosti napustilo okolinu Dinama, novi trener bi bio slavljen kao heroj i mogli bi se bacit na konstruktivnije rasprave.
  • Captain America
    13.3k
    Sucica nije doveo jakirovic, već biscan.cibona

    Sučića nije doveo nijedan od njih već mlađi Mamić. Uostalom, pisalo se naveliko o rikvercu kad je doveden jer su već oba brata bila u Hercegovini. Sučiću je Jakir dao seniorske minute još prošle sezone.

    Što se tice Sucica, cak i nakon tih velebnih priprema on nije bio u prvoj postavi nego je to bio Ademi.cibona

    Sučić je nakon preokreta protiv Loxe počeo biti dio uže rotacije. Ključnu utakmicu s Ballkanijem je počeo Sučić tako da ne znam o kakvim pripremama govoriš.

    Eto i ovo je problem i dokaz zasto on nije trener za Dinamo.cibona

    Ja ti opet dajem primjer Bjelice i s kim je mislio ići u borbu s nama za naslov. Marić je govorio o važnosti veza u tom poslu, a kakve veze ima Jakir nego na ovom teritoriju?

    Svaki trener koji misli da bi nam 25godisnji igrac Slaven Belupa s 3 gola u polusezoni mogao biti najbolji moguci izbor u trenutku kada nam glavni konkurent bjezi 8 bodova, nije trener za dinamo.cibona

    Na Indexu je izašao članak da je teško naći boljeg igrača od Hoxhe s obzirom na sva ograničenja koja smo imali. Nemaš SDa, nemaš skauta i najvažnije nemaš lovu. Koga bi ti doveo zimus?

    Zivkovica da ni ne spominjem. Odlucio je u najbitnijoj polusezoni u vatru gurnuti decka koji ima 10ak profesionalnih utakmica u nogama. Sramotno. Jamir je glavni krivac za psihicki lad Zivkovica. Oduzei mu je 6 mjeseci razvoja koja se nikada nece moci vratiti.cibona

    Pričalo se i da Boris vrši pritisak da se Moreno vrati u Dinamo, a sve je eksaliralo nakon utakmice s tovarima.
  • Banana 2
    397
    Da ode, bio bi to divan dan u kojem bi toliko toksičnosti napustilo okolinu Dinama, novi trener bi bio slavljen kao heroj i mogli bi se bacit na konstruktivnije rasprave.Mlađi referent

    Do prve utakmice novog trenera.

    Što se rasprava na zadnjih nekoliko stranica tiče, meni nije jasno kako se može raspravljati o otkazu treneru bez da se uopće komentira igra. Valjda je to najvažnija stvar, ali tu se komentira doslovno sve osim stanja na terenu.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Valjda je to najvažnija stvar, ali tu se komentira doslovno sve osim stanja na terenu.Banana 2

    To je zato kaj ne pratiš.

    Pa Jakirović (ali generalno je to stvar s trenerima) je zaslužniji kako mu je momčad izgledala treću utakmicu koju je vodio protiv Sparte, i kako je izgledala 3 mjeseca nakon njegova dolaska, nego, vidi slučaja, kako izgleda 6 mjeseci nakon dolaska. On je tad dokazao da ne zna, nema veze ako je s vremenom njegov potpis veći, nema promjena više.

    Jer mu je sad Marić sugerirao da prebaci to na 3412, a Baturinu su napalili skauti iz Arsenala, dok je Petković osjetio pustinjski pijesak pod nogama, zov keša iz Arabije pa igra za ugovor. Stvarno je nevjerojatno kakve se rasprave ovdje vode i kakvi rovovi su se zauzeli.

    Ironično je još, što nisam spomenuo u prvom komentaru, da trener koji šikanira sve igrače, nije izgubio podršku od istih.
  • Mihaljević
    8k
    Sucica nije doveo jakirovic, već biscan.cibona

    Mamić je doveo Sučića, a Jakirović mu je prvi dao šansu u seniorskom nogometu, Sučić je apsolutno po svakom segmentu njegove karijere najviše napredovao pod Jakirovićem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.