• veselko tenžera
    1.2k
    o jebote, ovo nisam znao. Nije nerealno kao da Shaktar izgubi naslov, Europa kreće 4 tjedna kasnije, imaš sigurnu EL i finu zaradu...
    Kopenhagen jučer izjednačio u nadoknadi, a Brondby primio u nadoknadi. Par minuta je falilo da Kopenhagen ima - 9 u odnosu na 2 kluba. Ovako je na - 6.

    Dobro da je Plzen dobio Slaviju, u Čeha je još 2 kola pa play off, 5 kola, čini mi se.

    Bem ti Balkani i suca u Plzenu...
  • NitkoBitan
    11.7k
    Znaci ako i Sahtar osvoji naslov, a Copenhagen i Slavija ne mi smo u situaciji da idemo direktno u play-off za LP, naravno pod uvjetom da i sami osvojimo naslov.

    Ne znam tko od Dinamovaca ne bi ovo potpisao odmah sad. SVI na Varazdin!
  • Captain America
    13.3k
    Golema stvar i za pripreme i za slaganje kadra bi bio ovakav kasniji početak sezone. Ne bude mi dobro i dan-danas kad se sjetim Valura i vođenja reprezentativaca ravno s Eura u Reykyavik. Taman se poklapa i s Marićevom pričom o dovođenju još nekog kapitalca poput Pjera u kolovozu.
  • Zagi
    4.9k
    Ne bude mi dobro i dan-danas kad se sjetim Valura i vođenja reprezentativaca ravno s Eura u Reykyavik.Captain America

    Joooj kaj se ono desilo?
    Lauritsen sam sebe škaricama pogodi u glavu i gurne ovog u mat situaciju, pa još jedan smiješno primljeni gol, pa Ademijev nonšalantni penal i Krkiju se napunile gaće... Tak nešto?
  • Captain America
    13.3k
    Tak neštoZagi

    Baš tako :lol:
  • Sibirski plavac
    1.2k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/japancima-je-sunce-zaslo-takuro-potrosio-jos-jedan-kredit-a-hocemo-li-konacno-vidjeti-takuyu/128381

    "Dečki iz Zemlje izlazećeg Sunca dosad nisu u Dinamu pokazali ono za što su dovedeni na posudbu. Kaneko je imao tih blistavih trenutaka, ali u Maksimiru ne 'pali' stara slava, nakon Betisa se sasvim ugasio. Ali, još više intrigira Ogiwara. Je li još jedno 'tajno oružje' Sergeja Jakirovića u završnici sezone, igrač, koji bi mogao donijeti prevagu u borbi za naslov? Ili je 'raketa' ostala potpuno bez goriva? Baš nas zanima kako će se ta priča s Japancima, posebno s Ogiwarom, odvrtjeti, za njega mnogi kažu da je jako dobar, da 'ima nešto'. Spletom okolnosti, prije svega, dosad to 'nešto' nije pokazao!"
  • Mali Zeus
    9.3k
    Hvala Ničota na ovome.
  • NKDZ86
    204
    Po meni je RPG primjer pojačanja i stranca. Iskače, vidi se kvaliteta, ali Takuro i za sad Ogiwara to još nisu pokazali. I po meni izgleda Takuro pročitana priča. Ako nemamo boljeg u našoj školi onda ne znam...
  • Hrc-Vg
    199
    A dio je Ogiwara dobio šansu ikaj pokazati?
  • Ivdzo11
    2.9k
    VL saznaje: Dinamo ne želi Šikića kao glavnog čovjeka za sport. Previše je blizak s Mamićem

    Sportski direktor Marko Marić radi jako dobar posao, s njime su u klubu iznimno zadovoljni, a Šikićevim bi dolaskom bio stavljen na marginu. Šikić navodno želi u Dinamo, vidi se na poziciji člana Uprave zaduženog za sportska pitanja, no Dinamu je u ovom trenutku sigurno potrebniji neki vrhunski menadžer koji bi ušao u Upravu.

    https://www.vecernji.hr/sport/vl-saznaje-dinamo-ne-zeli-sikica-kao-glavnog-covjeka-za-sport-previse-je-blizak-s-mamicem-1761928?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR1Twwdw5iVyg2kLNDreoktLJuETVX0x96vHls7tD2I4OZmhga_6MYcsYcM_aem_AfyRhRJA7xUPwDCSWFN6kZKnJ7GpCYrB6UjFS4YcC8yJpKTl9xW0NySoAe-87CxdQ9OJvYPWKOWO4aHXUPFiQ7dX
  • DiddyGuela
    826


    U prostorijama medicinskog osoblja GNK Dinamo.

    Ne kuzim ekipu koja ima toliki fetis na Japance. Priziva ih se svakom prilikom ko spasitelje. Prizivalo se Kaneka na "Wingbacku" protiv Gorice pa se opet i tamo pokazao beskoristan.

    Isto i sa ovim drugim... tip je dosao strgan, mnoge treninge i utakmice je propustio a u međuvremenu je momcad usla u formu. Jednostavno mora docekati svoju priliku, to je normalna stvar u nogometu. Pa nije on dosao sa reputacijom igraca Man C. pa da ga se gura naustrb naseg mladog reprezentativca.
  • Hrc-Vg
    199
    Nauštrb kojeg našeg mladog reprezentativca bi se njega guralo? Perkovića? On je stoper kojeg lagano uništavaju na beku… Ogiwara je u malo vremena pokazao da je brz i da ima dobar centaršut, ja od njega nebi odustajao.
  • DiddyGuela
    826


    Ne kazem da treba od njega odustati ali jasno je zasto nema ozbiljnu minutazu. Ocito je imao zdravstveni problem a dok se on ljecio drugi su uzeli njegovo mjesto. Sasvim normalna stvar u nogometu, on mora trenirat i strpljivo cekati svoju priliku.
  • Mlađi referent
    10.4k
    On je stoper kojeg lagano uništavaju na beku…Hrc-Vg

    ???

    Igra najbolju sezonu karijere, povećava si vrijednost, napredovao je u svakom segmentu nogometne igre, nama nakon dugo vremena LB nije problem. Kako se njega točno uništava?
  • Hrc-Vg
    199
    Dečko sam za sebe kaže da je stoper i da to želi igrati. Beka igra jer se to od njega traži kao što je to radio i Ljubičić…Nijedan od njih s tim nije bio sretan i pitanje je kako će Perković reagirati ako će stalno morati krpati tu poziciju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.