• Deleted User
    0
    jbt još će ispasti da je sandrica iz gonga, tj. možemo, i BBB :)
  • Jurki
    8.4k
    Nakon sto smo docekali da napokon dobijemo svoj klub, u zadnjih par dana svi otisli u rovove i paljba jedni po drugima. StrasnoflexXy

    Nazalost, ako je stari neprijatelj porazen, mora se izmisliti neki novi. Bez borbe i ratova ocito nebi bilo interesantno. Umjesto da se energija preusmjeri na tribinu i kak da doteglimo brod do naslova prvaka. (Ne velim da se to ne radi) ali ove prepirke ko od politicara navija ili ne navija za Dinamo, ko prati futsal, kosarku ili odbojku su bezveze. Slobodna smo drzava i ne treba se nitko nikome opravdavati. Meni osobno je futsal tak tak.. bum si pogledal, kosarka i odbojka su mi u rangu curlinga tj nebitni.
    Niti jedan klub i sport me nebu tak ili razjebal ili razveselil kak to napravi Dinamo i nogomet.

    Mislim da je bilo dosta podjela na crne ili bijele, ove ili one.
    Treba deti glave na kup jer se jos mozemo to tak reci nist nije napravilo.
  • IceMan
    1.5k
    Znam da to već i ptice na grani znaju… al lijepo je čuti ponovno:

    https://www.facebook.com/reel/4038510686376262?fs=e&s=TIeQ9V


    Kovaa :clap:
  • Derby
    147


    Simon navija za Cibonu, ne Cedevitu.

    Zasto bi svi koji su za Cibonu bili ili jos jesu morali navijati za KK Dinamo?

    Covjek je odrastao uz Cibonu i sad ces mu ti reci da od prije par godina mora navijati za KK Dinamo inace je izdajnik?

    Prestanite s podjelama.
  • Bosskovitz
    7.3k
    Da zaboravio si nadopisati i od Benčić, senfa i ostale ekipeNolifer

    Nisam jer sam naveo samo one koji su zaista to radili u proslosti kako bih izbjegao navođenje stotinjak danas postojećih stranaka jer mislim da u upravljackim tijelima Dinama nema mjesta ni za jednog aktivnog politicara koliko god on/ona Dinamovac bio i iz koje god stranke dolazio. Slažemo se nas dvojica u svemu supstancijski, samo ti voliš istaknuti neke političare s lijeve strane spektra, a ja volim da se spominju svi političari sa svih strana - zlu ne trebalo.
  • Orc123
    5k
    kaj Petrov navija za Dinamo. Nisam to nikad cuo javno od njega, kao od Bulja kojem Hajduk ne izlazi iz usta....
  • Fićo1986
    972
    Najgluplja tema na zoni definitivno
  • SAS1987
    13.3k
    Najgluplja tema na zoni definitivnoFićo1986

    Bila dobra dok se nije pretvorila u avnoj :lol:
  • superhik
    10.2k
    Sažetak Zone zadnjih par dana:

    Sve nas jako veseli što su se ljudi počeli ponovno identificirati s Dinamom i što prodaja ulaznica za svaku tekmu je nezamisliva do sad, ali samo da ulaznice ne kupuju ljudi različitih političkih ili vjerskih mišljenja, oni koji u košarci navijaju za nekog trećeg, ili pak djeca koja igrače žicaju dres nakon utakmice. I super je Zeko, ali možda da netko daje izjave umjesto njega.

    Ljudi, daj se zbrojite malo u glavi.
  • superhik
    10.2k
    @andrija91 nisam tražio od tebe da mi odgovaraš ili nešto komentiraš nego da se ova šizofrena rasprava prekine
  • Deleted User
    0
    čestitke na brisanju posta. nisam znao da se tebi ne smije odgovoriti ili komentirati. kakva šizofrenija ? o čemu ti pričaš ? ljudi se zaj... pred izbore i to je normalno a to što tebi ili kome već smetaju ismijavanja leftarda kao velikih dinamovaca, a ne smetaju ti propagiranje istih kao velikih dinamovaca. hmmm to me tjera na razmišljanje kakvi ovdje vjetrovi pušu. briši kolega, svejedno mi je tak i tak.
  • superhik
    10.2k
    to me tjera na razmišljanje kakvi ovdje vjetrovi pušuandrija91

    Evo namjerno sam ti ostavio post i ovaj citat da vidiš o kakvoj šizofreniji pričam.
  • Nino Bule
    11.3k
    a ne smetaju ti propagiranje istih kao velikih dinamovacaandrija91

    Momak tema su javne osobe koje navijaju za dinamo, kao i za milijun drugih "javnih osoba" ovdje navedeno je tko se i od politicara deklarira kao dinamovac i onda se nakačite glupim pričama na temi koja nije rasprava takvog tipa i kad vas se zaustavi u tim glupostima onda je to "propagiranje", "vjetrovi pušu", itd. Naravno da zvucis šizofreno.
  • Droljo
    4.8k
    Vele danas olujni sjeveroistočni vjetar. Za drugo ne znam.
    Ja isto serem bez veze i kurim al toliko mi je glupa rasprava da jednostavno moram. Skužajte
  • Mali Zeus
    9.3k
    Dinamo je Dinamo. Radilo se o bocanju ili nogometu. Siguran sam da ne postoji niti jedan navijac Panathinaikosa koji navija za samo za FC, a u kosarci mu je ipak drazi Iraklis. Druga stvar je tko prati koji sport.De Oliveira

    Ni prvi ni zadnji koji navija za jedan, a igra za drugi klub i to u drugom sportu u ovom slučaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.