• Nolifer
    6.5k


    Nisam ja problem tu. I nemam frke sa nekim stvarima. Ali valja zbrojiti neke stvari i zaključiti dal su baš baš iskreni i pravi Dinamovci odnosno Dinamovke ili samo koriste taj izraz u predizborne svrhe i samoreklamu i tjt.
  • Bosskovitz
    7.3k
    ta strana se u povijesti borila protiv DinamaNolifer

    Obje strane su se borile protiv Dinama. Oci današnjeg SDP-a su gasili Građanski, osnivači HDZ-a su preimenovali i pokušali ubiti Dinamo. Zato ti i velim, pusti njima njihove rasprave i razlike dolje gdje jesu, a mi smo gore i s tim nemamo nikakve veze. Dinamo je veći, stariji i snažniji od svake stranke u Hrvatskoj i tako treba i ostati. Uostalom...

    Niti sdp, niti nemožemo, niti hdz, samo Dinamo & BBB.Nolifer

    I tako se slažemo. Godinama smo gledali političare iz Dalmacije kojima su bila puna usta Hajduka, pripremimo se da će s vraćanjem ugleda našem klubu biti i sve više političara kojima će biti puna usta Dinama. To je dobro jer znači da se brend kluba mijenja i da ga ljudi počinju percipirati pozitivno, a političari po defaultu žele sebe identificirati s nečim pozitivnim. Na nama je da se oni identificiraju izvana ako žele, ali da za njih nema mjesta u upravljačkim tijelima kluba. Uostalom, cijela ideja oko Dinamovog proljeća, pa i DTSM-a i ZZD-a prije, počivala je ne na "uprava odlazi" nego na uspostavi održivog i trajnog sustava kojim će se jednom zauvijek zaštititi klub od svakog mogućeg novog Antolića, Mamića, Canjuge, Tuđmana i sličnih. Sve je samo i isključivo na nama - i tako treba biti.
  • Deleted User
    0
    :rofl: oslobodili zagreb i spasili dinamo . u 21. stoljeću tako bubneš i ostaneš živ. ti si neka posebna vrsta tulipana i zato neka cvijeta tisuće cvjetova :)
  • Nolifer
    6.5k


    Obje strane su se borile protiv Dinama. Oci današnjeg SDP-a su gasili Građanski, osnivači HDZ-a su preimenovali i pokušali ubiti Dinamo. Zato ti i velim, pusti njima njihove rasprave i razlike dolje gdje jesu, a mi smo gore i s tim nemamo nikakve veze. Dinamo je veći, stariji i snažniji od svake stranke u Hrvatskoj i tako treba i ostati. Uostalom...Bosskovitz

    Naravno I oci današnjeg SDPa su htjeli ubiti Dinamo. Zato ti pokušavam objasnit neke stvari i ko je kakav da nitko od njih nije baš čist niti svoj, a kamoli iskren. Tako da nisam politizirao niti išta drugo radio, nego samo napisao par stvari o njima, a ima ih još sigurno. Meni ne moraš objašnjavati te neke stvari ko je odakle i odakle se navija za klub, a kamoli da je Dinamo iznad svih.

    novog Antolića, Mamića, Canjuge, Tuđmana i sličnih. Sve je samo i isključivo na nama - i tako treba biti.Bosskovitz

    Da zaboravio si nadopisati i od Benčić, senfa i ostale ekipe u koju sumnjam da su pravi Dinamovci i njima sličnima i da imaju prave iskrene namjere prema ovom projektu i nadam se da se povijest neće ponoviti.. Ne znam zašto, ali je tako.

    Tako je sve je na nama, da si napravimo Dinamo kakav želimo...


    I ne moramo se slagat oko nekih stvari, zato razmjenjujemo mišljenja...
  • deda
    27.6k
    Benčićka i Tomašević su ziher dinamovci. 100%. Dapače Benčićka često ide na tekme.
  • De Oliveira
    883
    zar Simon ne navija za Cedevitu? Toliko voli Dinamo da je jedva docekao obuci sveti dres...
  • Nino Bule
    11.3k

    Kakve veze ima to sto navija za cedevitu sa odlaženjem na utakmice nk dinama ?
  • deda
    27.6k
    Ne znam za koga u kosarci navija. Znam da je hardcore dinamovac po pitanju nogometa.
  • flexXy
    1.9k
    521-rovovi-4.jpg

    Nakon sto smo docekali da napokon dobijemo svoj klub, u zadnjih par dana svi otisli u rovove i paljba jedni po drugima. Strasno
  • De Oliveira
    883
    Dinamo je Dinamo. Radilo se o bocanju ili nogometu. Siguran sam da ne postoji niti jedan navijac Panathinaikosa koji navija za samo za FC, a u kosarci mu je ipak drazi Iraklis. Druga stvar je tko prati koji sport.
  • deda
    27.6k
    Ljudi su različiti. Treba to prihvatiti.
  • Paggini
    5.7k


    Kako se uzme, puno Dinamovaca navija za Cibonu, a ne za KK, što zbog povijesti, odrastanja s Cibonom i svime ostalim. Ne može osoba promijeniti emocije i doživljaje koje je imao s Cibonom jer se eto osnovao KK Dinamo prije 3, 4 godine, ne ide to baš tako.
  • De Oliveira
    883
    ja sam navijao zq Cibonu dok nismo imali kosarkasku momcad. Ako nisam bio na utakmici, gledao sam na tv. Smatrao sam je kosarkaskim Dinamom i nadao sam se promjeni imena u Dinamo jer mi je zbog navijacke baze to bilo jedino logicno. Danom obnove KK Dinamo za mene Cibona ne postoji jer sam Dinamovac i nikada ne mogu navijati protiv Dinama.
  • Nino Bule
    11.3k

    Usporedba ti je potpuno promasena, kk dinamo postoji relativno malo vremena i broj ljudi koji se poistovjecuje s njim nikako nije isti s brojem ljudi koji idu na "veliki dinamo", na kraju krajeva postoji cibona u zg za koju je kruno igrao i tesko da cemu kk dinamo ikad bit ispred cibone
  • Paggini
    5.7k


    Ma jasno je to meni i poštujem tvoju ljubav, ali drugima je Dinamo isključivo nogometna ljubav, Cibona isključivo košarkaška. Daj par generacija klinaca i mladih da odraste uz KK Dinamo koji će se sigurno razviti i kao futsal Dinamo i druga priča će se pričati. Ne možemo na silu ljude tjerati da vole stvari, jebiga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.