• Mali dioničar
    14k
    Petkoviću su na Sofi isto slabosti ball control i passing. Ne treba taj dio na Sofi uzimati previše za ozbiljno iako je točno za Hoxhu.Banana 2

    Naravno da algoritam Sofascore često nema veze s mozgom, ali nema veze s mozgom ni činjenica da nakon kaj se riješiš Kastratija uspiješ dovesti u Dinamo igrača koji ima lošiju tehniku i od Lirima.
  • Banana 2
    397

    Ako ništa, barem ima moderniji model iPhonea nego što je Ljirim svojevremeno imao. To je ipak tehnički napredak.
  • IvanS
    40
    Rukavina je definitivno talent i vidi se da zna. On treba podići voljni moment, poraditi na fizikalijama, a na Dinamu je da ga istrpi.
    Ako je Hoxha dobio 6 utakmica u kontinuitetu, zašto Rukavina nema tu privilegiju?

    Ove sezone niti jedan krilni igrač nije konstantan, svi imaju dobrih i/ili odličnih partija, a onda blackout. Pa ih nema, pa ih Jakir opet vraća i tako u krug.

    Kažem ja, samo voljni moment mora pokazati, drskost već ima, tehnika je tu. Doći će to na svoje.

    Ako u Barci (i u još x top klubova) mogu igrati 16 godišnjaci, zašto kod nas u jakom SHNL-u (ili u domaćem kupu) nema minuta za mlađe igrače? Prije svega igrače iz Dinamove škole.

    Treba dati priliku da bi se vidjelo da li je igrač za Dinamo ili nije.
    Isto tako svi više volimo kad Vrbančić dobije priliku nego bilo koji iskusan i izrauban 35 godišnji igrač.

    Istina, ova sezona je takva kakva je, ali mora se dati prilika našim mladim igračima prije nego bilo kojem dovedenom igraču. Pogotovo ako ta "pojačanja" nisu pojačanja.
  • jedan u nizu
    5.7k
    Ako je Hoxha dobio 6 utakmica u kontinuitetuIvanS

    Morat cu se ubaciti ovdje :D
    Dobio je 14 utakmica u kontinuitetu. Tj 8, pa se odnarao u kupu, i onda 6. Reapno, 15 utakmica je bio starter, a jednu od tih 15 je zapravo odmarao, a ne ispao iz momcadi.
  • Špicpapak
    17
    Pa dobivao je tolko šanse zato kaj je bio Jakireva želja, ne? Vjerujem da je Jakir zaključio da si ne može priuštit još jedan flop kao sa Sosom pa ga je forsirao, ali kad ne ide, ne ide.
  • jedan u nizu
    5.7k
    “S nekim vremenskim odmakom mogu zaključiti kako je to bila dobra odluka. Samo sam htio minute da se dokažem sebi i drugima i to sam ovdje dobio. Napunio sam se samopouzdanjem, vratio mi se osmijeh i veselje i s guštom idem na treninge i utakmice. No, daleko sam još od onoga koliko mogu i forme s kojom bih bio zadovoljan i rekao da je to - to. No, korak po korak i sve će doći na svoje mjesto”, rekao nam je Gabrijel Rukavina

    “Pa OK, ako gledamo iz prizme da sam dijete Dinama od svoje sedme godine i da sam njihov igrač, naravno da bi bilo posebno zaustaviti Rijeku u toj borbi za naslov, ali ja sam igrač Gorice i mi gledamo samo sebe. Dok nosim ovaj dres, dajem sve za Goricu kao što sam prošli vikend davao sve od sebe da pobijedim Dinamo. To je profesionalizam. Nema biranja protivnika i utakmica jer svaka vrijedi tri boda”

    “Nije baš da ovisi samo o meni. Gorica ima pravo otkupa ugovora ali nisu mi ništa rekli, kao niti ljudi iz Dinama. Na meni je da odradim sezonu do kraja najbolje što mogu a siguran sam da će odluka, kakva god bila, biti najbolja za mene”, jasan je Rukavina koji je ove zime imao ponudu iz MLS-a. LA Galaxy je bio blizu, on je htio otići ali na koncu je zapelo na klupskoj relaciji.

    “Dinamo me nije pustio. Bilo mi je žao zbog takvog raspleta, ali gledajući iz ove perspektive, drago mi je što je tako završilo. Ostao sam u Zagrebu, dobio priliku i minute u Gorici a to je jedino što sam htio i borim se za svoje mjesto pod suncem”, zaključio je Gabrijel Rukavina.




    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/rukavina-za-germanijak-dinamo-me-nije-pustio-u-mls-ali-sada-mi-je-drago-zbog-toga/128498?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0X_u1RonGAcBUCttHmoREjju8Y6uIv2-c86gdBPzZTGN6b8tL5IJBBJAU_aem_Ad-htG--KKy5tltJAPRuK3CzF9l7ENH2WyVi17XcINq6BFW_Zf2_aYDqtuOO_csow2Ld4hCkH71hbXwttzmD16r7
  • Jurki
    8.4k
    po ovome mi se cini da mali Rukavina ima 5 grama soli u glavi.. s torpediranjem zalizanog govnara i ovakvim izjavama.. samo naprijed mali..mozda dobijemo u neko dogledno vrijeme dobrog krilnog igraca.
  • Dinaminjo
    498
    In Gabi we trust
1678910Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.