• sport
    2.3k
    Ako se ne može nigdje na posudbi izboriti za minute ne znam kako bi mogao uspjeti u Dinamu.
  • crohnl
    29
    doslovno su ga upropastili

    znaci ova polusezona teski promasaj

    prosla sezona: 832 minute za juniore, 531 liga prvaka za juniore, 72 u hnl-u

    sezona 21/22: igrao za b momcad u drugoj ligi i 108 minuta za juniore

    I koji genijalac ga je vratio u juniore ako je vec sezonu 21/22 igrao protiv seniora.

    Zaključak: već ga je prošle sezone trebalo poslati na posudbu, makar to bio Široki
  • Dinaminjo
    506
    A ti znas kolko je on sam kumovao svemu tome?
  • Krizy
    35.9k
    Prodat ga ako imaju ikakvu ponudu.
  • Jurki
    8.6k
    ja bi ga poslal na posudbu..Željo, Zrinjski, Bravo.. svejedno.. ako tam ne pokaze nista.. onda prodaja ili raskid ugovora.
  • SAS1987
    13.4k
    Bravo je skoro pa idealan klub za takve igrace.
  • crohnl
    29

    Ne znam gdje je puklo na relaciji klub-igrač ali ako su mu pojasnili imamo te i te igrače na tvojoj poziciji ne vjerujem baš da bi igrač odbijao posudbe i svjesno grijao klupu.

    Pogotovo kad pogledaš da su na njegovoj poziciji bili Oršić i Ivanušec prošle sezone.

    Ali kad pogledaš da je Moreno Živković isto 2004. godište i da je tek ove sezone počceo igrati za seniore onda Rukavina i ne kasni puno

    Realno je izgubio ovu polusezonu a za to je klub kriv jer se uopce nije znalo na pocetku sezone koja su to dva igraca na svakoj poziciji
  • Patak
    2.2k
    Prečesto mijenjamo trenere pa mu nema tko objasniti dugoročnu strategiju na njegovoj poziciji. A onda uvijek postoji nada da će novi trener baš u njemu vidjeti "nešto". A ako se trener ne mijenja onda mu se barem stolica "trese" nakon svake utakmice, a to je dovoljno za nadu da mora i ovaj sadašnji mijenjati i da će doći red i na njega.

    Kao što je i došao red na njega pa je odigrao koju minuticu.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Ja priznajem da nisam pratio juniore svaku tekmu dok je igrao tsmo, ali sve što sam i gledao je bila sebičnost, i zaista ama baš ništa posebno u njemu mu nisam vidio da bi se objasnio je li hype oko njega. Isto kao što sam nakon par tekmi vidio da ni topić nije dovoljno dobar da bi odbijao onoliko minute kod Bišćana. Onaj mali iz Osijeka vidi se da će biti raketa, kao što se vidi lo i za belju, baturinu, stojkovic a i ova dva iz lokosa
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Onaj mali iz OsijekaKujtim Shalla

    Koji? Imaju stvarno hrpu kvalitetnih klinaca, jako puno potencijala. Matkovic, Omerovic, Bukvic, Prekodravac, Zivkovic, Babic…

    Pretpostavljam da mislis na Matkovica ali ovo ionako vise pisem da se vidi kakva steta ce bit ako ne bude vise transfera s Osijekom radi odlicno obavljenog Podnarovog intervjua
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    da na Matkovica sam mislio, i u pravu si
  • Krizy
    35.9k
    LA Galaxy nudi iznos na razini tri milijuna eura odmah, ne na rate, plus određeni bonusi, plus postotak od sljedećeg transfera...

    Ako je tako, :party: :flower:
  • Brusa
    705
    ako to odbiju ludi su...
  • Krizy
    35.9k
    Ali LA Galaxy ima novca, platili su petog golmana Čukaričkog (ne zajebajem se, doslovno peti golman) koji ima 23 godine, milijun eura. Tako da treba tražiti pet-šest za, kako Bara kaže, jednog od najvećih hrvatskih talenata.
  • Brusa
    705
    više bi vjerovao tebi da pregovaraš :grin: ova naša uprava za koliko je prodala Oršu, Livija i Ivanušeca, 3 milje za Rukavinu je dobitak na lotu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.