• Mrvica
    3.2k
    Moj stari prvi nije osoba koja prati nogomet i ne bi se baš usudio reć da je čovjek p***a ili da nije muško, kad znam šta je sve prošao, vojna karijera tj. specijalne postrojbe itd.
    Njemu je to nebitna stvar u životu i ne možeš ga natjerat da pogleda neku utakmicu, eventualno će možda pogledat repku i to u slučaju ako ja gledam doma. Ali sad kad ga pitaš za koji klub navija reć će za svoj džep, i to ti ga je to. Eventualno će uvalit staru izlizanu foru 22 čovjeka trče za jednom loptom, ja bi svakom dao po jednu pa nek se zabavljaju. :rofl:
  • Marley
    806
    Pa da. Moj nije anti sportski tip.
    Samo eto nogomet, njemu je dosadan i ne kuzi cemu tolika galama oko toga... jos ajde kad igra repka neke bitne utakmice, onda kao i 90% hrvatskog naroda donekle bude u toku jer doslovno ne mozes izbjec. I da ga samo ne pljujem: neki dan je "gledao" Real-City jer je bilo upaljeno na TV pa nije imao izbora. Cak je pohvalio Gvardiola. Doduse nije docekao budan kraj utakmice haha
  • dzis
    566

    Ako nije docekao budan kraj te tekme,onda ga stvarno nogomet ne zanima
  • Sajla
    3.3k
    S obzirom da su nam svi iz obitelji hajdukovci, samo jedan se zasad izjasnio kao dinamovac.
    Kaze on neki dan mom starom: dida, oprosti, ali ja ti navijam za Dinamo. Ja sam se ipak rodio u Zagrebu.
    Marley

    ne pripada na ovu temu, ali me podsjetilo na scenu od jučer.
    na kavi na terasi kvartovskog birca, sjedi par tipova (u kasnim tridesetima, rekao bih) i klinac od nekih 5 godina. mali naravno u majici s Ademijem, prvo se pričalo o tekmi u Gorici i problemima s pivom, a onda se ekipa prebacila na obrazovni program za klinca - kaj je dinamo, tko su BBB, da uvijek treba navijati za sve hrvatsko (pa čak i kad to znači ne biti protiv tovara kad igraju s paokom) itd.
    i u jednom trenutku mali veli "ja se neću igrati s ... ak navija za hajduk!", a ekipa zastane - dobro, nemoj baš tak. ispričaju mu kak se nekad pjevalo o dva kluba bratska kojima se ponosi čitava Hrvatska, pa priču o Marijanu Šimiću i završe kak ne smije nekoga mrziti zbog toga kaj navija za hajduk. a ja se sjetim kak su oni dole za Božić s klincima skandirali "gazi Purgera"... nismo isti!
  • Riot
    1.7k
    Ma izuzev praćenja Dinama što mi je dio identiteta i meni se jebe za nogomet, čak vjerujem da ovo i nije toliko nepopularno mišljenje na sjeveru. Ostatak ovog sporta se poprati čisto radi kladionice
  • Marley
    806
    jelda, a ja se tu lovim za neku slamku spasa kao :rofl:
  • mali M
    3.4k
    Kad smo već na temi na ovoj temi, ima jedan bivši kolega koji me pokušavao nagovoriti na gostovanja i kad god me vidio uvijek mi je govorio: Dužan si mi jedan Varaždin! :lol: Ja pratim sve dok igramo mi ili neko naš. Cijeli život sam u nogometu i oko njega ali nikada me nije privlačila Real Barca. Kad sam mogao gledati Modrić vs. Rakitić još ajde nekako, ali ovo da ja gledam Napoli-Arsenal... taj film nebum doživio. Ligu prvaka ili Europsku ligu pratim dok god mi je Dinamo tranu, ne vidim smisao zavaljat se u fotelju i pogledat Malmo-Olimpijakos.
  • Marley
    806
    Tako ja sebe opravdavam ekipi, kao pa ne pratim ja puno toga, nisam sad neki manijak koji gleda sve zivo. "Samo" klubove gdje igraju nasi :grimace:
    Edit, ajme sta smo napravili od teme o Varazdinu, evo necu vise
  • Probirštift
    286
    U životu ne znam ako sam pogledao nekoliko europskih tekmi na tvu jedino u kafiću kad bi mi bilo dosadno u društvu pa bi se samo isključio i zablejao u tv
    Od nogometa jedino Dinamo pratim nit ne gledam repku od 2018 a i nije da me baš zanima
    Kad sam na Maksimiru tolko malo gledam da moram gledat MaxSport video kasnije da vidim kak smo uopće igrali pola vremena
    Idem na sjever svaku tekmu i gostovanja kad stignem ne zato jer me zanima nogomet nego volim nadglasat i pokazat šupcima koji dođu u Zagreb da smo bolji od njih i da im je navijanje uzalud, naravno isto to al kontra kad dođemo kod njih doma (i tako ispunim svoj natjecateljski duh)
    Prvi put kad sam bio na zapadu mi je bilo tak dosadno nitko nije navijal ljudi bi samo srali po igračima da su mi oči bile uperene na sjever da gledam navijanje
  • DiddyGuela
    857


    Bas mi je zanimljivo procitati ovakve komentare. Ja sam u nogometu na ovaj ili onaj nacin cijeli svoj zivot i 100x sam se pitao koliko vi ultras tipovi zapravo gledate/vidite utakmicu dok 90 minuta navijate i skacete.

    Znaci tvoje iskustvo je totalno suprotno od mojeg. Mene doslovno zivciraju ljudi dok "zovu" kokice na tribini jer me ometa komesanje dok gledam utakmicu. Ako nisam na stadionu odnosno kada gledam na telki preferiram gledati sam jer me isto tako zivciraju komentari okoline.

    Tako da mi je tvoj komentar bas jako zanimljiv. Objasnio si svoju perspektivu na jedan jako jednostavan i iskren nacin. Top komentar, hvala na priblizavanju tvoje/vase perspektive nama "nerd" fanovima.
  • The Undertaker
    4k
    Ja sam najviše uživao dok je bio bojkot i za vrijeme korone. Meni je to bio top doživljaj utakmice, pogotovo što si mogao čuti što igrači govore i što klupa dobacuje. Ulaziš bez gužve, na šanku nema velikog čekanja, ne moraš se ustajati za prolaz nekom svako malo, itd...Sjediš na miru i gledaš nogomet. Stara dobra vremena koja se neće tako brzo vratiti.
  • Crusades1986
    9.6k
    Fantastično. :clap:
  • DiddyGuela
    857


    Fora je meni navijanje, uzivam slusati sjever, pogotovo u ovosezonskom izdanju. Ali ja ne navijam osim ako je nesta tipa sjever-dinamo - istok/zapad-zagreb. Vise sam koncentriran na igru nego na atmosferu. Iako cijenim atmosferu koju stvara puni sjever.

    Komentar mi je bio zanimljiv jer je opisao tocno ono sto me oduvijek zanimalo a nikada nisam cuo jer nitko od mojih bliznjih nije ultras.
  • Jura
    210
    Čuj ovo, bilo je super za vrijeme bojkota i corone, čitam i ne vjerujem. Želim ti da više nikada to ne doživiš.
  • The Undertaker
    4k
    Meni je bilo odlično, kad je bio dobar nogomet, naravno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.