• Ivdzo11
    2.9k
    Kad bi pobjedili Varazdin i u nedjelju Lokomotivu, preuzeli bi vodeću poziciju, ako ništa bar na kratko, ukoliko Rijeka pobjedi Goricu.

    Da li bi to bilo po prvi put da smo vodeći ove sezone?
  • deda
    27.6k
    Da
  • Georg Koch
    3.4k
    Malo me zivciraju i mediji koji konstantnno lupaju o bolnici kod tovara, i zali ih jer evo dogodili se to sad pred kraj sezone.
    Ne znam tko ce me uvjeriti da su zakinutiji od nas sto se tice ozljeda i svega.
    Primjerice:
    - Petkovic je bio out neka 2 mjeseca, 10 tekmi
    - Peric (nas na pocetku sezone i proslih godina, udarni stoper) out je neka 4 mjeseca.
    - Sutalo koji da je zdrav bi bio valjda isto udarna igla, 2 mjeseca out.
    - Kacavenda all season.
    - Stojkovic skoro pa all season.
    - Moharrami 3 mjeseca.
    - Emrelli, kroz jesen joker koji nam je donio neke bitne golove a i bodove, 3-4 mjeseca out.
    - Bulat, isto ocekivali smo bitan faktor, 2 mjeseca.
    - Da ne nabrajamo mnoge "sitne" ozljede po par tekmi, bitnih igraca. Necu biti tolika cjepidlaka ;)

    Uz sve to, mi smo igrali na 3 fronta i to dosta dugo...
    O tome naravno ni slova, nego ajmo mi rezultatske neuspjehe i godine promasenih i slaganih strategija, zamaskirati bombasticnim naslovima i kadrovima uz opise "bolnice na Poljudu".

    Novinari, ne da ste crvi, crvi su ok.
    Obicne ste hijene :death:
  • xavier
    11.1k


    Ako ćemo pošteno, dobar dio tih tekstova zapravo proziva hajdukovu struku smatrajući da rade nešto krivo kad se toliko igrača ozljedilo. A ti bi im na to kontrirao na način "čekajte malo, imamo mi još više ozljeđenih igrača"?
  • Georg Koch
    3.4k
    naletio sam na dosta clanaka koji ih zali i opravdava. Nazovi kako zelis.

    Jao, ne, ne bi im kontrirao.
    Pisao sam neki dan o mladjim kategorijama i ligama ove sezone, pouka je ista. Komentar mozes lako naci pod mojim nickom, nisam previse aktivan u zadnje vrijeme, pri vrhu je.
    On kaze kako ove sezone skoro sve mladje kategorije nasi omladinci su prvi, i uglavnom uz najbolje strijelce/pri samom vrhu.
    Od juniora nize.
    Ali ovd godine se o tome ne pise, bilo kakvim mladjim kategorijama, dok prosle sezone su vristale te teme.

    E to hocu reci i ovdje.
    Masakrirani smo od pocetka sezone + na 3 smo fronta, sta novinari? Nitko-nikom-nista.

    Povuci paralelu :cool:
  • Iskrenjak
    93

    Slazem se ustvari da se ne govori dovoljno o pravom uzroku, a to je - hrpa od tih njima trenutno ozlijedjenih je i ranije bila ozlijedjena ili ima nekakav kronicni problem. Pa to je jedan od kljucnih razloga zasto su neki od njih pristali otic igrati tamo izmedju ostalog.
    E sad, da se to tako pokaze, onda bi se i jos vise otkrila jad i bijeda koja se skrivala svih ovih mjeseci.
    Kockanje, all-in u nadi da ce izdrzat. Nije izdrzalo i sad su tu gdje jesu.
    Netko drugi, blizi gorici i nedavnoj povijesti, bi reko da je to modus operandi sada vec bivseg im sportskog direktora.
  • xavier
    11.1k


    Pa odgovoreno je na Krušeljev tekst o financijama i odgovoreno je na priče o nekakvim "sastancima" Zajeca i Šikića. I to je OK, ali ne možeš očekivati da će se davati priopćenje za svaku glupost koju novinari napišu. Isto tako, može vidjeti kako i oni (novinari) polako okreću priču i sad oni koji koji su do prije neki dan pisali o "raspadu sustava" (Olivari), sad pišu o fenomenalnoj atmosferi te o Dinamu koji je nakon dugo vremena opet glavna tema u gradu.
  • Georg Koch
    3.4k
    a brate mili calma, calma.
    Tko je uopce spominjao da ocekujem kako cemo davati priopcenja, kako trebaju priopcenja itd?
    Nitko.
  • NKDZ86
    207
    Ne znam jeste li vidjeli ali protiv Varaždina nam sudi duje strukan iz splita, pomoćni iz splita, a u var sobi bebek iz rijeke, malo mi to nije normalno
  • xavier
    11.1k
    Ajmo ne biti kao neki drugi za koje se uvijek ističe kako "nismo isti", a onda se pišu ovakve gluposti. Igramo doma protiv Varaždina i ti razmišljaš o sucima koji će suditi utakmicu?
  • Paggini
    5.8k


    Ovo miriši na tovarski mentalitet, ko oni kad cmolje kad im sudi Čulina ili Jović koji su iz zagreba, pa i Pajač koji je iz Zeline. Nek sudi Strukan, više se Kolarićeve nesposobnosti bojim nego Strukana.
  • Mrvica
    3.1k
    Nek sudi ko hoće, na dečkima je za svaki poništen gol zabit još jedan i to je to.
  • Keyser Soze
    8k

    Ako osvojimo titulu i mi i Shaktar, a Copenhagen i Slavija ne osvoje, idemo direktno u play off LP.
  • Pesca90
    29
    I nositelji smo,Slavia jučer izgubila u Plzenu tako da ih je Sparta opet prestigla,budemo za koji tjedan pametniji kad se sve rasplete
  • Peškaman
    2.5k
    Kopenhagen je na 3. poziciji ,6 bodova manje od pevoplasiranog,7 kola do kraja prvenstva.
    A Slavia će biti teška borba sa Spartom,zaostaju 2 boda.Dva kola do kraja regularnog,potom kreće liga za prvaka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.