• marcio amoroso
    32.1k
    Ima dosta novih pa možda ne znaju. Na Zoni ne želimo čitati vremenske prognoze. Samo pozitiva.
  • plavi devet
    152
    Okii, oprosti. Ja sam ulaznice za zapad kupio, dolazim iz Metkovića sa ženom i malom od godinu ipo dana pa zato i pratim. Ali dobro nećemo o tome više.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Kop na sjeveru kao dobre stare dane samo nesto masovniji. Budemo vidjeli ko ce pod onih nekoliko natkrivenih redova a tko ce navijat.

    Ocekujem 5-6 tisuca ljudi. Bit ce izdrzivo pod jesenskom jaknom. Poruka na tekmi sa Goricom je bila jasna, a sad tko je picajzla a tko nije... svakom njegovo.
  • Bosskovitz
    7.3k
    Ali po onome sto vidim, dosta slabo ide prodaja za varazdin…Liks90

    Kad je vremenska prognoza kakva je, ne treba očekivati neku veliku pretprodaju prije dana utakmice kad nitko ne zna kakvo će biti vrijeme. Stadion je nažalost takav kakav jest i kad je prognoza 25 stupnjeva manje uz kišu koja ne prestaje - teško da će puno ljudi kupovati ulaznice tri dana unaprijed.

    Zato pozitiva, držat fige da nam Vakula namigne i vidjet ćete brojke ulaznica za 2-3 dana ;)
  • sport
    2.3k
    Kad Rijeka danas kihne na Drosini povećati će se interes za karte
  • Juznjak
    3k
    David Beckham: "Tko misli da je sunce sreća, nikada nije igrao nogomet po kiši."
    Juznjak: “Tko misli da je sunce sreća, nikada nije navijao po kiši. “
    Za gledatelje sa zapada dijelom i imam razumijevanja, ali za one koji se odluče biti dio sjevera vrijeme ne smije igrat nikakvu ulogu u tome hoće li doći na utakmicu ili ne. Mislim da tu sva priča što se tiče ovoga prestaje.
  • Liks90
    852
    18.35 cca 640 ulaznica prodano za Varazdin
  • Liks90
    852
    @deda kako ti brojiš?
  • deda
    27.7k
    Dobro je, ja sam na 645.
  • Liks90
    852
    to je to :cool:
  • Cosey
    434
    Pretpostavljam da se na zapad može s kišobranom tak da kiša nije problem za srijedu.
    Za sjever se uzme kapa i jakna koja drži kišu i problem riješen.
  • rioda
    2.2k
    Pustite kišu za sad, prognoze se mijenjaju iz sata u sat, a nije ni da je trenutna prognoza da će padati cijeli dan, na kraju možda ne padne ni kapi pod tekmom...
  • Liks90
    852
    20.10 cca 750 ulaznica prodano
  • Liks90
    852
    Cca 835 karata prodano do 21.30
  • Liks90
    852
    Zanima me koliko će biti sutra prodano ulaznica. Za Istru je bilo prvog dana prodano preko 2000 ulaznica… mi možda dodjemo do brojke 1000 u ponoć za utakmicu sa Varaždinom…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.