• medveščak
    0
    pozdrav svima,
    u srijedu vodim sina na prvu tekmu. ja sam član, on nije. kako da dođem do karata?

    imam 4 besplatne karte kao član, al mi ne daju da nas dvojca odemo na 2 tekme. bar su mi tako rekli u onoj kučici za karte na maksimiru. znači, za njega moram kupit. al ne mogu jer nisu još bile u prodaji.
    evo, dalje od toga mi dečko niš nije znao objasnit.

    sad sam provjerio na dinamo.hr, ima link za kupit karte za goricu :)

    kad kupim tu 1 za dijete online, kako ostvarim svoje člansko pravo besplatne karte? naručim, rezerviram, dobijem, pokupim? koji vrag?
  • emilperska
    3k

    Da..
    S tim da treba bit iskrenu. Gorica igra sljedecu s Rijekom, pa nam nije bilo u interesu da se pune kartonima. Ali mogli su crveni danas imat da nije sudio wannabe međunarodni sudac..
  • San Lorenzo
    11k
    Bojao sam se da će nam se osvetiti promašaji i generalna traljavost u završnici, srećom nije...Miško novi tjedan, novi blackout i nova 100%tna šansa za protivničku ekipu, sreća pa su Nevistić i Teo ostali koncentrirani.
    Idemo dalje, još sedam utakmica ovako izrudariti.

    E da, sudac je očajan, ne vidi drugi žuti za Vujnovića, ne vidi faul na Hoxhi, bilda strogoću na Salatoviću, jado.
  • miro
    3.1k
    KTC je nevjerojatan, na svakoj lopti je bio
  • Peškaman
    2.5k
    Da nastavimo tradiciju,pozdrav iz Čitluka gdje sto ljudi slavi pobjedu :rofl:
  • masacusec
    3k
    Opet neizostavni imbecilizam u gorici i samo jedan otvoren ulaz na tribinu....
    A kartu ni ovog puta me nitko nije tražio, ali hvatanje za muda obvezno.
  • Probirštift
    286
    Ne znam kaj je bilo gore danas, jedan skener koji je delao do 19:00 pa su otvorili ogradu i nisu ni gledali karte nakon toga neg su sve puštali ili kaj je ona mlada dama Sanja jedina prodavala pive na istoku, kak možeš imati jedan štand to je meni fascinantno
    Čekalo se preko pola sata da bi dobio cugu
  • Paggini
    5.8k
    Opet neizostavni imbecilizam u gorici i samo jedan otvoren ulaz na tribinu....masacusec

    Da, ne bih ništa rekao da sam došao u 20 do 7, pa kenjkao što ide sporo, ali hladno smo čekali 45 minuta prije ulaska, bar se pjevalo boj se bije, pa nije bilo bezveze potrošeno vrijeme.

    I onaj jedan jebeni šank me uvijek ubije, dok dodjem na red, prisjedne mi jebena piva
  • Dzgšb
    222
    jel u glavinom kafiću
  • NitkoBitan
    11.8k
    Wtf? Ko je vatromet baco u jebeni teren??Dragon1Warrior123

    Gravitacija ga povukla dolje. Ja ga bacao al su zakoni fizike bili jaci.

    Navijanje ooodlicno :cool:
  • Jurki
    8.5k
    Moram pohvaliti domacine na "izuzetnoj" organizaciji utakmice.
    Sramotno da na utakmicama prve lige su imali samo jedan ulaz i jedan šank.
    Nema jebene šanse da dojdes do cuge.. i bome su se potrudili da zarade novce.
    Igra dobra u prvom poluvremenu, lose u drugom. Sreca kaj nisu bili kaznjeni nasi promasaji. Mislim da trebamo biti zadovoljni sa rezultatom i to je to.
    Pisemo 3 boda idemo dalje.
    Varazdin is next on the road to the title.
  • DZGIS
    945
    Kad uđem u temu nakon utakmice i umjesto 45-50 stranica, zateknem jedva 15 stranica, shvatim koliko mi plavac ipak malo nedostaje :confused:
  • Tom Hanks
    2.5k
    Steta da nije i 50 baklji u terenu bilo,jebali vas tovari ne možete bez njih u svemu ih vidite,koja bolest
  • Marley
    786
    cekaj stvarno si ti bacio vatromet ili se sprdas :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.