• Zagi
    4.9k
    Definitvno mu je bolje da ide.
    Hoxa, Stojković, Vidović su svi bolji od njega.

    Mali Šakota je svaku minutu u juniorima izgledao puno bolje jer za razliku od ovog , jede teren.

    Izbjegavam biti negativan oko naših iz akademije ali nakon prošle pripremne utakmice ( a i ovog cirkusa sa menađerom) mi ga je dosta.
    Igraš pripreme života gdje se odlučuje ostaješ li ili ideš i na malog se treneri moraju derat da se vrati na poziciju. Svi grizu ,a mala zvijezda laganini.

    Aj ti sinko u ameriku.
  • Rakovica1986
    537
    Ljubić je jučer u UPU nešto spomenuo da zalizani nije više menadžer Rukavini. Nisam ispratio po drugim temama, pa me zanima ima li netko neke provjerene info?
  • SjevernaStrana
    640
    ja sam dobio informaciju sredinom sijecnja kako su prekinuli suradnju jer je Tomislav Rukavina potajno pregovarao s LA Galaxyjem bez Barinog znanja...
  • hardek
    1.4k
    Nek netko kaže malom da odjebe agente, menadžere, starog i ode na posudbu ako si oće spasit karijeru. Na osnovu fizicko-tehničkih predispozicija i karakteristika sigurno može postat odličan igrač. Upitan je taj mentalni aspekt i utjecaj koji njemu bliski ljudi imaju na njegovu karijeru.
  • SAS1987
    13.4k
    Na osnovu fizicko-tehničkih predispozicijahardek

    Fali mu fizikalija... :smile:
  • crohnl
    29
    I sluzbeno rijec je o posudbi do 20.6.2024
  • dzgkt
    141
    Po cometu ima pravo nastupa od sutra za Goricu.
  • kibic11
    131
    ajde pa da vidimo konačno rukija na djelu, jel valja il ostaje u gorici do daljnjeg
  • Georg Koch
    3.4k
    Jel itko gledao danas, kakav je bio Rukavina?
    Ista konkretno?
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Ajde da otvorim temu, jer vjerujem da će se širiti "crnilo" kako smo pustili ovakvog majstora, a trpimo Hoxhu, Špikića, Vidovića.

    Moje je mišljenje da on treba ovakav biti svaku utakmicu, jesti teren, ići 1 na 1 nekih 15 puta u utakmici, i zabiti par golova. Baš zato i služi posudba, da pokažeš da jesi taj.

    Gorica mu je idealna trenutno, možda i još jednu sezonu, ali ga u Dinamu također ne bi trpio pokaže li znakove kronične "bolikurčine".
  • serbus
    3.5k
    Jedno je igrati u dinamu , drugo u Gorici, Hajduku,. to najbolje zna Barina ekipica ruki i breksi...Mali klubovi mogu trpiti i čekati da proigraš , dinamo ne čeka nikoga.
  • Zagi
    4.9k
    Ni blizu Vidoviću.
  • Banana 2
    398
    Ako će ga se sljedeće sezone opet slati na posudbu, treba ga poslati u neki ozbiljniji klub koji zapravo igra nogomet. Neka i van HNL-a ako treba, nikako ne opet u Goricu.
  • sport
    2.3k
    Ja radije gledam u Dinamu Rukavinu nego Hoxhu.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ja radije gledam u Dinamu Rukavinu nego Hoxhusport

    Slažem se, ali Dinamo treba krilo koje je bolje i od Rukavine i od Hoxhe. Idealno bi bilo neko krilo kao prva opcija i Rukavina kao rezervna opcija. Hoxha prodaja. Valjda netko plati taj milijun koji smo dali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.