• runtothehills
    382
    Osobno opet bih dao priliku Brodiću, čini mi se da je Bruno aktivniji kada je svjestan da pokraj njega stoji rasni napadac. Moje misljenje..
  • don
    1.8k
    IMG-7102.jpg

    Subota, 19 sati!

    Ostalo je još osam finala na putu do obrane titule. Sljedeća je na redu Gorica, stadion na kojem smo navijački u posljednje vrijeme imali odlična izdanja za razliku od Dinama. Da se ova utakmica ozbiljno shvaća govori i to da je četiri dana do utakmice ostalo nešto manje od tisuću karata i stadion će sigurno kroz dan ili dva biti do kraja rasprodan.
    Pred nama je novih 90 minuta podrške Plavima na putu do nove pobjede. Zajedno možemo sve!

    SVI U GORICU!
  • Orc123
    5.1k
    S Brodicem i Petkom gubimo 2 igraca u defenzivi i to je jedan od razloga zasto smo imali problema defenzivno protiv Istre. Protiv jacih ce to biti pogubno. Kule trkom jos to isprati prvih 60min dok ima svjezine ali Brodic ne...
  • Zagi
    5.1k
    Brodić zabio dva gola ali ja nisam baš bio oduševljen njegovom partijom.
  • Neki tip
    19.3k
    Brodić zabio dva gola ali ja nisam baš bio oduševljen njegovom partijom.Zagi

    Nije ni on. Dobra mu je izjava bila.. reče da je odigrao najgoru utakmicu u sezoni, da je baš nezadovoljan svojom igrom, ali da je zahvaljujući Petkovim sjajnim asistencijama eto zabio 2 gola i pomogao.

    Cijenim samokritičnost.

    Brodić je, ispostavlja se pomalo, zapravo ok potez Jakirovića. Daleko od toga da je on igrač za Europu, pojačanje bla bla, ali netko treba i u HNL-u zabijati, povremeno rasteretiti Petka ili iskoristiti njegove lopte kao u nedjelju.

    Bolje imati Brodića za 300-400k godišnje koji uđe s klupe (ili započne) sretan, zabije 2 gola pa je nezadovoljan svojom igrom, nego Drmića za milju koji uđe s klupe već živčan što mu još na klupi nije dana lopta u prostor pa tekmu provede šireći ruke.
  • Zagi
    5.1k
    Ok ali usporedba sa Drmićem je poprilično nisko postavljena ljestvica.
  • Jurki
    8.7k
    Bolje imati Brodića za 300-400k godišnje koji uđe s klupe sretan,Neki tip

    Upravo je to jucer na UPU komentiral Ljubic za njega i Kulena.. kak se zapravo super potrefilo za Dinamo da imamo dva backup napadaca koji su svjesni da nisu prva opcija.. ali da svaki put kad dobe priliku grizu abnormalno i zele maks iskoristiti minutazu koju dobiju.
  • Zagi
    5.1k
    Mislim da u tu priču komotno može i Tibor.
    Je gadno kiksao zadnju tekmu dva puta ali je zapravo sve ostale minute bio ponajbolji na terenu.
  • Neki tip
    19.3k


    A znao sam da će krenuti u tom smjeru, ali jbg nemre mi Morientes iz vremena Raula i Ronalda Nazaria biti mjerilo.

    Svi želimo "samo najbolje za Dinamo", i svi bi voljeli da nam i zamjene budu reprezentativci, uostalom u pravu je kolega @Mali dioničar kad veli da ne želi igrače koji su zadovoljni klupom u Dinamu i nemaju ambiciju napredovati, samo velim da bi od Brodića ipak moglo biti dosta više koristi nego kaj smo očekivali (nismo očekivali nikakvu, ako ćemo o niskim ljestvicama :wink: ).
  • Liks90
    1k
    Gorica pustila još 200 ulaznica za domaću tribinu. Ostalo 174
  • Zagi
    5.1k
    Ne mora Morientes, može Gavranović npr.

    Brodića se podcjenilo u valu negative prema preplačivanju iz HNLa. A Kuleta se još gledalo po onim pripremama prije 3 sezone kada nebi iz čamca pogodio u more, a kamoli 7metarski gol.
  • Jurki
    8.7k
    Svi želimo "samo najbolje za Dinamo", i svi bi voljeli da nam i zamjene budu reprezentativci, uostalom u pravu je kolega Mali dioničar kad veli da ne želi igrače koji su zadovoljni klupom u Dinamu i nemaju ambicijuNeki tip

    Slazem se s tobom ali nije lose imati takva dva igraca koji korektno svoje odrade i ne rade pomutnju u svlacionici.
    Sjecamo se svi Gavre koji nije svjetska klasa igraca ali je ovu buraniju u hnlu redovito šamaral i pospremal krumpire.
  • Neki tip
    19.3k


    Ma je, naravno, pa to je i bila poanta. Stoput sam napisao da momčad nije (samo) zbroj pojedinaca i njihovih kvaliteta iz nekog algoritma koji mjeri "pace" i "strength", pa što više "pacea" i "skillsa" u zbroju i eto ti jebene ekipe, nego dobro upravljan tim sa svim svojim taštinama, zahtjevima, očekivanjima, ambicijama, motivacijama, privatnim krizama, međusobnim odnosima itd itd..
  • Petar86
    584
    Brodic je po meni bio vise nego OK. On i mora biti takav igrac da kad primi 2-3 lopte da 1 zabije, on je svoje obavio. Uz Kulena bi se mozda i spustao po loptu i bio mantinela, ali protiv Istre nije morao jer je igrao s Petkom.
  • Zagi
    5.1k
    Puno igubljenih duela, krivih predaja . Opčenito borba s loptom. Rastrgana utakmica za nekog kome su takve stvari forte.
    Vidiš da niti sam nije zadovoljan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.