• Jurki
    11.9k
    u pravu si. Ipak je Špikic igrac Dinama i mozda sam pretjeral.
    Znam da nije opravdanje ali me raspizdi to kad se tvrdi da je nase najbolje krilo i da je de facto klub u totalnom kurcu da nemre dopeljati boljeg igraca.
    Isto tak Spikic se nije sam dopeljal u klub i nije si sam dal ugovor kakav ima.
    Vjerujem da se trudi kolko moze ali jbg to nije dovoljno za klub razine Dinama.
  • Deleted User
    3
    treba prvo vidjeti jesu li to PR baloni ili činjenice. btw. i lukša ti je hdzovac. btw btw zašto tako crno bijelo gledati na svijet. pa ima i u hdzu ljudi koji su ljjudi i koji nešto rade. znam da sam u manjini ali nikad ljude ne dijelim na taj način. npr. anušić hdz nije isto što i šeks hdz. isto vrijedi i za druge stranke, organizacije, partije...
  • veselko tenžera
    2.2k
    našao sam se u tvojim riječima da su najbolje štivo nakon što dožive debakl, to ne propuštam. Nakon cijelog dana na poslu prvo treba preći zonu pa ću se onda počastiti tom ludarom :smile:

    Zaboravio sam koliko su njihova samozapaljenja zabavna. Očekivao sam cirkus, ali koliko vidim letimičnim preletom kroz portale ovaj put su nadmašili moja očekivanja.

    Vidim novi vaterpolist kandidat za predsjednika, samo čekam argument da zna kako se osvajanju europski trofeji :lol:
  • Jurki
    11.9k
    Vidim novi vaterpolist kandidat za predsjednika, samo čekam argument da zna kako se osvajanju europski trofeji :lol:veselko tenžera

    Vec su to protegnuli na sportnetu ko dobru njegovu stranu.. :rofl:
  • Maksim Maksimirski
    5.7k
    Ko fol nekakva demokracija i nekakvi izbori a Aleksandar Plenković im u jedno proljetno popodne rukopoloži državnog tajnika za predsjednika kluba kao što to Vučić radi u Zvezdi.
  • Captain America
    17.8k
    I na RTLu trollaju Lukšu. Prvo ga Rade Županović nazove "Jakša", a onda i Filip Brkić "Nikša" :lol:
  • sport
    3.4k
    Na svim portalima i vijestima samo o tovarima, a nažalost i na ovoj temi samo o tovarima.
  • Oluja
    4.4k
    Za rast Dinama je nužno da rastu i ostali.Banana 2

    Nek raste ostalih 8, magarad nek propadne.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Meni je zanimljiv tajming. Torcidi ocito nije lako sjeo Luksin monolog ispred sjeverne tribine. Dobro ih je bocnuo i eto metla.
  • Paggini
    22k
    Na svim portalima i vijestima samo o tovarima, a nažalost i na ovoj temi samo o tovarima.sport

    Pa možemo i neke druge teme, tipa o Slaven Belupu da
  • Jaro
    7.5k
    Na svim portalima i vijestima samo o tovarima, a nažalost i na ovoj temi samo o tovarimasport

    Jbg,mediji i portali (vecina) su vec nekoliko puta proslavili naslov ove sezone pa se sad cude ovoj imploziji.
    A ova je tema HNL, ostatak lige je (osim Sopica, a zadnju presicu i on odradio dosadno) vise manje dosadan - Rijeka pobjedjuje, ostali standard toplo-hladno...
  • Doktor Kunić
    3.5k
    pa normalno da su objave samo na njihovu temu jer imaju najviše reakcija i komentara, što li njihovih navijača što li podjebavanja od strane drugih. Dok je ovaca bit će i vune.
  • rioda
    4.9k
    Vidio sam danas na sportnetu članak sa sažetkom naše jučerašnje tekme, ne sjećam se sad točno naslova, ali bilo je u ovom stilu: "Dinamo pobijedio Istru, obrana pokazala nesigurnost". :grin:

    Daleko od toga da nije bilo nesigurnosti, ali samo Dinamo ima takav tretman da mu se nesigurnost obrane ističe u sigurnoj pobjedi
  • Neki tip
    21.3k
    samo Dinamo ima takav tretman da mu se nesigurnost obrane ističe u sigurnoj pobjedirioda

    Ili, alternativno tumačenje - samo je Dinamo takav velikan da se uvijek i u svemu očekuje izvrsnost. :cool:
  • jedan u nizu
    8.5k
    Na svim portalima i vijestima samo o tovarima, a nažalost i na ovoj temi samo o tovarima.sport

    kad smo mi imali izbore i o nama su bile puni portali, live izvjestanja sa stadiona, sa skupstina i sjednica. Gosti su bili i Zajec i Mara. Tih dana smo mi punili medije non stop.
    Logicno da ce sada i oni.

    Naravno da i meni smeta cijelogodisnji tretman medija o njima, ali ovo mi je najnormalnija stvar da govore o tome,
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.