• Droljo
    4.8k
    Špika ima brutalne fizičke predispozicije i mogao bi igrati na visokom nivou. Treba mu trener
  • Jos-Optimus
    199
    Meni je Špkić top, ima tonu mana, ali realno je potonuo ove sezone, kao da pristup prema njemu ili nešto nije bilo dobro. Frajer ima puno veći potencijal od Kaneka. Obrambeno je korisniji, fizički je životinja.
  • cibona
    1.4k
    Obrambeno je korisniji, fizički je životinjaJos-Optimus

    A kakav je psihički? On zabije golčinu jednom u dva mjeseca, a u ostalim utakmicama ima odluke na terenu na razini desetogodišnjeg djeteta. Ako se nije dokazao u ove 3/4 godine, neće ni u narednim tjednima. Na ljeto ga treba unovčiti za neku pristojnu cijenu i to je to.

    On je solidan rotacijski igrac za HNL, a takve trenutno imamo na bacanje. Ne ljeto moramo pronaci ozbiljna krila, i lijevo i desno.

    Ps.- neda mi se vise slušati da je netko dobro krilo samo zato što je dobar u obrani, toga smo se svi naslušali na Hoxhinoj temi...
  • Jos-Optimus
    199
    Ali ja baš mislim da rotacijskih igrača za Dinamo i nemamo na bacanje. Hoxha mi nije ni to. Kod Kaneka isto vidim gomilu glupih odluka, na Poljudu je npr. uzrokovao 2 čiste kontre. Špikić se dokazao u malo jačim utakmicama i pokazao je da itekako može doprinijeti. Labilan je, ali to se sigurno može rješiti i on kao takav može dobro doći DInamu.
  • Dudu 9
    141
    Špikić je bolji od Kaneka ali to i dalje nije dovoljno za prvih 11 Dinama .
    Očekivao sam puno od njega kada je došao, ali nakon 3 godine jasno je da to nije to .
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Spikic je rotacijski igrac i to je to. Pitanje je koliko se ocekuje u Dinamu od rotacijskog igraca. Jasno mi je i zasto ga treneri smekaju, ali njegov problem se ocito ne moze rijesit i to je njegov limit.
    Mene zanima hoce li Jakir do kraja probat japansku kombinaciju na wingbeku jer su i Ogiwara i Kaneko primarno to. Na sportskom je da odluci koji od njih dvojice ostaje u rotaciji jer nama treba tu novi igrac koji ce bit prvi izbor.
    Pitanje je ima li i ponuda za Spikica..
  • Zagi
    4.9k
    Postavljanjem na wingback-a riješena njegova najveća boljka, nogometni IQ.
    Trči gore -dolje i centriraj. Ne može jednostavnije od toga.

    Teško je i biti u offsideu.

    Špiki i Kaneko su jako dobre opcije za tu poziciju. Ne treba tražiti dalje.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    ako ce se igrat tako.. sta cemo s bekovima onda? :lol:
    Problem najveci je zapravo sto se treba odlucit u kojem smjeru idemo, s kojim trenerom. Kadar je natrpan.
  • Zagi
    4.9k
    ako ce se igrat tako.. sta cemo s bekovima onda? :lol:Efes Pilsen

    Staviti ih na bočne stopere.

    Mauro = Gvardiol
    RPG = Akanji
    Max = Stones

    Formacija 3- romb-3 . To smo igrali jučer kada je RPG izašao.
  • nemapredaje
    1.9k
    I ćorava koka zrno ubode …
  • Orc123
    5k
    N ljeto ga probat utrpat nekome za cca 3mil eura i puna saka brade. Zabio je jucer ali to je vise golmanov nego njegov gol....pre dugo je tu da ne bi shvatili da njegovi limiti nisu za prvih 11 Dinama. Sad de jos moze nešto izvuc na njemu...za godinu -dvije zavrsit ce ko Menalo ...
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Cijela nogometna javnost zna da u 3-5-2 Špikićeve kvalitete dolaze na vidjelo, a mane su mu sakrivene. Dosta pravocrtne trke, lakše bi donosio odluke i više koristio brzinu.

    Ovako, kad ima dodir viška, to je obično " gnjavaža ". Ali i dalje je koristan za nas, što god tko mislio.
  • SAS1987
    13.3k
    Mauro = Gvardiol
    RPG = Akanji
    Max = Stones
    Zagi

    Jakir = Guardiola :lol:
  • Zagi
    4.9k
    Ako ne i bolji.
  • Banana 2
    397
    Guardiolin nogomet me uspava i više od dosadašnjeg Jakirovog. To je sigurno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.