• mali M
    3.3k
    odavno rečeno, najveća kazna takvim majstorima je samo slegnuti ramenima i reć, eto, sam pao sam se ubio. Samo dat do znanja da su si zatvorili vrata Dinama za sva vremena i bok... Nije problem da netko iz Hajduka dođe u Dinamo, problem je kad svijesno odaberu Hajduk nakon što su probali oderat Dinamo za abnormalnu plaću. Hvala lepa, doviđenja. Stalno se pokušava prikazat Dinamo loš jer nije reagirao, otezao je, nije se htio dogovoriti i onda svi ti likovi odu negdje za trostruko manju plaću. Mali pohlepni sebičnjaci, ajde bok.
  • The Undertaker
    4k
    Kakva je priča sa Uremovićem? U čemu je problem? Mi smo ga htjeli a on je odabrao Hajduk?
  • Captain America
    13.3k
    U čemu je problem? Mi smo ga htjeli a on je odabrao Hajduk?The Undertaker

    Nismo se ni javili čovjeku, ali nakon ovoga sinoć nikako ga ne želim ovdje. Za primitivizam nema mjesta u ovom klubu.
  • The Undertaker
    4k
    Mislio sam da sam nešto propustio.
    To su dvostruki kriteriji čak i da je ovo sa bocom istina (a ja mislim da je prenapuhano). Otkad je prazna plastična boca atak na zaštitara?
    Uremović, po meni, nije ništa "gori" od Ristovskog. Dapače.
  • Blueshadow86
    865
    Rijeka neće pobijediti Istru u Puli iduće kolo.
  • masacusec
    3k
    Rijeka neće pobijediti Istru u Puli iduće kolo.Blueshadow86

    Uvjeren sam u ovo (ne)popularno mišljenje!
  • Mr Anderson
    5.3k
    Kakva je priča sa Uremovićem? U čemu je problem? Mi smo ga htjeli a on je odabrao Hajduk?The Undertaker

    Da smo mi pokazali interes, siguran sam da bi se on vratio u Dinamo. Koliko se moglo saznati, mi ga nikad nismo kontaktirali.
  • hardek
    1.4k
    Iskreno nemam pojma da li je ovo nepopularno mišljenje ali eto: mislim da nebi trebali otkupiti Kaneka osim u nekom slučaju preprodaje.

    Mi ćemo na ljeto biti u situaciju da moramo kupiti oba startna krila jer smo failali sa Hoxhom a Kaneko nije pokazao dovoljno da bude startno krilo Dinama. Imao je peak forme krajem polusezone i pomogao nam je doći do bodova u teškim trenucima ali jednostavno to nije to.
    Ako otkupimo Kaneka za 1,4 milijuna ako se ne varam to će ukupno biti 2,5+ milja eura za njega i Hoxhu a kvalitativno ne dobivamo puno. Što ga više gledam više mi djeluje previše jedno-dimenzijonalan. Špikić nije nužno kvalitetniji od njega, ali je kompletniji igrač za Dinamove potrebe.


    Na ljeto kupiti 2 nova krila a Špikić i nažalost Hoxha nek budu zamjene.
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Nije baš ovo nepopularno mišljenje. Dosta dinamovaca koje poznajem je počelo razmišljati ovako, a do jučer im je kao i većini nas bio "naš mali ubojiti Samuraj". Nažalost s obzirom na njegove nastupe u drugom dijelu sezone,ja kao njegov veliki fan sam počeo sumnjati hoće li ga se otkupiti. :confused: I dalje vjerujem da u ovim preostalim tekmama može isporučiti pokoji bitni asist ili još bolje gol i biti onaj stari Taki. :pray:
  • Mlađi referent
    10.4k
    Ja bih se pokušao riješiti odma Hoxhe, Špikića, a Takura ne bih otkupio ako do kraja sezone nastavi ovim ritmom i ne pokaže da je prava slika ono kaj smo gledali na kraju polusezone.

    Krenuo bih u potpuni restart na krilima
  • Banana 2
    397

    Ovako i ja razmišljam. Jedino bih Špikića ostavio kao garanciju protiv downgradea jer nikad ne znaš kako će nova krila ispasti. Špiku znamo i on nam barem daje kontinuitet. Dogodine vidjeti gdje smo i što s njim dalje.

    Hoxhu ako ne proslijedimo dalje sada dok je još svjež, bojim se da dogodine nećemo imati kamo s njim. Ako je interes Ferencvaroša bio stvaran, treba ponuditi trampu za Sevikyana koji kod njih za sada samo ulazi sa klupe i nije se još nametnuo. I dalje dosta mlad, dobar dribler, ljevak, armenski reprezentativac. Nije tipično krilo, možda ugrubo sličniji Ivanušecu nego Kaneku ili Hoxhi. Ferencvaroš ga je zimus uzeo za 800k iz Rusije.
  • Krizy
    35.5k
    Uremović? Ne znam kako netko može i pomisliti da bi ga trebali dovesti.

    "Poslije poraza od Rijeke, stoper Hajduka Filip Uremović bocom je pogodio zaštitara u glavu, a cijeli incident će naknadno biti unesen u izvješće."
  • Droljo
    4.8k
    Ne sviđa mi se uremović al ne kužim da se liku zamjera što se bori za svoj (trenutni) klub svim mogućim sredstvima. Da je ademi ili ristovski šutnuo bocu bio bi heroj. Meni je stefan bio naj odvratniji lik u hnl-u ne samo u rijeci pa ga sad volim. Ali ok, odavno sam skužio da je ta cijela navijačka spika licemjerje na kvadrat pa mi je svejedno... Tj. ne gubim živčeke zbog toga.
  • Maki2
    432
    Ma meni je i dan danas Ristovski bas u najmanju ruku neprimjeren. Lijepo zamijeceno doduse da kad gubis zivce za svoj klub si ratnik, a navijacima ostalih klubova si ortodoksna seljacina. Sam se nekad u tu zamku uhvatim.
  • veselko tenžera
    1.2k
    Ljudi, preveliku važnost dajete hajduku. Razumijem ultrase kojima torcida predstavlja kakvog-takvog suparnika. Nedoraslog, al ajde, tu su i dosadni su. Što se klubova tiče, tu odavno nismo ista kategorija. Ja sam bio ogorčen na malog debelog jer je otišao kod njih kao Cicin sin, ali to je bilo prije 20 godina. HNL nije Primera ili Škotska Premier liga, borba 2 velika kluba. To je bilo tako prije 20+ godina i to samo na par sezona. Ovo je Bundesliga, a mi smo Bayern. Dogodi se tu i tamo sezona bez naslova i to spada u red senzacija. Rijeka bi bila hipsterski klub, simpatična družina koja ponekad iznenadi, ala BVB. Za hajduk nisam siguran, lagano postaju najsličniji HSV-u, robovi daleke prošlosti. Još malo i ugradit će onaj smiješni semafor koji pokazuje koliko dugo igraju 1. ligu, to će im biti najveći uspjeh. :smile:
    Crvena krpa su mi potezi kao Brekalov jer je sa svojim Andyjem izigrao Dinamo. Za njega crveno svjetlo, a to ako netko u manjem klubu pokaže napredak i potencijal za prijeći u veliki klub, zašto ne.
    Je*eš Uremovića, nije ovo zagovaranje njega, ovako ja vidim relacije nas i njih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.